Jak překonat smutek? 4 tipy


Jak překonat smutek? 4 tipy

Jsou dny, kdy se cítíme bezmocní; nenacházíme motivaci k zahájení nového dne. Jedná se o chvíle, kdy nás překrývá smutek a zbavuje všechny síly. Nedovolte, aby se to stalo. Dnes vám dáme 4 tipy, které pomohoupřekonat smutek.

1. Je mi líto ... ale přiměji se dále pohybovat

Je to normální - je mi líto nebo smutné. A potřebujete tuto podmínku za účelem překonání . Toto jednoduché pravidlo stojí za to pochopit a uplatnit ho v každodenním životě. Psychologové a psychiatři říkají, že nejčastěji sumy nebo zoufalství nás pokrývají v první polovině dne.V takových okamžicích cítíme impotenci a nemáme žádnou touhu dostat z postele. Musíte být opatrní, abyste se do těchto pocitů nezachytili. Zde jsou některé

základní fáze: Když vystavíte oči a probudíte se, budete si pamatovat něco, co vás trápí nebo způsobuje vám bolest.

  • Ranní "recese" vezme všechny síly a energii, které je třeba dostat z postele.
  • První věc, kterou musíte udělat, když si všimnete této "stěny" ve vaší mysli, je přiznat, že je to špatné. Víte, že je problém. Ona je smutná a zbavuje všechny síly. Doufáte, že ji překonáte při pobytu v posteli? Samozřejmě, že ne.
  • Je třeba pochopit: poslední věcí, kterou musíte udělat, je zůstat uvězněn v negativních myšlenkách. Pomalu můžete překonat zármutek a dosáhnout malých denních cílů: vystupte z postele a oblečte se, aby bylo hezké se podívat na sebe v zrcadle. Uvědomte si, že si zasloužíte víc než utrpení a že život je vytvořen, aby se mohl radovat, ne plakat ani zoufalství.
  • Víte, že existují věci, které vás rozrušily, ale otevřete okno a pusťte tento smutek, takže je pro vás snadnější dýchat.

2. Dáváte své sny každý den

Dnes může být oblačno. Pravděpodobně přichází bouře a nechcete dělat nic. Ale bude lepší, když zůstanete doma a sledujte, jak prší?

Nikdy nezohledněte skutečnost, že obloha je černá, že dnes máte pod očima tmavší kruhy než včera. Nebo že neexistuje osoba, se kterou jste byli předtím šťastní. Je čas hledat nové sny, ztělesňovat nové projekty.

Sny jsou denně osvětleny malé jde jámy, které mohou véstkskvělé xúspěchy .Když se probudíte, přemýšlejte o tom, co byste dnes chtěli dělat. Projděte parku, jděte do nákupního centra. Zavolejte přítele, kterého jste dlouho neviděli. Koupit novou knihu. Vytvořte nový účes nebo si zapište lekce, které jste zvědaví.

  • Veškeré změny, které dnes uděláte, budou novým mostem, který vás přivede k šťastnému zítra. Pokuste se to udělat.
  • 3. Je důležité "vědět, jak pustit"

Samozřejmě, rozumíte tomu, co máme na mysli, když říkáme "pusť".

Vše prochází jistými cykly, jinými astády. Momenty života každého z nás jsou spojeny s určitými lidmi. Po chvíli jsme se vzdalovali a začíná nový cyklus.

Někteří lidé nechtějí, aby se tyto změny: mezera vztah, ztráta blízkého člověka, přátelé, stěhování do jiného města, propouštění ...

Life se neustále mění, a musíme přijmout fakt, že někdy musíte ignorovat minulost a myslet na budoucnost . Samozřejmě, to není snadné. Je těžké říct "sbohem" tomu, kterého jsme milovali dříve. Je těžké opustit vzpomínky, abyste se zaměřili na nové věci.

Jak můžeme uspět? Jak můžeme "pustit" to, co žili včera? S odvahou, nadšením a sebedůvěrou. Představte si, že život je jako velká místnost, která má mnoho dveří, kterými můžete vyjít ven.

Nezůstávejte ve svých vzpomínkách. Podívejte se na dveře naděje.

4. Aktualizujte a milujte sebe sama

Život je změna a smutek se stává mnohem nebezpečnější, pokud s ním potichu žijeme. Například zůstaňte doma, nikam nechodíte, nemáme touhu mluvit s někým. Hledáte npohřbenk slzám.

Nedělejte to! Pokus o překonání zoufalství samozřejmě nedovolí, abyste se dostali do deprese. Člověk musí pochopit, že každý si zaslouží být šťastný i vy.

Zapojte nové projekty. Poslouchejte sebe a pamatujte si něco, co jste vždycky chtěli, ale nikdy se neodvážili vyzkoušet. Proveďte nezávislý výlet? Hledáš práci v jiném městě? Živý je přijímat hovory, a odvaha potřebovalpřekonat smutek. Ujišťujeme vás však, že to určitě budete moci.

Nepochybuj, že si to zasloužíš!


Návyky, které zpomalují stárnutí

Návyky, které zpomalují stárnutí

Užitečné návyky v populárních písní královny slyšel otázku: „Kdo chce žít navždy“ Pravdou je, že kdyby to bylo možné, mnoho lidí se snaží žít tisíc let. Bez přehánění, ale s těmito tipy, budete alespoň můžete žít zdravěji a cítit mnohem lépe. Kdo říkal, že nemůžete žít až do 80 nebo 90 let? Jen naléhavá potřeba změnit své návyky, a pak budete mít lepší život a méně zdravotních problémů.

(Užitečné návyky)

Proč tibetští mniši mají silné bílé zuby

Proč tibetští mniši mají silné bílé zuby

Užitečné návyky tibetští mniši jsou známé pro svůj život v izolaci od hmotného světa, které se hlásí k ponořit do duchovního světa. Buddhističtí mniši povzbuzují lidi, aby se vzdálili touhám těla, protože jen tak lze dosáhnout vnitřního míru. však také nezapomeňte se postarat o dobré kondici organismu, protože to je doma k nejcennější zdroj - duše.

(Užitečné návyky)