Jídlo, ze kterého žluté zuby


Jídlo, ze kterého žluté zuby

zdraví Všichni jsme zvyklí vídat krásný úsměv šumivé bílé zuby v televizi. Jak to dělají? Je zřejmé, že většina z těchto lidí jsou drahé postup, vybělit zuby, protože jsou často žluté v průběhu času v důsledku každodenní návyky.

Jak víte, hlavní příčinou žloutnutí zuby tabák, ale mnoho z potravin, které jíme, také mají vliv na zubní sklovinu a dát ji na žlutou. To je nepříjemný problém. Jak se tomu můžete vyhnout? Tento článek budeme diskutovat.

potravin, což má za následek zažloutlých zubů

Typicky, proces získávání zubů žlutý je pomalý, ale kontinuální. kyseliny obsažené v potravinách, které jíme, napadají zubní sklovinu a tím vystavit dentinu, což je vnitřní vrstva zubu.

Starší lidé mají tendenci mít více žlutých zubů než mladí z důvodu jejich věku. Nicméně,zívání zubů může vypadat dříve, jestliže jíte špatně. Vynikající některé výrobky, které jsou největšími nepřáteli vašeho zářivý úsměv

 1. Coffee & Tea, co bylo naše ráno bez šálku kávy? Nebo náš penis bez zdravého šálku čaje? No, musíme vám říci, že jsou často nejškodlivějšími látkami pro zuby.

  Důvod je jednoduchý: máme tendenci konzumovat kávu a čaj po celý život, a tyto látky jsou obecně snazší proniknout smalt.

  Nicméně, ne zcelaodstranit z vaší stravě, jen konzumují tyto nápoje s mírou. Zkuste míchat čaj nebo kávu s malým množstvím pravidelného nebo sójového mléka. Takže budou mít mnohem menší vliv na zuby.

 2. Červené víno

  Toto je další klasický nepřítel zubní skloviny. Po pití sklenky červeného vína budete pravděpodobně zaznamenávat, že zuby jsou obarvené. Ale co můžeš dělat? Jako vždy, nejlepší prostředek je mírné použití červeného vína.

  Již víte, že sklenici vína denně je opravdu zdravá a že byste bez něj neměli dělat. Nicméně, nezapomeňte si zuby kartáč po pití sklenice.

 3. Sladké šumivé nápoje

  Pozor! Sladké nealkoholické sýtené nápoje jsou jedním z nejhorších nepřátel pro zdraví zubů. Jejichkyselina fosforečná vést nejen ke žloutnutí zubů, ale také ničí zubní sklovinu, neříkáme nic sladidel, které způsobují zubní kaz.

  Tip? Nepoužívejte sýtené nápoje.

 4. zmrzlina a mražené

  To vás může překvapit, ale zmrzlinu a zmrzlý led, který se vám líbí, jíst v létě, jsou nepřátelé zubní sklovinu. Ty poskytují čerstvé zákusky, ale oni dělají velké množství chemických látek, sladidel a kyselin, aby jim takové atraktivní barvy. Nemylte

  : nejlepší, aby se zabránilo používání těchto výrobků a udržet si zdravou krásný úsměv.

 5. pozor na tmavé šťávy

  myslím ostružiny, rybíz, brusinky a řepné šťávy ... Víme, že jsou opravdu zdravé, ale také způsobit žloutnutí zubů. Všechny temnozabarvleni ovoce a dokonce i zeleninu, jako jsou rajčata, obsahují kyseliny, které prosakují do zubů a způsobit poškození.

  Mírně je vypijte.

 6. Sójová omáčka

  Máme ráda sójovou omáčku. To dokonale padne se zeleninou, omáčkou, stejně jako asijskými pokrmy, které všichni milujeme. Nicméně,to je opravdu škodlivé pro zuby.

 7. S balsamikem balsamikem je stejná situace jako u sojové omáčky. To koření, které se přidává do salátů a zeleniny, stejně jako jakýkoli jiný tmavý octa mohou poškodit zuby. Nicméně

  zubaři nám říci něco zajímavého: kdykoli jíte tento ocet s hlávkový salát, vytvořit přirozenou bariéru pro ochranu skloviny proti kyselinám. Takže nezapomeňte jíst trochu salátu, abyste se vyhnuli žlutým zubům.

Jak se vypořádat s žluté zuby

 • ideální způsob, jak pečovat o své zuby - hodinek, které jíte. Když zub začne žloutnout, znamená to, že ztrácí sklovinu a zřejmě potřebují léčbu, aby ji opravit. Abyste tomu zabránili, chránit smalt před škodlivými účinky kyselin obsažených v potravinách.
 • Jedno jablko denně. Jablka jsou skvělé pro zpevnění zubní skloviny.
 • Po jídle pijte sklenici vody. Takže necháte svůj žaludek žloutnout.
 • Nezapomeňte si po každém jídle zuby zubat.
 • Další tradiční lék na bělení zubů, můžete zkusit - zničit jejich banánové slupce. Kyselina salicylová v kůži dává zubům nádherný vzhled.

Jste připraveni provést některé z těchto tipů v praxi?


14 Cvičení pro tenký pas

14 Cvičení pro tenký pas

Zdraví Všichni víme, že příslušenství se pohybují v oblasti břicha, nebo takzvaný „strany“ - výsledek nadměrné sladkosti, pivo a nezdravé jídlo, že se nám to líbí. Všechny tyto nadbytečné kalorie jsou uloženy ve formě tuku v tkáních v pasu. Je na čase skoncovat s tím, abychom vám pomohli! Připravte se na to, abyste se dozvěděli o 14 nejlepších aspenových pasových cvičeních.

(Krása)

5 Přírodní prostředky ke snížení skvrny na obličeji

5 Přírodní prostředky ke snížení skvrny na obličeji

Health vzhled obličeje skvrny a akné je velmi časté estetickým problémem. Obvykle jsou příčinou malých nevýhod na pokožce přímé sluneční záření a hormonální změny v těle. K dispozici je spousta kosmetických přípravků, které omezují obličejové skvrny. Nicméně, často vberihayut objevení vady na kůži, a někdy dokonce vést k rozvoji závažných komplikací.

(Krása)