Jíst mandarinky - spalovat tuk


Jíst mandarinky - spalovat tuk

Když chcete zhubnout, je velmi důležité za každou cenu snížit spotřebu potravin s vysokým obsahem cukru. Tak copřirozené náhrady je lepší nahradit touhu jíst něco sladkého?

Tangerines - rozšířený výrobek, který je naštěstí skvělý pro lidi, kteří mají dietu. Také mandarinky jsou dostatečně sladké, aby je pojídají jako občerstvení nebo dezert, což z nich dělá neuvěřitelnou náhražku sladkostí, které obsahují mnoho kalorií. Proto, jak vidíte, mandarinky by měly být použity k boji proti přebytečnému tuku.

Zdravotní výhody

Tangerines, stejně jako pomeranče, jsou samozřejmě velmi dobře známé pro vysoké hladiny vitamínu C (27 mg na 100 g). Je zvláště důležité znát kuřáky, kteří ve srovnání s nekuřáky potřebují zdvojnásobit potřebnou dávku vitaminu C, aby se ochránili před rakovinou plic. U žen v plodném věku je mandarinka také vynikajícím zdrojem kyseliny listové, která pomáhá předcházet vrozených vad v břišní trubici.

Kromě toho obsahuje mandarinky více než 150 různých fytochemických sloučenin, z nichž více než 60 flavonoidů. Flavonoidy chrání krevní cévy, snižují záněty a také silné antioxidanty. Polyfenolické fytochemikálie jsou antioxidanty, které pomáhají předcházet rakovině a srdečním onemocněním.

Účinky polyfenolů na paměť a další funkce mozku jsou stále studovány. Další skupina fytochemikálií, flavanonů a zejména hesperidin má schopnost snížit zánět, snížit krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi.

Hesperidin se nachází ve vnitřní bílé buničině mandarinek, což je důvod, proč se doporučuje, abyste jedli co nejvíce bílou membránu, jak můžete vydržet vaším chuťovým pohárkám.

mandarinky schopnost bojovat tukové

Studies příkaz Murray Huff z University of Western Ontario zjistil, že nobiliten, flavonoidů, který je v Mandarin, zabraňuje hromadění tuku v játrech.

To je děláno tím, že stimuluje geny podílející se na spalování nadbytečného tuku a potlačení aktivit těch, kteří jsou zodpovědní za výrobu kapalin.

To je stejná skupina výzkumníků zjistil, grapefruit flavonoidů Naringenin v tom, že má podobné vlastnosti a právě bojuje s obezitou a další symptomy metabolického syndromu.

Podle Huffa mají největší zájem o skutečnost, že nubilit je desetkrát silnější než narygenin, kromě toho má také schopnost zabránit ateroskleróze.


5 Tajemství ztráty hmotnosti před spaním

5 Tajemství ztráty hmotnosti před spaním

Můžete zhubnout večer před spaním? Samozřejmě můžete. Metabolismus se nikdy nezastaví, takže prostě musíte dát do života několik jednoduchých návyků, které podporují aktivní metabolismus. Pamatujte si, že konec vašeho dne je důležitým obdobím, zvláště pokud jde o snížení tělesné hmotnosti. To je důvod, proč stojí za to vzít pár tipů pro sebe.

(Ztráta váhy)

Pít k vyčištění těla a hubnutí hubnutí

Pít k vyčištění těla a hubnutí hubnutí

Chcete-li opravdu využít výhod těchto čištění vody, doporučujeme použít vysoce kvalitní suroviny s močopudné vlastnosti ke stimulaci vylučování tekutin a hubnutí. Due ovoce, zeleniny a koření dostanete antioxidanty, vitaminy, minerály a další důležité živiny, které podporují fyzické a duševní zdraví.

(Ztráta váhy)