Tongue, zdraví a emoce


Tongue, zdraví a emoce

zajímavých faktů jazyk - jeden z nejvíce informativních svaly, které máme v těle. Kromě toho hraje velmi důležitou roli v procesu trávení, ale také může říci, jak zdraví a o své emoce. Máte-li se naučit „číst“ informace, které poskytuje jazyk, může pomoci identifikovat potenciální zdravotní problémy.

To je způsobeno tím, že jazyk je pokryta tisíci nervových zakončení, které jsou spojeny s různými orgány v celém těle. Jestliže orgán nepracuje správně v těle, jazyka, dejte nám o této změně jeho barvy nebo textury.

V tomto článku chceme mluvit o tom, jak tyto informace lze snadno pochopit, že jazyk se snaží dát o své zdraví. Můžete začít hned teď, při pohledu do zrcadla a zkoumání jazyk do nejmenších detailů.

růžový jazyk jazykem To nás informuje o tom, že jsme docela zdravá a řídit vyvážený, zdravý životní styl. Je to znamení správné výživy a trávení, stejně jako jazyk ukazuje, že jsme citově vyrovnané.

červenou

Pokud váš jazyk jazykem červené, může to signalizovat zdravotní problém s krku nebo vnitřních orgánů, a to zejména v případě, že je červený jazyk. Když už mluvíme o emocích, červeným jazykem, většinou s lidmi, kteří snadno ztrácejí nálada je podrážděný nebo rezistentní vůči stresu.

Malé vředy na jazyku

Tyto vředy se často objevují v průběhu některých virové nebo houbové infekce. Mohou se také objevit v důsledku nedostatku vitamínů A a C, a je to znamení, že člověk má příliš mnoho z výroby zpracovaných potravin, tuků a cukru.

Na emocionální úrovni jsou malé vřídky na jazyku může znamenat, že lidé mohou snadno rozrušený, protože věci se neustále strach a stres snadno. Tato forma je typické pro ty, kteří mají pocit, vztek, který udržuje se prostřednictvím určitých okolností. Mělo by to být lepší kontrolu ústní hygieny a ihned konzultovat s lékařem, aby zjistila, zda existuje nějaké budoucí vředy vzniklé infekci.

zánět chuťové pohárky To jasně svědčí o špatné výživě. Je důležité dodržovat dietní doporučení, která dáváme níže v bodě bílého jazyka; Jsou klíčem k řešení tohoto problému. Jemně čistí jazyk s kartáčkem na zuby pokaždé, když si čistíte zuby. Zánět chuťových pohárků může být také důsledkem stresu nebo obtížnosti přizpůsobení se změnám v životě.

Bílý jazyk

Tato barva jazyka je jasným znamením, že osoba má problémy s střevami a trávení. Tento stav může být důsledkem konzumace příliš nasyceného tuku nebo cukru a rafinované mouky.

White jazyk může být také příznakem toxicity, která vyplývá z hromadění toxinů ve střevech a krvi, samozřejmě, může vést k jiné zdravotní problémy.

Pokud jste si všimli, že váš jazyk je pokryt bílou fólií, je důležité, aby se pokusili změnit své stravovací návyky a pokusit se jít na čistící dietu, která neobsahuje nasycených tuků, zpracované mléko a všechny smažená jídla.

Pokud jde o emocionální stav, bílý jazyk může znamenat nervový a úzkostlivý stav. Takové negativní emoce mohou vyvolat problémy s trávením a vést k selhání různých životně důležitých orgánů, které vážně ovlivňují zdraví.

Hladké pero pero Tato situace ukazuje nejen nedostatky v potravě, ale může být také příznakem anémie.

V tomto případě doporučujeme jíst více potravin bohatých na vitamín C a železo. Pokud mluvíme o emocích, hladký jazyk může znamenat, že jste náchylní k depresivní náladě a jsou snadno zklamáni ve všem.

Zánět zánět jazyka jazyka, stejně jako v předchozím případě, může být příznakem nízké hladiny hemoglobinu (stav známý jako anémie). V souladu s tím jsou preventivní a léčebné doporučení stejné.

Jazyk, který vypadá jako geografická mapa

Takže jazyk s geografickou mapou na povrchu je zvláštní, že? Takové "vzory" mohou být červené, růžové nebo bílé.

Mohou být také dědičné, ale pokud se vyskytují čas od času, mohou signalizovat alergii na určité potraviny nebo nesnášenlivost k nim. Emocionálně, lidé s takovými znaky na jazyku jsou často velmi citliví a extrémně otravní a rychle se začínají nudit.

Už jste považovali svůj jazyk za zrcadlo? Máte nějaké známky zdravotních problémů? Skvělé! Pamatujte však, že jakmile váš jazyk hlásí onemocnění, okamžitě se poraďte s lékařem!


Kubánci vytvořili vakcínu proti rakovině

Kubánci vytvořili vakcínu proti rakovině

Vzpomínáte si, kdy byla myšlenka vakcíny proti rakovině sci-fi? Každý den se blížíme k tomuto cíli. Nejlepší světoví vědci soustředí své úsilí na vymýcení této ničivé nemoci. Každá země na zemi sdílí své zdroje, aby nalezla nápravu proti této nemoci. Nejlepší mysli ve světě pracují na dosažení tohoto cíle.

(Zajímavosti)

6 Věci, co vím o inkontinenci

6 Věci, co vím o inkontinenci

Zajímavých faktů močové inkontinence - poruchy, kdy uvolňuje močovém měchýři je nežádoucí. To se stává pravidelně a doprovází kašel nebo jakýkoli tlak na tělo. To je velmi častý problém, který postihuje asi 30% dospělých žen. Většina případů způsobených oslabením svalů v pánevní oblasti. Tato porucha se však může také rozvinout po narození dítěte, konzumaci určitých léků nebo určitých vaginálních infekcí.

(Zajímavosti)