Jíst mandarinky - spalovat tuk


Jíst mandarinky - spalovat tuk

Když chcete zhubnout, je velmi důležité za každou cenu snížit spotřebu potravin s vysokým obsahem cukru. Tak copřirozené náhrady je lepší nahradit touhu jíst něco sladkého?

Tangerines - rozšířený výrobek, který je naštěstí skvělý pro lidi, kteří mají dietu. Také mandarinky jsou dostatečně sladké, aby je pojídají jako občerstvení nebo dezert, což z nich dělá neuvěřitelnou náhražku sladkostí, které obsahují mnoho kalorií. Proto, jak vidíte, mandarinky by měly být použity k boji proti přebytečnému tuku.

Zdravotní výhody

Tangerines, stejně jako pomeranče, jsou samozřejmě velmi dobře známé pro vysoké hladiny vitamínu C (27 mg na 100 g). Je zvláště důležité znát kuřáky, kteří ve srovnání s nekuřáky potřebují zdvojnásobit potřebnou dávku vitaminu C, aby se ochránili před rakovinou plic. U žen v plodném věku je mandarinka také vynikajícím zdrojem kyseliny listové, která pomáhá předcházet vrozených vad v břišní trubici.

Kromě toho obsahuje mandarinky více než 150 různých fytochemických sloučenin, z nichž více než 60 flavonoidů. Flavonoidy chrání krevní cévy, snižují záněty a také silné antioxidanty. Polyfenolické fytochemikálie jsou antioxidanty, které pomáhají předcházet rakovině a srdečním onemocněním.

Účinky polyfenolů na paměť a další funkce mozku jsou stále studovány. Další skupina fytochemikálií, flavanonů a zejména hesperidin má schopnost snížit zánět, snížit krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi.

Hesperidin se nachází ve vnitřní bílé buničině mandarinek, což je důvod, proč se doporučuje, abyste jedli co nejvíce bílou membránu, jak můžete vydržet vaším chuťovým pohárkám.

mandarinky schopnost bojovat tukové

Studies příkaz Murray Huff z University of Western Ontario zjistil, že nobiliten, flavonoidů, který je v Mandarin, zabraňuje hromadění tuku v játrech.

To je děláno tím, že stimuluje geny podílející se na spalování nadbytečného tuku a potlačení aktivit těch, kteří jsou zodpovědní za výrobu kapalin.

To je stejná skupina výzkumníků zjistil, grapefruit flavonoidů Naringenin v tom, že má podobné vlastnosti a právě bojuje s obezitou a další symptomy metabolického syndromu.

Podle Huffa mají největší zájem o skutečnost, že nubilit je desetkrát silnější než narygenin, kromě toho má také schopnost zabránit ateroskleróze.


2 Jednoduché cvičení pro spalování kalorií 300

2 Jednoduché cvičení pro spalování kalorií 300

Hubnutí Cvičení je jedním z nejlepších způsobů, jak spálit kalorie nahromaděné v těle a může nakonec způsobit přibývání na váze. Dnes je spousta způsobů, jak cvičit, a už nemusí chodit do posilovny každý den, aby těžit z cvičení. Ve skutečnosti, aniž byste opustili domov můžete strávit několik minut na malém pozemku aktivovat a vypálit přebytečný tuk, který vás obtěžuje.

(Ztráta váhy)

Zdravé tuky, to je nemožné získat zpět

Zdravé tuky, to je nemožné získat zpět

Hubnutí Při výběru zdravou a nízkokalorickou dietu, většina lidí předpokládá, typické chyby, zcela eliminovat ze svého jídelníčku, protože tuk je široce věřil, že všechny tuky přispívají nastavit nadváhy. Samozřejmě, že nikdo nepopírá, že většina tuku skutečně negativně ovlivnit tělo, a jejich spotřebu ve velkém množství může vést k přibývání na váze, ale zároveň existují takzvané zdravé tuky, které jsou nezbytné pro každodenní stravy.

(Ztráta váhy)