Egg maska ​​pro vaše vlasy přirozenou cestou


Egg maska ​​pro vaše vlasy přirozenou cestou

vejce jsou považovány za jeden z nejužitečnějších a výživných potravin, protože jejich nutriční hodnoty a vitaminů a minerálních látkách uvedených v jejich složení. Kromě toho jsou nezbytné pro vyváženou stravu a zdraví vlasů.

Vejce - je bílkovinný produkt, který saturaci těla zdravými tuky. To je důvod, proč k dnešnímu dni, zdravotníci doporučují volně jíst vejce alespoň jednou denně. Poskytují tělo vitamíny, jako je B5, B12, A, D a E, vejce obsahují také selen, železo, jód, kyseliny listové a cholinu.

poškozené vlasy ... Chronická expozice UV záření poškodit pokožku našeho těla. Ale někdy zapomínáme, že kůže hlavy také trpí škodlivými účinky slunce. Kromě znečištění, chemické prvky obsažené v barev na vlasy a pravidelné užívání vysoušeč vlasů a usměrňovače také poškozují vlasy. To je důvod, proč je důležité najít účinné způsoby, jak pomoci obnovit zdraví vlasů a vrátit je do přirozeného záření a pevnosti.

Jak vajíčko masky podporují zdraví vlasů?

Due proteiny a prospěšné tuky, které se nacházejí ve vejcích je aktivní síla na pokožku hlavy a vlasové folikuly, což značně urychluje růst vlasů. To přispívá k posílení nové vlasy, takže je odolnější, lesklá a měkká a zabraňuje lámání, která obvykle činí vlasy slabé a nedbalý.

Pokud se obáváte, že vaše vlasy budou cítit neobvyklé, to není problém. Vejce se používají jako masky. Rozšleháme vejce (žloutek a bílá) a aplikovat je po celé délce vlasů. Doporučené nechte masku po dobu alespoň 15-20 minut do nemovitostí mohou působit vejce. Pak si umyjte vlasy vodou (studenou nebo mírně teplou), jak obvykle děláte.

Poznámka: vejce se používají hlavně pro normální vlasy, jen žloutek na suché vlasy, a jen protein pro mastné vlasy. Protein Ty by měly být aplikovány jednou za dva týdny, zatímco další dvě varianty by měly být použity jednou za měsíc.

Mějte na paměti, že zvýšení frekvence nebo počtu zneužívat doporučen pro vaření vajec masku, budete dosahovat lepších výsledků. Naopak, může vyvolat zpětný účinek a vaše vlasy mohou trpět účinky.

Níže představit 3 vejce masky pro specifické problémy vlasů:

maska ​​pro suché vlasy Složení

  • 1 vejce 1 lžička olivového oleje
  • 2 polévkové lžíce majonéza Příprava

Vzbyyte vejce do hladké těsto. Pak přidejte olivový olej a majonézu, dobře promíchejte všechny ingredience.

Aplikace

Aplikujte směs na vlasy a nechte ji alespoň 20-30 minut. Potom masku opláchněte vodou.

maska ​​pro nepoddajné vlasy

  • Ingredience 2 velké jahodový
  • jogurt, 1 lžíce medu 1 vaječný bílek

vaření srážkové jahody do mísy, přidáme ostatní suroviny a míchejte do hladka.

Aplikace

Aplikujte masku na vlasy a nechte půl hodiny. Potom opláchněte masku teplou vodou a myjte vlasy obvyklým způsobem.

maska ​​slabé a křehké vlasy Složení

  • 1 vejce 1 lžíce olivového oleje, 2 lžíce

Making med Vzbyyte vejce, přidáme ostatní suroviny a dobře promíchejte.

Aplikace

Aplikujte na pokožku hlavy jemnými masážními pohyby. Nechte masku po dobu 30 minut, pak si umyjte vlasy jemným šamponem.

Zkuste vajíčko masky obnovit vlasy, nebudete litovat, že v žádném případě. Kuřecí vejce jsou skvělé pro udržení stravy a pro krmení a dávání vlasů vaše vlasy.


5 Přírodní prostředky, jak se zbavit pálení žáhy přírodní prostředky

5 Přírodní prostředky, jak se zbavit pálení žáhy přírodní prostředky

Pálení žáhy je nepříjemný symptom, ke kterému dochází v důsledku překyselení žaludku, téměř vždy po jídle určité potraviny nebo přejídání. Proto je třeba se zbavit pálení žáhy. Tam je pálení, která pochází ze žaludku do krku. Kyseliny se vrátil do jícnu v důsledku oslabení svěrače, které bránily tuto.

(Lidových opravné)

Přínosy česneku na prázdný žaludek

Přínosy česneku na prázdný žaludek

ČEsnek je známý po celém světě jako nádherné aromatické koření pro pokrmy. Ale kromě vaření má také léčebné vlastnosti, které zabraňují a léčí mnohé nemoci. Ačkoli jeho vůně není příliš příjemná, přínos jídla česneku je tak velký, že byste jej měli přidávat do vaší stravy častěji. Proč je česnek tak užitečný?

(Lidových opravné)