Jsem žena, která nepotřebuje dokázat nic


Jsem žena, která nepotřebuje dokázat nic

Jsme si jisti, že jste se také stala touto statečnou a energickou ženou. Máte vnitřní klid, a teď nemusíte nikomu dokazovat nic. Teď víš, kdo jsi.

Víte všechno, co stojí za to.

Často se říká, že na tomto světě přicházejí dobří lidé, aby "žili" a "dali život ostatním". Dělají to bez ztráty své identity. Současně dovolují ostatním, aby byli svobodnými duchovními, měli právo na jejich práva a jdou vlastním způsobem.

Není tak snadné být sám sebe, nebojte se kritiky. Existuje vnější tlak a obáváme se, že zůstaneme osamoceni kvůli vlastním přáním a vlastnímu hlasu.

Dnes vás vyzýváme, abyste přemýšleli o tomto článku. Pokud jste ještě nepodnikli krok k osobní svobodě, přijměte to, abyste to udělali.

Tato změna stojí za to vyzkoušet, tak si krčíte křídly a buďte šťastní.

Vím, kdo jsem a já vím, co chci. Nemusím nic dokázat.

Kolikrát jsi mlčky plakala, protože jsi něco vzdal? Jste zklamáni u lidí, kteří říkají, že vás milují, že pro ně máte celý svět, ale zároveň vás ublížili.

Rodina nebo druhá polovina nás může vést k extrémním nebo obtížným situacím.

Emocionální tlak nebo povinnost potěšit ostatní nás vedou dále od toho, kdo jsme. Zničí naše sebevědomí. Když se naše sebevědomí zhroutí, ztratíme všechno.

Je to jako ztratit zrak na obzoru, jako by přestal rozpoznávat sám sebe. Zapomínáme, že se nám opravdu líbilo, co jsme ocenili. Bude čas, kdy budeme říkat "dost" a "trpělivost se zlomila". Budeme mít vnitřní klid, staneme se centrem a naši rovnováhu najdeme.

Osobní rovnováha přichází skrze eliminování stálé potřeby dokázat něco.

Nabízíme lásku, aniž bychom dostali něco a usmál se, když cítíme bolest. Ukazujeme, že jsme ti, kteří chtějí vidět ostatní, když ve skutečnosti nejsme vůbec.

Milujte mě tak, jak jsem. To je všechno, co se zeptám.


Ve skutečnosti, kdybychom mohli do určité míry definovat lásku, definice by byla: je to hledání emocionálního spojení s člověkem, který nám umožňuje zachovat si totožnost.

Buduje vztahy, které nabízejí bezpečnost, štěstí a osobní rozvoj.

Láska nás nikdy nezavazuje být tím, čím jsme.

  • Vztahy nejsou upřímné a ne upřímné, pokud musíte splnit všechny touhy jiné osoby nebo musíte být opatrní. Není to fér a není v pohodě, pokud jste v pasti v podobě "žen". Zralá a pravá láska znamená, že jsme milovaní za to, kdo jsme,
  • a to posiluje naše hodnoty, naše sny a myšlenky. Nikdo neomezuje hranice, ale vytváří společný prostor úcty a rozvoje. Pokud se vám nelíbí to, co jste, pro vaše myšlenky, výhody a nevýhody, musíte to změnit. Říkám svůj život a své touhy.

Je možné, že jste dlouho vystaveni vůli jiných lidí a jejich milovníků. Vůle ostatních způsobila, abyste zcela opustili, kdo jste opravdu.


I když nikdo z nás nikdy nebude skutečně svobodný, máme stále právo na váš vnitřní klid.

V určitém okamžiku našeho života přijde čas, kdy konečně uvědomíme, co je důležité.

Jsme unaveni úpravou. Když chceme říci ne, vyhýbáme se konfrontaci v naději, že bude řešena sama.

Nastane den, kdy budeme jen unavení. Pak je to, že existují změny a říkáme si: "Stačí dostat od někoho jiného". Nebudou mlčet, když někdo dělá něco, co mě obtěžovalo. Nebudu mlčet, když jsem naštvaný, nebo když mě bolí, jen aby se "přizpůsobil".

Nebudu více předstírat, že je všechno v pořádku se mnou.

Nebudu se snažit být ideální ženou, ideální manželkou nebo ideální matkou. Mám právo říci: "Dnes to nemůžu dělat. Užívám víkend. Dnes chci, abys mě podpořil tak, jak to vždycky dělám pro tebe. "

  • Nebudu si dávat sebe nejšťastnější osobu na světě, když se cítím smutná.
  • Mám právo se postarat o sebe, abych potlačil démony a pochopil je. To mi dává sílu. Když se cítím potřeba, můžu se sám změnit.
  • Musíte být sami, bez požadavků a povinností, aby všichni byli šťastní, když jste nešťastní.
  • Můžete a měl by říct "dost". Zasloužíte si

osobní prostor a svobodu ztělesňovat své vlastní sny

.


Co je nebezpečné omezení emocí?

Co je nebezpečné omezení emocí?

Pravděpodobně jste slyšeli, že: "Každý, kdo přijme příliš mnoho, zemře dříve nebo později pod zátěží." Toto slovo není nové, a to, stejně jako ostatní staré proklamace, spojuje životně důležitou moudrost našich předků a vyznání jejich věčných pravd. Jak často musíte omezovat své emoce? Kolik myšlenek a pocitů držíte s vámi, bojíte se urážet lidi kolem?

(Sex a vztahy)

Pokud přijmete jeho nedostatky, nikdo nemůže používat je proti vám

Pokud přijmete jeho nedostatky, nikdo nemůže používat je proti vám

Sex a vztahy Každý má nedostatky. Nikdo na této planetě není dokonale dokonalý. Schopnost vidět vlastní nedostatky a vzít je pomáhá nejen respektovat ostatní, ale nedávají jiné lidi, aby používali své slabosti proti nám. Mnozí z nás tráví polovinu života, když se snaží ukrýt nevýhody oblečení nebo make-upu.

(Sex a vztahy)