Jezte rýžový nákyp a zhubnout


Jezte rýžový nákyp a zhubnout

ztráta hmotnosti je typický dezert pro děti je bohatá na živiny.Pudink obsahuje rybí vitamíny, bílkoviny a vápník. Můžete jíst teplé nebo studené, a to je skvělý doplněk k fyzickým cvičením.

Nedávný výzkum ukazuje, že rýžový pudink může pomoci zhubnout. Zdá se být příliš úžasné, aby to byla pravda! V dnešním článku se chceme s vámi podělit o výhody rýžového pudingu.

Jezte rýžový nákyp po cvičení

Za prvé, soustředit se na nutričních vlastností tohoto dezertu. Již víme, že je ideální pro stážisty. Spotřeba rýžového pudingu po cvičení je užitečná pro všechny svaly.

Výhody této sladké léčbě, která je obvykle podáván dětem lze rozdělit do 3 hlavních částí: Obrázek

můžete použít bílé nebo hnědé rýže. Bílá je trávena rychleji, ale hnědá je výhodnější a obsahuje více vlákniny.

V každém případě rýže je vynikajícím zdrojem sacharidů a pomáhá obnovit glykogenu, který se zmenšuje sval po cvičení.

Mléko

Pokud máte nesnášenlivost laktózy, můžete si vybrat mléko z mandlí nebo prosa. Používáte-li kravské mléko, ujistěte se, že má nízký obsah tuku nebo málo tuku, aby nedošlo ke zvýšení obsahu tuku.

Mléko je bohatá na bílkoviny (syrovátky a kasein) a sacharidy (laktóza), který pomůže doplnit glykogen. Pomáhá tělu absorbovat aminokyseliny potřebné k plnění všech důležitých úkolů.

Skořice

Skořice přidává zvláštní chuť do rýžového pudingu a má mnoho výhod. Všichni sportovci by měli přidat do stravy.Pomáhá bojovat proti zánětu, snižuje krevní tlak, odstraňuje příznaky podobné chřipce, snižuje hladinu cholesterolu, bojuje proti diabetu a má také antioxidační vlastnosti, které pomáhají trávení.

Jak zhubnout s použitím rýžový nákyp

Toto vydatné, výživné a energetické produkty pomohou zhubnout, pokud ji konzumovat po sportu nebo ráno na snídani. Pokud se vám nelíbí jíst hodně po probuzení, protože mám pocit, „tíhu“ po celý den, nebo hledá něco jiného, ​​než je obvyklé kávy nebo čaje, rýžový nákyp je ideální.

To je také doporučeno pro lidi, kteří vykonávají velmi zaneprázdněnou činnost během dne, protože dává více energie než ovoce nebo džus. Jakmile uvaříte rýžový pudink, můžete jej uložit do chladničky až na tři dny.

Složení

 • 1 litr mléka (volitelně)
 • 1 šálek bílé nebo hnědé rýže (200 g)
 • 1 skořice
 • kůru z jednoho citronu (volitelně)
 • sladidla ochutnat (volitelné)

Tvorba

 • Umístěte mléko, skořice a citronovou kůrou v hrnci.
 • Přiveďte mléko k varu.
 • Přidejte rýži a snižte oheň na průměr.
 • Čas od času oddělejte dřevěnou lžící, abyste zabránili lepení.
 • Po 20 minutách se směs stane krémovým vzhledu.
 • Odstraňte tyčinku skořice, podávejte v oddělených šálcích nebo miskách.
 • Posypeme mletou skořicí a vychutnejte si ji.

Když přidáte rýžový pudink do své denní stravy, pomůže vám ztratit až 2 kg týdně. Samozřejmě, to znamená, že musíte také sledovat, co jíte a cvičení denně jako doplněk stravy a dva litry vody. Zde je ukázka denní menu:

 • Snídaně: 1 šálek rýže pudink a šálek čaje
 • Svačina 1 broskev a 1 jablko
 • Oběd: malý kousek ryby nebo kuřecí maso, hlávkový salát, rajčata a mrkev, šálek rýžový nákyp dezert
 • V odpoledních hodinách: 1 grapefruit a kiwi 1
 • Svačina: 1 hrnek rýže pudink a šálek čaje
 • Večeře: rýžový nákyp
 • Před ulehnutím ke spánku: šálek čaje

takhle rýžové mléko?

Ne každý má rád pudink rýže, a hledají alternativní možnosti způsoby, jak zhubnout bez ztráty výhod tohoto produktu. Dobrou volbou je rýžové mléko, které je nejen výbornou náhradou za kravské mléko, ale také osvěžuje a ochlazuje chuť k jídlu.

Navíc rýžového mléka obsahuje více vápníku než mléko z jakéhokoli jiného zdroje, takže je ideální pro vegetariány, ženy v menopauze nebo těhotné ženy.

Rýžové mléko pomáhá spalovat kalorie, protože obsahuje málo nasycených tuků, stejně jako laktózu. To snižuje „špatný“ cholesterol, pomáhá předcházet onemocnění kostí a zlepšení trávicího systému.

Má čistící vlastnosti a poskytuje dostatečné množství vitamínu D, který je podle posledních výzkumů také pomáhá spalovat tuk a může pomoci zhubnout. Dalšími vitamíny v rýžovém mléce jsou vitamín A, B12 a E. Také poskytuje železo, hořčík a selén.

Rice mléko je snadněji stravitelné než ostatní odrůdy rostlinného nebo živočišného mléka, proto se doporučuje lidem, kteří často trpí trávení nebo pálení žáhy. Je velmi nutriční a výživný pro pacienty po operacích, které jsou stále slabé nebo ztratili chuť k jídlu.

Trace složený z rýžového mléka posílit a stimulovat imunitní systém, pomáhá prevenci chorob způsobených viry nebo bakteriemi.


šťáVa pro spalování břišní tuk

šťáVa pro spalování břišní tuk

Hubnutí břicho - část těla, která má potíže pro mnoho lidí po celém světě, kteří hledají alternativy k pálení břišní tuk. Je to součást těla, kde je nejvíce patrná nadváha. Zpomalování tekutin, potravinové alergie a mnoho dalších otázek mohou dále ovlivnit vzhled vaší postavy. K vyřešení tohoto problému, a efektivní spalování břišní tuk velmi důležité vést zdravý životní styl, který zahrnuje vyváženou stravu a cvičení.

(Ztráta váhy)

11 Rostliny, které nejlépe podporují hubnutí hubnutí

11 Rostliny, které nejlépe podporují hubnutí hubnutí

Jak vždycky říkám, na našich webových stránkách: „Můj zdravotní“ na hubnutí je třeba dodržovat komplexní plán, který položky jsou: zdravé a správné výživy, cvičení několikrát týden, pití velkého množství vody a zachování dobrých zvyků . Chcete-li zhubnout rychleji, můžete použít některé přírodní opravné prostředky.

(Ztráta váhy)