Jíst mandarinky - spalovat tuk


Jíst mandarinky - spalovat tuk

Když chcete zhubnout, je velmi důležité za každou cenu snížit spotřebu potravin s vysokým obsahem cukru. Tak copřirozené náhrady je lepší nahradit touhu jíst něco sladkého?

Tangerines - rozšířený výrobek, který je naštěstí skvělý pro lidi, kteří mají dietu. Také mandarinky jsou dostatečně sladké, aby je pojídají jako občerstvení nebo dezert, což z nich dělá neuvěřitelnou náhražku sladkostí, které obsahují mnoho kalorií. Proto, jak vidíte, mandarinky by měly být použity k boji proti přebytečnému tuku.

Zdravotní výhody

Tangerines, stejně jako pomeranče, jsou samozřejmě velmi dobře známé pro vysoké hladiny vitamínu C (27 mg na 100 g). Je zvláště důležité znát kuřáky, kteří ve srovnání s nekuřáky potřebují zdvojnásobit potřebnou dávku vitaminu C, aby se ochránili před rakovinou plic. U žen v plodném věku je mandarinka také vynikajícím zdrojem kyseliny listové, která pomáhá předcházet vrozených vad v břišní trubici.

Kromě toho obsahuje mandarinky více než 150 různých fytochemických sloučenin, z nichž více než 60 flavonoidů. Flavonoidy chrání krevní cévy, snižují záněty a také silné antioxidanty. Polyfenolické fytochemikálie jsou antioxidanty, které pomáhají předcházet rakovině a srdečním onemocněním.

Účinky polyfenolů na paměť a další funkce mozku jsou stále studovány. Další skupina fytochemikálií, flavanonů a zejména hesperidin má schopnost snížit zánět, snížit krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi.

Hesperidin se nachází ve vnitřní bílé buničině mandarinek, což je důvod, proč se doporučuje, abyste jedli co nejvíce bílou membránu, jak můžete vydržet vaším chuťovým pohárkám.

mandarinky schopnost bojovat tukové

Studies příkaz Murray Huff z University of Western Ontario zjistil, že nobiliten, flavonoidů, který je v Mandarin, zabraňuje hromadění tuku v játrech.

To je děláno tím, že stimuluje geny podílející se na spalování nadbytečného tuku a potlačení aktivit těch, kteří jsou zodpovědní za výrobu kapalin.

To je stejná skupina výzkumníků zjistil, grapefruit flavonoidů Naringenin v tom, že má podobné vlastnosti a právě bojuje s obezitou a další symptomy metabolického syndromu.

Podle Huffa mají největší zájem o skutečnost, že nubilit je desetkrát silnější než narygenin, kromě toho má také schopnost zabránit ateroskleróze.


Zhubnout tím, že jí více protein

Zhubnout tím, že jí více protein

Hubnutí Všichni jsme slyšeli o diety pomoci zhubnout rychle. Jsme si také vědomi toho, že tyto diety mohou vést k dalšímu stresu vašich orgánů, a proto jsou škodlivé pro zdraví. Ale pravdou je, že protein je nezbytnou součástí do svého jídelníčku a je možné, že mnozí lidé nemají používat v dostatečném množství, a proto výsledky mají také problémy s nadváhou.

(Ztráta váhy)

10 Cvičení být štíhlý žaludek

10 Cvičení být štíhlý žaludek

Hubnutí Letní prošel a stále sní o štíhlé břicho? Možná letos si všimnout, že některé věci sedí na obrázku není tak dobrá jako předtím. Pokud se vám podaří něco navíc hmotnosti v břišní oblasti, zde nějaké cvičení získat tón. Jsou snadné provádět doma. dělat tyto cviky být štíhlý žaludek Jako první krok před zahájením jakéhokoli sportovního důležité dodržovat správné a vyvážené stravy.

(Ztráta váhy)