Eat baklažány zhubnout a zlepšit trávení


Eat baklažány zhubnout a zlepšit trávení

Věděli jste, že baklažán jsou jednou z nejužitečnějších potravin, které můžete přidat do své stravy? Jsou neuvěřitelně bohaté na fytonutrienty, které pomáhají chránit buňky před působením volných radikálů.

Máme rád baklažány. Existuje spousta různých způsobů, jak je připravit, a můžete dokonce použít baklažánů ke zhubnutí, pokud pijete baklažánovou vodu jako doplněk diuretik. Také zlepšují trávení.

Lze říci, že lilky jsou jednou z nejužitečnějších zelenin. Pokud je nebudete konzumovat, měli byste z nich udělat hlavní produkt ve vaší stravě. Už jíte baklažány? Pokud ne, pak vám dám pár důvodů začít. Nenechte si ujít!

1. Lilek je užitečný pro trávení

odborníci na potraviny tvrdí, že lilek je jedna z nejjednodušších zeleniny můžete najít jen. Oni neobsahují tuky, ale místo toho obsahují hodně vlákniny a vody, což znamená, že jsou ideální pro ty, kteří se snaží hubnout.

Další zajímavý fakt o výhodách hubnutí lilků: oni

pomáhají předcházet zadržování tekutin. Obsahují hodně draslíku - minerál, který, jak už víte, pomáhá udržovat pH těla, včetně hladiny tekutiny. 2. Chrání vaše srdce

Lilek obsahuje mnoho antioxidantů. Proto se obvykle doporučují pacientům s kardiovaskulárními onemocněními nebo kardiovaskulárními poruchami. Tato zelenina je užitečná pro krevní cévy!

A co to přesně znamená? Angiogeneze je proces, který podporuje růst nových cév. To znamená, že když se všichni obávají vývoje nádorů nebo kardiovaskulárních onemocnění, bakteriální bakterie mohou chránit před tímto procesem.

Kromě toho velké množství mědi, kyseliny listové, hořčíku a flavonoidů chrání buňky těla před škodlivými bakteriemi. Lilek také pomáhá snížit hladinu špatného cholesterolu.

A nezapomeňte, že kombinace vápníku, hořčíku a draslíku posiluje srdeční svaly a přispívá k silnějším srdečním infarktům. 3. Lilek je užitečný pro trávení

Lilek obsahuje hodně vody a zároveň nízké sacharidy, tuky a bílkoviny. Jsou snadno stravitelné, což umožňuje střevám snadno absorbovat všechny živiny.

V lilku není cukr. Ačkoli lilek obsahují mnoho vitamínů,

 • jejich hlavní výhody spočívají v obsahu minerálů a schopnost pH rovnováhu.
 • Věděli jste, že lilky jsou 55% složené ze základních minerálů? Pomáhají tělu zbavit toxinů a pomáhají optimálně pracovat s tělem. Lilek také posílit játra,
 • stimulují tvorbu žaludečních šťáv, ale také ke snížení hladiny kyseliny močové, pokud je příliš vysoká. Jak můžete ignorovat tyto neuvěřitelné výhody?Recept: Lemon a lilek zhubnout

Nyní, když víte více o blahodárných vlastnostech lilkem, řekneme vám, jak vařit této zeleniny pomáhá eliminovat zadržené kapaliny.

Upozornění: tento recept je třeba chápat pouze jako doplněk zdravé výživy s nízkým obsahem tuku. Pouze pak lilkovinová voda s citronem pomůže zlepšit trávení. Stojí za to vyzkoušet každý den!

Složení 1 lilek střední velikost šťáva z 1 citronu

 • 1 litr vody 1 velká sklenice
 • Příprava promývacího lilek. Pokud se chcete ujistit, že všechny toxické látky jsou odstraněny, můžete ho prát v malém množství jablečného octa nebo vodou a sodou. To je skvělý způsob, jak se zbavit pesticidů, které se používají během pěstování.

Nyní nakrájíme lilek. Plátky by měly mít tloušťku asi o centimetr. Neřízněte kůži.

 • Hořte ho v litru vody. Když se zadá jemnou texturu, odstraňte pánev z ohně a vypusťte vodu do hrnce.
 • Přidejte další půl litru vody a citronové šťávy.
 • Směs míchat a skladovat v chladničce.
 • Namísto vaření lilku, někteří lidé raději opustit řezy přes noc ve vodě, aby byly všechny výhody. Můžete si vybrat způsob, který vám nejlépe vyhovuje. Jak používat?
 • Pít tuto směs s lilky den před jídly, jak zhubnout. To přinese pocit sytosti, pomůže lépe strávit potravu a odstranit tuky.

Tento nástroj můžete vyzkoušet 2-3 krát týdně. Když se kombinovat s nízkou kalorickou stravu od obsahující dostatek čerstvého ovoce a zeleniny, budete brzy vidět výsledky.

 • Jako obvykle je na dietě, vybrat nejužitečnější produkty a naplnit misku z nejlepších zeleniny, které příroda může poskytnout. Pokud jde o lilky, je to jedna z nejlepších možností.


Ovládejte porce zhubnout Hubnutí

Ovládejte porce zhubnout Hubnutí

Jste často slyšet, že tajemství dobrého dietou při mírném stravě. Ano, je to pravda: jak zhubnout, je skvělé, že malé porce muset zvyknout , protože jinak byste mohla být nedostatek živin, nebo se vrátit k nadváze, jakmile přestanou dietu. V dnešním článku chceme dát několik základních tipů, jak naučit jíst rozumně a kontrolu porce.

(Ztráta váhy)

S věkem, stravovací návyky silně ovlivňují

S věkem, stravovací návyky silně ovlivňují

Hubnutí Proč lidé stárnou těžší, jak zhubnout, ale neuvěřitelně snadné přibírání na váze? Ve skutečnosti se takřka všichni lidé dříve nebo později potýkají s podobným problémem a toto je velmi jednoduché vysvětlení. V tomto článku vysvětlíme proč mají potravní návyky schopnost ovlivňovat váhu osoby, zejména v dospělých a pokročilých letech.

(Ztráta váhy)