Fed Zůstat déle pomůže 12 výrobků


Fed Zůstat déle pomůže 12 výrobků

užitečné návyky Ujistěte se, že tyto dvanáct Produkt vám pomůže se cítit hlad na dlouhou dobu!

Podmínkou pro úspěšnou ztrátu hmotnosti je snížení počtu porcí, ale pocit hladu vás neustále pronásleduje. To je hlavní problém většiny diet. Z tohoto důvodu spotřebujete další kalorie po celý den, abyste si udrželi pocit pohody. Chcete-li vyřešit tento problém, nabízíme vám vstup do své stravy těchto dvanáct produktů, které vám pomůže zůstat fit na delší a snížit chuť k jídlu.

1. Jablka

Zkuste jíst jablko 30 minut před jídlem. Vlákno a obsah vody, který je v jablkách, naplní váš žaludek, takže během jídla budete jíst mnohem méně.

2. Avokádo

Avokádo - velmi užitečné ovoce, mělo by být přijato jak na snídani, tak na oběd před jídlem. S avokádem můžete snížit chuť k jídlu a zhubnout, podle průzkumu publikovaného v časopise Nutrition. Když při snídani jedete půl avokáda, pomůže vám to po celý den. Ženy, které měly takový zvyk, cítili o 22% spokojenější a 24% méně hladové.

3. Matice (cizrna) a čočka

luštěniny, jako jsou cizrny, čočky, fazole objevili mimořádně užitečný produkt pro naše tělo, které jsou bohaté na bílkoviny a vlákniny, antioxidanty, vitamín B komplex a železa. Pokud je budete jíst ve své stravě co nejvíce, pak vám pomohou ovládat chuť k jídlu. V lékařském článku, který byl nedávno zveřejněn v časopise Journal of Obesity, vědci říkají, že lidé byli o 31% spokojeni s jídlem, které obsahovalo jeden z těchto produktů z bobů.

4.Sup

Výzkum Penn State University ukázal, že lidé, kteří konzumovali nízkokalorické potraviny, jako je vývar, snížily svůj příjem kalorií o 20%. Polévky pomáhají výrazně snížit chuť k jídlu, protože zabírají spoustu žaludků a neobsahují mnoho kalorií. 5. Nakládaná zelenina

V nedávné studie provedené v Akademii věd v New Yorku, bylo prokázáno, že okurky a jiné nakládané zeleniny přispět k posílení vazby mezi střevech a mozku. Enzymové produkty také fungují jako probiotika: jsou to zdravé bakterie, které pomáhají při trávení. Někteří odborníci se domnívají, že probiotika mohou snížit chuť k jídlu a pomáhat při hubnutí, ačkoli tato teorie zatím nebyla prokázána.

6. Chili pepř

Capsaicin v chilli pepře pomáhá zlepšit metabolismus v těle. Nedávné studie na Maastrichtské univerzitě v Nizozemsku ukázaly, že akutní výživa může také pomoci kontrolovat chuť k jídlu. Studie, publikovaná v časopise Journal of Appetite, zjistila, že přidání 1/4 čajové lžičky pepřového chili na každé jídlo pomáhá dlouho pociťovat dobrý pocit. Navíc někteří účastníci experimentu používali pouze 75% množství potravin doporučených pro použití a necítili potřebu pokračovat ve večeři.

7. Černá čokoláda

Když chcete něco sladkého, jíst plátek černé čokolády. Je dokázáno, že pomáhá snižovat krevní tlak a může chránit vaše srdce a mozek. Černá čokoláda vás navíc nasytí mnohem lépe a rychleji než mléčná čokoláda, a tak uspokojí touhu po něčem příjemném.

8. Vejce

Ne tak dávno, vědci nakonec zjistili, že pro podporu dobré postavy a hubnutí, je užitečné jíst kuřecí vejce na snídani. Pokud denně snídáte vejce na snídani, můžete snížit hlad, snížit příjem kalorií na oběd a po celý den. Nová studie University of Missouri v Columbii uvádí, že snídaně obsahující 300 kalorií a 30 až 39 gramů bílkovin pomůže snížit hlad mezi snídaní a obědem. Studie také zjistila, že když budete jíst velké množství bílkovin během snídaně, pomůže vám cítit se plné déle a budete konzumovat mnohem méně kalorií po celý den.

9. Ořechy

Ořechy a sušené ovoce jsou dalším doplňkem stravy, který vám pomůže jíst méně. Vlákna napouští žaludek a po dlouhou dobu poskytuje pocit sytosti, který může být zapotřebí v boji proti nadváze. Ve studii provedené v britském časopise Nutrition se tučné ženy rozmíchaly tři lžíce arašídového másla s mancookem a pomerančovým džusem a cítili se po raňajkách až do poledne. Ořechy - to není jen velmi zdravý produkt, ale také velmi omezuje a kontroluje chuť k jídlu. Ořechy jsou dlouho známy mnoha užitečnými vlastnostmi pro tělo, jsou bohaté na zdravé tuky, bílkoviny a vlákniny. 10. Ovesné

Podle studie zveřejněné v časopise Journal of American College of Nutrition, ovesné vločky - perfektní snídani, protože ovesné vločky zaplní žaludek a udržuje tak dlouho, dokud pocit sytosti. Někteří účastníci experimentu konzumovali 250 kalorií cereálních obilovin a dalších 113 kalorií ovesné kaše s mlékem. Ti, kteří jedli ovesné vločky, zůstali déle než ti, kteří jedli jinou kaši. Jaký je rozdíl? Ovesné vločky je bohaté na vlákninu, která normalizuje peristaltiku, pomáhá při hydrataci a snižuje zažívací problémy, že obsahuje proteiny, stejně jako dostatečný počet beta-glukózy a cukru. Díky bohatému složení má ovesné vločky tělo.

11. Voda

Pitná voda může pomoci snížit hlad. Proto, pocit slabého hladu, měli byste jen napít trochu vody. Proč? Symptomy hladu jsou podobné žízní. Pokud pijete sklenici vody, počkejte 10 minut, pak si všimnete, že jste stále nasýtený.

12. Máslo

Mash - to není jen mléčný výrobek, ale "dar bohů", to bylo považováno za dávno. Takový oblíbený a tak cenný nápoj tvoří jeho složení. V másle je velké množství bílkovin, které nám pomáhají zůstat zdravější po delší dobu. Bílkoviny jsou ne vždy snadno stravitelné, ale bílkoviny obsažené v podmáslí, nezpůsobují žádné problémy s trávením, a dokonce - v podmáslí je mnohem užitečné pro naše zdraví. Použitím podmáslí jako hlavní součást stravy vykládání, může rychle zhubnout, a tak udržovat požadované množství tekutiny v norm - vodní bilanci v těle při použití podmáslí vždy normální. Podle studie zveřejněné v časopise "Appetite" lidi, kteří vypili olej z barelu, jedli o 18% méně než ti, kteří pil nápoj bohatý na sacharidy.

Doufáme, že jste byli přesvědčeni, že používání výše uvedených produktů vám umožní zůstat zdravější déle než obvykle a proto učinit ještě jeden krok ke zdraví a dobrému vzhledu.


5 Potravin, které byste neměli jíst víc než kdy jindy

5 Potravin, které byste neměli jíst víc než kdy jindy

Užitečné návyky Lidé často mají zájem o to, co jíst a co by neměl. Například protein po cvičení, celozrnných výrobků, ryb nebo mořských plodů. Odpověď na všechny tyto otázky je téměř jedna: můžete nebo nemůžete. Ačkoli je někdy vše relativní. Proč? Koneckonců, jsme jiní a to, co vyhovuje jedna nemusí vyhovovat druhému.

(Užitečné návyky)

7 Změn, které způsobují každodenní vycházky návyky

7 Změn, které způsobují každodenní vycházky návyky

Užitečné Walking - to je to, co děláme každý den se dostat z jednoho místa na druhé. Bohužel, až příliš často jsme se ani nedal dostatečnou pozornost tomu, jak užitečná je tato činnost je pro naše tělo. skutečnost, walking - je jedním z nejjednodušších a přitom nejúčinnější cvičení . Když budete chodit v těle aktivuje řadu chemických a fyzikálních procesů, které příznivě ovlivňují zdraví a lidské zdraví.

(Užitečné návyky)