Frozen citron nástrojů prevence rakoviny


Frozen citron nástrojů prevence rakoviny

Natural Lemon je jedním z nejoblíbenějších produktů na světě, známý nejen pro svou univerzálnost v kuchyni, ale četné léčivé vlastnosti.

Po staletí lidé používali citronovou šťávou při vaření různých potravin a léků, protože díky svému jedinečnému chutí a obrovským množstvím živin a antioxidantů, toto ovoce je nezbytný pro správnou funkci těla.

Studie prokázaly, že citronová šťáva pomáhá zbavit tělo toxinů a zajištění správné funkce vnitřních orgánů, jejichž hlavním úkolem je čistit krev (játra, ledviny, atd.). Kromě toho citronová šťáva posiluje imunitní systém a zpomaluje činnost volných radikálů, které vedou k rozvoji různých onemocnění.

Bohužel, málokdo ví, že nejužitečnější část citron, který obsahuje většinu živin jsou jehoslupkou, které jsou všechny obvykle hozen do koše.

V kůži citronu obsahuje více antioxidantů a esenciálních olejů, než v jiných částech plodu, a přesto, že podle nedávných studií je citronová kůra je vynikající nástroj pro prevenci rakoviny. Frozen citron

samozřejmě proti rakovině, mnoho studií již dávno dokázaly, že citron má protivirové a antibakteriální vlastnosti, což je důvod, proč má schopnost zpomalit působení různých mikroorganismů, které mohou způsobit vznik infekcí a jiných chorob.

Kromě toho, citron se často používá jako účinný prostředek proti střevní parazity a červy, vysoký krevní tlak a různých onemocnění nervového systému.

Vědci však nedávno dospěli k závěru, že citron je skvělý způsob, jak předcházet rakovině. Lze jej použít jako doplněk konvenční léky proti rakovině, protože studie ukázaly, že účinek citronu je účinný i při chemoterapii. Chcete se o tom dozvědět více?

Již víte, že citronová šťáva a extrakt mají silné léčebné vlastnosti. To je důvod, proč citron má schopnost zničit rakovinné buňky bez změny struktury sousedních zdravých buněk, jak se to děje během chemoterapie.

Díky svým zásaditým vlastnostem má citron schopnost změnit životní prostředí člověka takovým způsobem, aby zastavil proliferaci rakovinných buněk v těle.

výsledky více než 20 různých studií prokázaly, že citron obsahuje velké množství „lymonoyidiv“, který toto citrusové plody a je tak účinný v boji proti rakovině, a to zejména infikované buňky rakoviny prsu.

Ve skutečnosti, vědci prokázali, že citron je 10000 krát účinnější než „Doxorubicin“ - lék, který se používá po celém světě v průběhu chemoterapie, aby se zabránilo šíření rakoviny u lidí.

Nejlepší rozdíl v citronu od medikace je jeho schopnost udržovat integritu zdravých buněk, což činí tento citrus naprosto bezpečný pro zdraví.

Kromě pozitivních účinků na organismus u pacientek s karcinomem prsu, lymonoyidy prokázaly svou účinnost při jiných onemocněních:

  • Colon Cancer
  • Rakovina slinivky
  • Rakovina prostaty Rakovina jater
  • Neuroblastom

leukémie Tool ze zmrazeného a strouhanou citronovou

For získat co nejvíce těžit z citrónu, a zabránit vzniku nádorových buněk, lékaři doporučují užívat toto ovoce pravidelně, ale by neměl vymačkat šťávu z ní nebo vyhodit slupky.

Nejlepší způsob, jak používat citron, je po zmrazení vytřít z něj teal.

  • Nejprve důkladně opláchněte citron v malém množství vody přidáním sódy na pečení nebo jablečného octa. Tuto fázi přípravy ovoce byste neměli nechat ujít, zejména pokud si nejste jisti jeho původem.
  • Po umývání položte citrón do mrazničky a nechte jej úplně zmrznout (ovoce by mělo být pevné na dotek).
  • Když je citrón zmrzlý, použijte speciální nůž nebo sýr, abyste si s ním vytvořili kůru.

Cedrín citronu lze použít při přípravě mnoha různých pokrmů, stejně jako ochucení takových užitečných nápojů, jako jsou koktejly a džusy.

Je tento lék účinnější než citrónová šťáva?

Samozřejmě že ne. Citronová šťáva má mnoho příznivých vlastností, které mají mnohem silnější vliv na lidské zdraví. Pokud však jde o léčbu rakoviny, samotná kůže obsahuje požadované množství živin, které pomáhají v boji proti této nemoci. Nejvíce citronů a jiných antioxidantů

, které pomáhají snižovat a eliminovat zhoubné nádory, se nacházejí v citronové pepřince.Ve skutečnosti, vědci odhadují, že jeden citron obsahuje 22 různých užitečných složek, které pomáhají v boji s rakovinou, včetně: Limonene

  • pektin Flavonolhlikozyd
  • Vitamin C je zmrazen citrónový je tak účinným nástrojem proti rakovině?

Podle studií provedených Státní asociací vědeckého a aplikovaného výzkumu (CSIRO) v Austrálii je jeden citron schopen významně snížit počet nádorových nádorů.

Pro prevenci rakoviny, vědci doporučují

konzumovat nejméně 150 gramů citrusů za týden.


2 Nejlepší přírodní čaje bohaté na hořčík

2 Nejlepší přírodní čaje bohaté na hořčík

Trpíte nedostatkem hořčíku? Možná o tom ani nevíte, protože nepřítomnost tohoto důležitého minerálu zpravidla nevykazuje obvyklé krevní testy. To je špatné, protože hořčík reguluje elektrickou vodivost a aktivitu buněk v těle. Možná patříte těm lidem, kteří po mnoho týdnů trpí náhlá a nejasná bolest hlavy, bolesti kloubů nebo únava.

(Lidových opravné)

5 Způsobů, jak zabránit vypadávání vlasů přírodní prostředky

5 Způsobů, jak zabránit vypadávání vlasů přírodní prostředky

Vypadávání vlasů a její zdravotní - problém, který se týká nás všech. Mnoho lidí začne zaznamenávat ztrátu vlasů, když se postupně snižuje. Ale můžeme tuto situaci napravit? Je pravda, že hodně závisí na genetice, ale můžeme použít jiné faktory, které pomáhají předcházet vypadávání vlasů. Zde jsou pět skvělých nástrojů.

(Lidových opravné)