Zapomeňte na tuhé nohy kvůli dvěma přírodním složek


Zapomeňte na tuhé nohy kvůli dvěma přírodním složek

Pevné nohy, které se často stávají kvůli kukuřici, je pro mnoho lidí skutečným problémem. Kůže ztrácí svou měkkost kvůli konstantnímu tlaku obuvi a tření.

To je považováno za estetický problém, který vypadá nezajímavě a nepohodlně. Nicméně obvykle tvrdé nohy vůbec neškodí zdraví.

Často je kůže hrubá u kotníků nebo na palci. Někdy však může být léčba provázena bolestivými prasklinami, které zvyšují riziko infekce.

Naštěstí existuje několik přírodních léků, které pomohou změkčit pokožku a podstatně snížit tento problém.

V dnešním článku se chceme s vámi podělit o velmi účinný recept. To bude vyžadovat jen dvě složky, které jsou obvykle snadno najít doma.

Přečtěte si další informace.

Přírodní lék bude hojit pevné nohy

Tento přírodní lék na odstranění kukuřice kombinujecibule a bílý ocet.

Oba složky jsou známé díky svým antioxidačním, protizánětlivým a antibakteriálním vlastnostem, které pomáhají zmírnit pokožku a obnovit její zdraví. Obsahují účinnou látku allicin. Tato složka vyživuje pokožku a

usnadňuje odstranění mrtvých buněk, které se na ní nahromadily. Cibule a ocot také chrání kůži před houbami a bakteriemi, zabraňují vzniku infekcí a dalším problémům ve stopách.

Viz také: Jak vyléčit po dobu jednoho týdne, suché lokty a nohy

Proč luk užitečné přestat

cibule je bohatá na antioxidanty, protizánětlivých látek a vody , pomáhá zjemnit ztvrdlé kůže nohou.Ačkoli vůně, samozřejmě, by mohla být nejlepší, antibakteriální a antifungální sloučeniny - je to dobrý důvod použít tento výrobek.

Díky svým vlastnostem chrání cibuli postiženou kůži a snižuje kukuřici. Kromě toho

inhibuje růst mikroorganismů, které způsobují infekci. Vzhledem k obsahu vitaminu C má cibule draselné a hořčíku také další výhody pro celkové zdraví pokožky.

Proč bílý ocet je užitečný pro zastavení?

Bílý ocet je populární složka, která se používá po celém světě. Má antibakteriální vlastnosti, které

výrazně pomáhají při čištění doma. Organická kyselina v bílém octě zabíjí mikroorganismy

a dezinfikuje různé pracovní plochy v domě. Navíc stojí za to vědět, že tento výrobek dokonale ošetřuje celou řadu problémů s kůží. Díky hydratačním vlastnostem pomáhá zbavit se kukuřice. Kromě toho, bílý ocet také

upraví úroveňpH, aby se zabránilo praskání kůže a houbových infekcí.Čtěte více: Home lék jogurt a ocet k odstranění kuřích ok na nohou

receptu činidlo, které léčí jemných pevných nohou

Tento jednoduchý přírodní lék je ideální k tvrdohlavosti a mozoly, které jsou na nohou.

Jeho úžasné vlastnosti ochrání pokožku před infekcemi a

podporují odstranění mrtvých buněk. Ingredience

  • 1 cibule 1/2 šálku bílého octa

doplňky Skleněná nádoba s víkem transparentní fotografickou

  • kusu bavlněné

přípravy důkladně umyjte cibuli a nakrájíme na několik kusů, které dobře zapadají do banky. Pak přidejte bílý ocet a zavřete víko.

  • Vložte lék na chladné, temné místo a
  • přes noc. Příští den
  • už může být použit. Jak používat tento prostředek

Namočte kus bavlny do média na tvrzenou tvrdost na nohou.

  • Obalte je fotografickým papírem a nechte jej v
  • 4-6 hodin . Doporučujeme vám, abyste produkt používali v noci, aby mohly přísady fungovat, když jste se uvolnili.Opakujte postup,
  • dokud ztvrdnutí nezmizí. Můžete doplnit lék každodenním použitím hydratačních prostředků a křovin.
  • Kromě toho můžete také
  • třít tvrdé plochy pemzy, urychlit odstranění suché nebo mrtvé pokožky. Připraveni vyzkoušet tento nástroj? Pokud si všimnete neatraktivního kalení pokožky, zkuste náš jednoduchý recept a použijte ji podle doporučení.

I když efekt nebude okamžitý, po několika dnech si všimnete, že kůže se změkčila.

Pamatujte, že cibule a bílý ocet by neměly být používány, jestliže kůže praskla, protože to může způsobit podráždění. V takových případech je lepší poradit se s lékařem, abyste našli nejvhodnější léčbu. Definujte tvar nohy

Víte, že délka prstů a rukou vám může říci o vaší osobě? Zjistěte více o své nebo něčí osobě ve tvaru nohy!


Jídlo, ze kterého žluté zuby

Jídlo, ze kterého žluté zuby

Zdraví Všichni jsme zvyklí vídat krásný úsměv šumivé bílé zuby v televizi. Jak to dělají? Je zřejmé, že většina z těchto lidí jsou drahé postup, vybělit zuby, protože jsou často žluté v průběhu času v důsledku každodenní návyky. Jak víte, hlavní příčinou žloutnutí zuby tabák , ale mnoho z potravin, které jíme, také mají vliv na zubní sklovinu a dát ji na žlutou.

(Krása)

Jak posílit nehty doma?

Jak posílit nehty doma?

Všichni ví, není nic než otravné než křehké a křehké nehty. Jeden neopatrný pohyb a oni se zlomí a jejich oživení je nesmírně obtížné. Ruce jsou obdařeny jedinečnou krásou. V lékárnách najdete spoustu nástrojů, které pomáhají udržet jejich krásu, ale zpravidla jsou velmi drahé. A chtěli byste vědět o snadné a ekonomické metody posilování nehtů doma ?

(Krása)