Bojuje s artritidou


Bojuje s artritidou

zdraví Yuka - root nebo hlízy, která roste v tropických oblastech Severní a Jižní Americe, Asii a Africe. Nyní je bez problémů možné zakoupit v obchodech po celém světě.

V dnešním článku vysvětlíme, proč je yuka víc než jen potravina s výjimečnou výživou. Tento přípravek je zvláště doporučen pro léčbu artritidy přirozeným způsobem. O Yuku

Mimo této zeleniny jako poleno, ale že patří do keřů a obsahuje mnoho komplexních sacharidů, které dávají vaše těloobrovské množství energie.

Vzhledem ke struktuře, chuti a vynikající nutriční hodnotaYuku často ve srovnání s jednoduchými a sladké brambory, jsou dokonce zaměnitelné v některých receptech.

Proč yuka pomáhá léčit artritidu? Podle výzkumu

, yutsi obsažené v komponentě známý jako saponinu, který má schopnost fotografovat s související s artritidou bolesti kloubůa zpomaluje zhoršování kostí.

Další překvapující výhodou yuki je to, že nejste ohroženi vedlejšími účinky, jako jsou trávící poruchy, které se často vyskytují během užívání konvenčních léků.

Denní konzumace yuki může snížit bolest, otok a bolest žaludku způsobená artritidou.

Kdo doporučuje jíst juk?

Yuka je velmi populární v mnoha zemích, kde je možné je zakoupit bez problémů. Navíc je levnější než většina výrobků, a proto se stala základem stravovací výživy.

Yuka je známá svou energetickou hodnotou, což je dužina jejího kořene. To je skvělá volba pro děti, dospělé, sportovce a lidi, kteří provádějí těžkou fyzickou práci.

Navíc je snadno stravitelné a může být velmi užitečné pro lidi s poruchami trávení, jako je pálení žáhy, žaludeční vřed nebo gastritida.

Jak to vařit?

To může být použit jako hlavní jídlo nebo i jako doplněk:

 • Pokud chcete jíst v Yukuformě doplňků, odneste jej do tří měsíců pauzu pro další tři a opakujte. Také přísady s yukou mohou být použity při akutní ohnisku artritidy.
 • Pokud se vám líbí jíst více v pokrmech, jen vařit yuka, jak si připravit nějaký brambor. Tato rostlina může být přidána do omáček, dusit, pečeme, smažit a tak dále.

Důležité je, že juka - je nejen produkt, který neobsahuje lepek, ale to je také používáno ve výživě pacientů trpících celiakií. Mouka Yucca může péct chleba a koláče, a jejich chuť není horší.

yukoyu valí Složení:

 • 1 1/2 šálky vody (300 ml)
 • 1 šálek olivového oleje za studena lisované
 • 3 vejce 2 čajové lžičky mořské soli (10 g)
 • 200g sýr 500 g mouky juky
 • Další koření : česnek, paprika, mletý pepř a tak dále.

Metoda vaření

 • Předehřejte troubu na 180 stupňů.
 • Odstraňte všechny ingredience na jednotnou homogenní hmotu.
 • Skládejte do šálku košíčků a naplňte je do poloviny. Než je budete muset mazat olejem, aby se těsto nelepilo. Můžete také použít silikonové formy, protože potřebují méně oleje.
 • Pečte po dobu 25 minut při teplotě 180 stupňů. Umístěte zásobník pod troubu tak, aby mohly dobře vylézt. Jíst teplý pokrm

Další užitečné produkty Zde jsou další produkty, které mohou pomoci překonat příznaky artritidy: kurkuma

 • :to úžasné koření léčit zánět a bolest.
 • Slaná voda: bohatá na minerály, které posilují kosti a klouby.
 • Brožury:bojuje se zánětem, rakovinou. To je skvělý antioxidant, který pomáhá léčit. Pouze je třeba připravit tak, aby byl měkký, ale neztratil zeleně (protože pak všechny blahodárné vlastnosti zmizí taky).
 • lékořice: Tato bylina působí jako přírodní kortizonu, že nemá takové vedlejší účinky, které mohou způsobit tradiční léčbu.
 • Cibule: odstraňuje zánět a odstraňuje toxiny z ledvin.
 • Česnek:je to lékařský přípravek, který pomáhá s mnoha nemocemi, včetně artritidy. Také tibetský předpis cesnakové medicíny je skvělý způsob. Zelený čaj
 • :tento nápoj je bohatá na antioxidanty a flavonoidy, které pomáhají zmírnit zánět.


Maska ​​jedlá soda

Maska ​​jedlá soda

Health jedlé sody - to je to, co by měl mít vždy domů, protože má mnoho aplikací. Ať už jej používáte pro čištění nebo péče o krásu, ujistěte se, že budete mít vždy tento nástroj po ruce. V tomto článku vám řekneme o nejlepších maskách s pečením sódy, které můžete udělat doma. Použití jedlou sodu pro kosmetické procedury To by mělo být vždy v domě, protože to může být použita pro různé účely.

(Krása)

Jak udržet prsní svaly v tónu

Jak udržet prsní svaly v tónu

Vaše prsa mohou ztratit elasticitu z několika důvodů: kojení, věk, úbytek hmotnosti. Nicméně, existují jednoduché cvičení, které mohou pomoci udržet hrudní svaly v tónu. Před začátkem jakéhokoli cvičení musíte být opatrní, nejprve musíte udělat správné zahřátí , začít provádět velmi jednoduché cvičení, které nevyžadují příliš mnoho úsilí.

(Krása)