Zapomeňte nadýmání s těmito produkty


Zapomeňte nadýmání s těmito produkty

přírodní prostředky první signál, že trávení není v pořádku je nepříjemný pocit tíhy v žaludku, nadýmání a zvýšené plynatosti. Často tyto příznaky jsou pozorovány po požití těžké jídlo a je důsledkem špatné výživy, který především obsahuje mouku výrobky a tučná jídla. Efektivně vypořádat s těmito nepříjemnými pocity, jsme poskytli několik produktů, které mohou být velmi užitečné a pomáhají zlepšit trávení a zbavit se tohoto strašného pocitu nadýmání.

Tipy pro prevenci „nadýmání“ z břicha

Tip číslo 1 -

Čerstvé ovoce Čerstvé ovoce jsou vhodné pro řešení problémů způsobených špatným trávením. čerstvé ovoce obsahují vysoké množství vlákniny a vody, a zároveň obsahují prakticky žádný tuk.

Ale pamatujte na jednu věc! pokusit se přidat do svého jídelníčku různé zeleniny, nenechte vaše tělo zvykne na stejné ovoce. Dejte si pozor i tak, aby nedošlo k jídlu příliš mnoho zeleniny, a to zejména pokud máte citlivou trávicí trakt ... Jak se říká, „všeho s mírou“.

Tip # 2 - Saláty!

Každý ví, že saláty jsou velmi výživné. Rovněž hrají důležitou roli při zlepšování trávení, zvláště pokud je zahrnout do snídaně nebo oběda. Při večeři Upřednostňovat lehké jídlo, salát nebo zeleninový krém, a to zejména v malých dávkách, takže máte pocit tíhy v žaludku, když jdou do postele. To nevyhnutelně zlepší trávení.

Tip číslo 3 - Alfalfa a čočka na talíři!

Klíčky vojtěšky a čočka je ideální pro zlepšení trávicí trakt, protože obsahují velké množství vitamínů a minerálů. Tyto produkty jsou také speciální, protože je můžete přidat do salátů a polévek, které vaříte doma.

Tip číslo 4 - Zelí

Prostřednictvím fermentace, dietní potraviny stravitelnější. To je ideální při přidání do jakéhokoliv nádobí.

Měli bychom také připomenout, že zelí má kyselou chuť, takže před odesláním ji na stůl, lépe jí umýt dostatečným množstvím vody.

Tip číslo 5 - med nebo melasa jako sladidlo

Honey je skutečně účinná při zlepšování trávení. Nicméně, neměli byste zapomínat, že med by měl být užíván s opatrností, protože zvýšená koncentrace cukru, a to zejména to jeden by měl věnovat pozornost lidem, kteří trpí cukrovkou.

Nezapomeňte ... Je důležité, abyste zlepšili své stravovací návyky, takže můžete lépe kontrolovat zažívací potíže, a to zejména ty, které způsobují pocit tíže a nadýmání, protože tyto problémy může přinést potíže ve vašem životě.


Jak vyléčit špatný tělesný pach pomocí přírodních prostředků

Jak vyléčit špatný tělesný pach pomocí přírodních prostředků

Tepla, pocení, šaty nejsou pro počasí, konstantní ruch po celý den, syntetické ponožky ... To vše (a více) může způsobit zápach z jakékoliv části těla . Dobrou zprávou je, že existují přírodní prostředky pro léčbu špatného tělesného zápachu, který by měl být vyzkoušen. Informace o nich naleznete v tomto článku.

(Lidových opravné)

Důvody jíst pravidelně lněný

Důvody jíst pravidelně lněný

Přírodní produkty Mluvili jsme hodně o výhodách superyizhi, že náš blog je stejně populární jako ovesné vločky. Věděli jste, že lněné semínko už není jedním z nejzdravějších a výživných látek pro dietu? Len mnoha, které prodávají: běžné drogerií a specializovaných obchodech s přírodními produkty. Obsahuje velké množství vlákniny, navíc je vynikajícím zdrojem omega-3, takže máte plnou sílu na nový den.

(Lidových opravné)