Jíst mandarinky - spalovat tuk


Jíst mandarinky - spalovat tuk

Když chcete zhubnout, je velmi důležité za každou cenu snížit spotřebu potravin s vysokým obsahem cukru. Tak copřirozené náhrady je lepší nahradit touhu jíst něco sladkého?

Tangerines - rozšířený výrobek, který je naštěstí skvělý pro lidi, kteří mají dietu. Také mandarinky jsou dostatečně sladké, aby je pojídají jako občerstvení nebo dezert, což z nich dělá neuvěřitelnou náhražku sladkostí, které obsahují mnoho kalorií. Proto, jak vidíte, mandarinky by měly být použity k boji proti přebytečnému tuku.

Zdravotní výhody

Tangerines, stejně jako pomeranče, jsou samozřejmě velmi dobře známé pro vysoké hladiny vitamínu C (27 mg na 100 g). Je zvláště důležité znát kuřáky, kteří ve srovnání s nekuřáky potřebují zdvojnásobit potřebnou dávku vitaminu C, aby se ochránili před rakovinou plic. U žen v plodném věku je mandarinka také vynikajícím zdrojem kyseliny listové, která pomáhá předcházet vrozených vad v břišní trubici.

Kromě toho obsahuje mandarinky více než 150 různých fytochemických sloučenin, z nichž více než 60 flavonoidů. Flavonoidy chrání krevní cévy, snižují záněty a také silné antioxidanty. Polyfenolické fytochemikálie jsou antioxidanty, které pomáhají předcházet rakovině a srdečním onemocněním.

Účinky polyfenolů na paměť a další funkce mozku jsou stále studovány. Další skupina fytochemikálií, flavanonů a zejména hesperidin má schopnost snížit zánět, snížit krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi.

Hesperidin se nachází ve vnitřní bílé buničině mandarinek, což je důvod, proč se doporučuje, abyste jedli co nejvíce bílou membránu, jak můžete vydržet vaším chuťovým pohárkám.

mandarinky schopnost bojovat tukové

Studies příkaz Murray Huff z University of Western Ontario zjistil, že nobiliten, flavonoidů, který je v Mandarin, zabraňuje hromadění tuku v játrech.

To je děláno tím, že stimuluje geny podílející se na spalování nadbytečného tuku a potlačení aktivit těch, kteří jsou zodpovědní za výrobu kapalin.

To je stejná skupina výzkumníků zjistil, grapefruit flavonoidů Naringenin v tom, že má podobné vlastnosti a právě bojuje s obezitou a další symptomy metabolického syndromu.

Podle Huffa mají největší zájem o skutečnost, že nubilit je desetkrát silnější než narygenin, kromě toho má také schopnost zabránit ateroskleróze.


Zabalit igelitovou fólii: zhubnout a toxiny

Zabalit igelitovou fólii: zhubnout a toxiny

Hubnutí po desetiletí vyvinula mnoho různých technik a metod pomoci lidem zhubnout a formovat postavu. Pleťové vody pro hubnutí chirurgické zákroky, šťávy, želé, injekcích pro spalování tuků a masáže - jen některé ze způsobů, jak odstranit tukové zásoby, které vám brání mít tvar svých snů. Kromě vybavení je další oblíbená metoda, která může zvýšit schopnost těla spalovat tuk: wrap přilnavé fólie pro zvýšení vnitřní tělesné teploty během cvičení s cílem zlepšit výsledky hubnutí.

(Ztráta váhy)

Periferní a viscerální tuk, naučit se vypořádat s tím

Periferní a viscerální tuk, naučit se vypořádat s tím

Hubnutí Jsme si jisti, že jste slyšeli o rizicích, že viscerální tuk je pro vaše zdraví. I když je pravda, že ženy mají tendenci více trpět "periferním tukem", je důležité, aby každý bojoval každý den. Jak se vyvíjí? Které faktory přispívají k tomuto běžnému problému? Špatná výživa a nedostatek fyzického cvičení patří k nejčastějším příčinám.

(Ztráta váhy)