Bojuje s artritidou


Bojuje s artritidou

zdraví Yuka - root nebo hlízy, která roste v tropických oblastech Severní a Jižní Americe, Asii a Africe. Nyní je bez problémů možné zakoupit v obchodech po celém světě.

V dnešním článku vysvětlíme, proč je yuka víc než jen potravina s výjimečnou výživou. Tento přípravek je zvláště doporučen pro léčbu artritidy přirozeným způsobem. O Yuku

Mimo této zeleniny jako poleno, ale že patří do keřů a obsahuje mnoho komplexních sacharidů, které dávají vaše těloobrovské množství energie.

Vzhledem ke struktuře, chuti a vynikající nutriční hodnotaYuku často ve srovnání s jednoduchými a sladké brambory, jsou dokonce zaměnitelné v některých receptech.

Proč yuka pomáhá léčit artritidu? Podle výzkumu

, yutsi obsažené v komponentě známý jako saponinu, který má schopnost fotografovat s související s artritidou bolesti kloubůa zpomaluje zhoršování kostí.

Další překvapující výhodou yuki je to, že nejste ohroženi vedlejšími účinky, jako jsou trávící poruchy, které se často vyskytují během užívání konvenčních léků.

Denní konzumace yuki může snížit bolest, otok a bolest žaludku způsobená artritidou.

Kdo doporučuje jíst juk?

Yuka je velmi populární v mnoha zemích, kde je možné je zakoupit bez problémů. Navíc je levnější než většina výrobků, a proto se stala základem stravovací výživy.

Yuka je známá svou energetickou hodnotou, což je dužina jejího kořene. To je skvělá volba pro děti, dospělé, sportovce a lidi, kteří provádějí těžkou fyzickou práci.

Navíc je snadno stravitelné a může být velmi užitečné pro lidi s poruchami trávení, jako je pálení žáhy, žaludeční vřed nebo gastritida.

Jak to vařit?

To může být použit jako hlavní jídlo nebo i jako doplněk:

 • Pokud chcete jíst v Yukuformě doplňků, odneste jej do tří měsíců pauzu pro další tři a opakujte. Také přísady s yukou mohou být použity při akutní ohnisku artritidy.
 • Pokud se vám líbí jíst více v pokrmech, jen vařit yuka, jak si připravit nějaký brambor. Tato rostlina může být přidána do omáček, dusit, pečeme, smažit a tak dále.

Důležité je, že juka - je nejen produkt, který neobsahuje lepek, ale to je také používáno ve výživě pacientů trpících celiakií. Mouka Yucca může péct chleba a koláče, a jejich chuť není horší.

yukoyu valí Složení:

 • 1 1/2 šálky vody (300 ml)
 • 1 šálek olivového oleje za studena lisované
 • 3 vejce 2 čajové lžičky mořské soli (10 g)
 • 200g sýr 500 g mouky juky
 • Další koření : česnek, paprika, mletý pepř a tak dále.

Metoda vaření

 • Předehřejte troubu na 180 stupňů.
 • Odstraňte všechny ingredience na jednotnou homogenní hmotu.
 • Skládejte do šálku košíčků a naplňte je do poloviny. Než je budete muset mazat olejem, aby se těsto nelepilo. Můžete také použít silikonové formy, protože potřebují méně oleje.
 • Pečte po dobu 25 minut při teplotě 180 stupňů. Umístěte zásobník pod troubu tak, aby mohly dobře vylézt. Jíst teplý pokrm

Další užitečné produkty Zde jsou další produkty, které mohou pomoci překonat příznaky artritidy: kurkuma

 • :to úžasné koření léčit zánět a bolest.
 • Slaná voda: bohatá na minerály, které posilují kosti a klouby.
 • Brožury:bojuje se zánětem, rakovinou. To je skvělý antioxidant, který pomáhá léčit. Pouze je třeba připravit tak, aby byl měkký, ale neztratil zeleně (protože pak všechny blahodárné vlastnosti zmizí taky).
 • lékořice: Tato bylina působí jako přírodní kortizonu, že nemá takové vedlejší účinky, které mohou způsobit tradiční léčbu.
 • Cibule: odstraňuje zánět a odstraňuje toxiny z ledvin.
 • Česnek:je to lékařský přípravek, který pomáhá s mnoha nemocemi, včetně artritidy. Také tibetský předpis cesnakové medicíny je skvělý způsob. Zelený čaj
 • :tento nápoj je bohatá na antioxidanty a flavonoidy, které pomáhají zmírnit zánět.


13 Skvělých způsobů, jak používat vazelínu

13 Skvělých způsobů, jak používat vazelínu

Způsoby použití vazelíny jsou nekonečné. Trikem je použít správné množství , protože je to těžký výrobek, snadno se aplikuje a dobře se absorbuje. Proto může být někdy obtížné ji vyčistit. Tento produkt na bázi oleje je jedním z nejúčinnějších ingrediencí v make-upu a tělních přípravcích. Ale ve skutečnosti jsou přínosy vazelíny mnohem více.

(Krása)

10 Výrobky hydratují pleť

10 Výrobky hydratují pleť

Health frázi „jste to, co jíte“ - není daleko od pravdy. Dieta má zásadní vliv na celkový zdravotní stav, a to jak uvnitř, tak vně. To, co jíte může buď vzít péči o zdraví nebo poškození orgánů k udržení tělesné teploty, vliv na trávení, pozitivně nebo negativně. V tomto článku se budeme seznam deset různých potravin, které mohou být konzumovány speciálně pro hydratační .

(Krása)