4 Tipy pro péči o matraci


4 Tipy pro péči o matraci

Jak se správně starat o matraci? Velmi často podceňujeme význam tohoto nenahraditelného atributu života v moderním světě. Koneckonců je to na matraci, které denně strávíme 7 až 9 hodin.

Jeho síla, čistota a dobrý stav jsou hlavními složkami správného odpočinku. Vysoce kvalitní matrace poskytují podporu pro páteř a obavy o spánek. Naproti tomu levné a nízkokvalitní matrace mohou způsobit nepříjemný jev jako alergie.

Nezapomeňte, že postel je velmi příznivé prostředí pro myši . Abyste jim zabránili usadit se ve vašem matraci, musíte přijmout určitá preventivní opatření. Tímto způsobem se chráníte před negativními účinky klíšťat na tělo.V tomto článku vám řekneme, jak se starat o matraci. Někdy drobné změny vedou k obrovským výsledkům, které mohou radikálně změnit náš život.

1. Správné větrání

Slyšeli jste někdy řeč: "Ráno lezení na posteli je škodlivé pro zdraví"? Podívejme se podrobněji na to, co přesně autoři tohoto výroku zamýšleli v mysli, protože bez pravděpodobných důkazů by to nemělo žádný smysl.

Tweaky milují teplé prostředí s vysokou vlhkostí

 • . Pokud zavěsíme lůžko hned po probuzení, matrace zůstane teplá a mírně vlhká. To zvýší riziko nové a rychlé replikace stávajících roztočů.Nejlepší je postel postele
 • 1-2 hodiny po probuzení .Před odchodem z domu je nutné posunout ložní prádlo z postele a otevřít okno tak, aby matrace byla dobře větrána.
 • Nezapomeňte
 • pravidelně větrání a zbytek domova . Tímto způsobem se můžete chránit před vzhledem klíšťat a zlepšit spánek.Vezměte prosím na vědomí, že i když všichni roztoči zemřeli, jejich pozůstatky nezmizí. Malé kousky roztočů mohou zůstat ve vašem matraci a někdy vedou k alergickým reakcím.

Proto jsme pro Vás vybrali ještě jednu užitečnou radu.

2. Soda k dezinfekci matrace

Již víte, že pokud je to možné, matrace by měla být denně odvětrávána. Nezapomeňte jít do práce nebo studia, abyste odstranili ložní prádlo z postelí.

Druhým způsobem, jak zlepšit stav tohoto základního spacího příslušenství, je vyčistit. Čistění matrace by mělo probíhat nejméně jednou za měsíc. Nabízíme Vám nejjednodušší způsob čištění matrací.

Co potřebujete?

5 kapek tea tree silice

 • 0,5 šálku (100 g) jedlou sodou Čistič
 • Jak to funguje?

Příprava takového přírodního prostředku velmi rychle a snadno. Chcete-li začít, odstraňte všechny ložní prádlo a matrace pak aplikovat na stěně u okna. Smažte sódu s olejem z čajovníku. Posypte matra pistolí.

Pokud nemáte dostatek finančních prostředků, připravte ještě jednu porci se stejnými proporcemi. Tímto způsobem budete zcela dezinfikovat matraci.

 • Nechte matraci odvětrávat dvě hodiny.
 • Nezapomeňte, že sóda musí být aplikována na obou stranách. Obě složky čistících prostředků jsou přirozené, a přesto mají příjemnou vůni. Po dezinfekci důkladně vyčistit matrace vysavač.

3. Pravidelně obrátit matraci na druhé straně Už jsme ti o potřebě tohoto opatření. Kromě toho se matrace pravidelně obrací na druhou stranu ji ochránit od deformace.

Každý týden musíte otočit matraci na druhou stranu.

Nezapomeňte vyměnit strany matrace, která občas umístit ji tak, aby se noha ocitly kde předtím ležel předsedu a vice versa.

 • Upozorňujeme, že postel v ložnici není určena k posezení. Většina z nás, bohužel, to se často zapomíná a sedí na posteli celé hodiny se zajímavou knihou nebo notebooku.
 • matrace Takové použití může také vést k předčasnému deformaci.

4. Chraňte své matrace s použitím kvalitní matrace matrace pad

Kvalitní mít dobrý základ. Proto

je třeba přijmout opatření k ochraně matrace před nepříznivými vnějšími prostředky

. Takže můžete nejen prodloužit životnost matrace, ale také zlepšit spánek. matrace slouží jako bariéra mezi matraci a vnějšími faktory. Konkrétně to nedovolí, aby váš pot dostal dovnitř matrace.matrace lze prát v pračce jako obvykle oblečení.

 • dobrá matrace je dobře prodyšná, absorpční a snadno se čistí
 • . Doporučujeme, abyste si vybrat matrace a ložní prádlo z přírodní bavlny.
 • Doufám, že budete vzít v úvahu všechny tyto tipy. Je třeba vyvinout veškeré úsilí k rozšíření provozu kvalitní matrace. Pokud spíte na dobré posteli, můžete rychle obnovit sílu a dobře spát.Záruku vám děkujeme za takovou péči. Pokud trpíte alergiemi, tyto tipy vám budou také užitečné. Nezapomeňte je zkontrolovat v praxi!


8 Produktů, které je třeba se vyhnout, pokud máte společné problémy

8 Produktů, které je třeba se vyhnout, pokud máte společné problémy

Klouby podporují tělo. Spojují kosti a umožňují pohyb. Bolest v kloubech - to je docela běžný problém . Může se objevit v důsledku zánětu, protahování nebo vývoje chronického onemocnění. Vznik takového problému je obvykle spojen se stárnutím. Nicméně, klouby mohou také ublížit mladým lidem kvůli zranění nebo předčasnému opotřebení .

(Zajímavosti)

11 Příznaky nedostatek vitaminu D

11 Příznaky nedostatek vitaminu D

Zajímavých informací Vitamin D - představuje živinu, rozpustný v tucích, který, spolu s dalšími vitamínů a minerálů pomáhá regulovat funkci hlavních systémů v těle. Vitamin může být získán přirozeně, když sluneční paprsky přicházejí do styku s pokožkou, ačkoli to je také nalezené v některých potravinách a doplňcích výživy.

(Zajímavosti)