Zapomeňte nadýmání s těmito produkty


Zapomeňte nadýmání s těmito produkty

přírodní prostředky první signál, že trávení není v pořádku je nepříjemný pocit tíhy v žaludku, nadýmání a zvýšené plynatosti. Často tyto příznaky jsou pozorovány po požití těžké jídlo a je důsledkem špatné výživy, který především obsahuje mouku výrobky a tučná jídla. Efektivně vypořádat s těmito nepříjemnými pocity, jsme poskytli několik produktů, které mohou být velmi užitečné a pomáhají zlepšit trávení a zbavit se tohoto strašného pocitu nadýmání.

Tipy pro prevenci „nadýmání“ z břicha

Tip číslo 1 -

Čerstvé ovoce Čerstvé ovoce jsou vhodné pro řešení problémů způsobených špatným trávením. čerstvé ovoce obsahují vysoké množství vlákniny a vody, a zároveň obsahují prakticky žádný tuk.

Ale pamatujte na jednu věc! pokusit se přidat do svého jídelníčku různé zeleniny, nenechte vaše tělo zvykne na stejné ovoce. Dejte si pozor i tak, aby nedošlo k jídlu příliš mnoho zeleniny, a to zejména pokud máte citlivou trávicí trakt ... Jak se říká, „všeho s mírou“.

Tip # 2 - Saláty!

Každý ví, že saláty jsou velmi výživné. Rovněž hrají důležitou roli při zlepšování trávení, zvláště pokud je zahrnout do snídaně nebo oběda. Při večeři Upřednostňovat lehké jídlo, salát nebo zeleninový krém, a to zejména v malých dávkách, takže máte pocit tíhy v žaludku, když jdou do postele. To nevyhnutelně zlepší trávení.

Tip číslo 3 - Alfalfa a čočka na talíři!

Klíčky vojtěšky a čočka je ideální pro zlepšení trávicí trakt, protože obsahují velké množství vitamínů a minerálů. Tyto produkty jsou také speciální, protože je můžete přidat do salátů a polévek, které vaříte doma.

Tip číslo 4 - Zelí

Prostřednictvím fermentace, dietní potraviny stravitelnější. To je ideální při přidání do jakéhokoliv nádobí.

Měli bychom také připomenout, že zelí má kyselou chuť, takže před odesláním ji na stůl, lépe jí umýt dostatečným množstvím vody.

Tip číslo 5 - med nebo melasa jako sladidlo

Honey je skutečně účinná při zlepšování trávení. Nicméně, neměli byste zapomínat, že med by měl být užíván s opatrností, protože zvýšená koncentrace cukru, a to zejména to jeden by měl věnovat pozornost lidem, kteří trpí cukrovkou.

Nezapomeňte ... Je důležité, abyste zlepšili své stravovací návyky, takže můžete lépe kontrolovat zažívací potíže, a to zejména ty, které způsobují pocit tíže a nadýmání, protože tyto problémy může přinést potíže ve vašem životě.


Jak snížit hladinu cholesterolu v krvi u žen?

Jak snížit hladinu cholesterolu v krvi u žen?

Přírodní prostředky Cholesterol se může projevovat různě u žen a mužů. Možná netuší, ale opravdu silný vliv na ženy, hormonální změny v těle, takže jejich hladina cholesterolu může během těhotenství a menopauzy dramaticky zvyšovat. Jediné, co musíte udělat, je zjistit hladinu cholesterolu a snížit svou cestu, která vám nejlépe vyhovuje.

(Lidových opravné)

šťáVa pomáhá překonat špatný tělesný pach přírodní prostředky

šťáVa pomáhá překonat špatný tělesný pach přírodní prostředky

Překonat špatný tělesný pach, včetně špatný dech, docela výzva pro ty, kteří jí trpí. To je často způsobeno špatnou hygienou, a někdy dochází kvůli hormonům, infekcím nebo nemoci. Mnozí věří, že potní je hlavní příčinou těchto nepříjemných pachů. Příčinou je však bakterie z jiných zdrojů. Pokud přidáme k množství toxinů, které používáme, musíme si být vědomi skutečnosti, že tak či onak můžeme mít tento problém kdykoliv.

(Lidových opravné)