4 Tipy, aby se tenčí krk


4 Tipy, aby se tenčí krk

zdraví není příliš atraktivní vidět tuk nahromaděný kolem krku, přes člověk vypadá starší než jeho věk. Víme, že je těžké se zbavit tolik žen se uchylují k plastické chirurgii, ale Věříme, že prostřednictvím několika jednoduchých krocích může zabránit vzhled povislé kůže kolem krku.Teď pojďme na to, jak to udělat!

jednoduchých kroků, aby se zabránilo pokleslé tváře a bradu

„PročPrvní SAG tváře a bradu?“ větší části pod žvýkacích svalů ztrácejí pružnost s věkem.strava, nedostatek nasycení tělních tekutin, ztráta tónu - to vše vede k tomu, že kůže začne prohýbat a změnit vzhledtvář. Ale s malým úsilím, vedený jednoduchými strategiemi, můžete udělat krku tenčí. Zjistěte to! 1. Zdravotní

V nutrishnye zdravotní ovlivňuje vzhled, proto je důležité dodržovat dietu, která pomáhá přivésttoxiny, zlepšit ichi hydrataci, využijte potravinářský výrobek jes obohacen vitaminems a minerály, přímý vliv na pokožku. V takové příležitosti budou přírodní šťávy a koktejly:

  1. šťáva z červené řepy a jablek:chutné, čerstvé a zdravé, je ideální kombinací produktů k odstranění toxinů a prevenci zadržování tekutin. Před jídlem můžete vypít sklenici tak, aby se živiny mohly lépe integrovat. Cítíte plné síly a bavte se po každém jídle. Má příznivý účinek na zdraví pokožky, protože je ideálním přírodním detoxikačním prostředkem.
  2. šťáva z meloun:jeden z nejlepších šťáv. Melouny - perfektní způsob, jak obnovit přirozenou barvu a výstupní neznatelně hromadění tuku v krku. Chcete-li využít meloun, měli byste vypít sklenici džusu melounu smíchanou se sklenicí vody. Je to nejen chutné, ale také užitečné pro zdraví.
  3. Vápno a máta:fantastický antioxidant, čistič a restaurátor. Limetková šťáva obsahuje nezbytné antioxidanty v boji proti volným radikálům, které jsou v těle. Kromě toho schopnost očistit tělo pomáhá zabránit akumulaci tekutin a eliminaci toxinů. Také, pokud si mix šťávu o „zázračné“ máty, získat nádhernou pružnost pokožky redukční činidlo.

2. VitaminE pro pružnost a elasticitu

doporučuje zvýšit příjem vitaminu E, což je látka,, který je nezbytný pro I Zvýšení pružnosti a pružnost pokožky. můžete zvýšit příjem vitaminu E, raději potravin, jako je zelená, hnědá rýže, olej z pšeničných klíčků, kukuřici, fazole, ořechy a jablka. Pokud máte zájem o wellness nebo intenzivní způsob, jak zvýšit příjem vitamínů, konzultujte svého lékaře o předpis nebo získat doporučení pro přijetí vitamínů. 3.

masky a křoviny Jeden prostředky, které se zcela spryyadosažení elastické bradu je maska ​​na bázi pšeničných klíčků . pšeničné klíčky mají vysokou koncentraci vitamínu E, což je ideální pro hydrataci, zlepšuje tón pleti a pružnost pokožky brady. Mělo by se používat s pšeničných klíčků maskou každý den podél čelisti a krku, výsledek bude viditelný postupně. Často jsou jednoduché léky lepší než drahé krémy.

Před spaním použijte bavlněný tampon k mazání kůže z krku na bradu oleje z pšeničných klíčků. Nechejte 10-15 minut. Je to snadné!

4. cvičení na posílení svalů na tvářích a bradě

Tyto jednoduché cvičení vám pomůže vypadat mladší, můžete být upřímnější výstřih. Mějte na paměti, že v těchto oblastech pokožky celého těla je pevně připojený ke struktuře svalů, což znamená, pokudmůže vést k tón svaly a učinit je pružná pokožka bude stejná. To by mělo být v souladu :

  • První cvičení je jednoduchý:kreslit špičkou jazyka kruhu ve směru hodinových ručiček podél horního patra. Páteř je plochý, ústa jsou lesklé. Toto cvičení slouží k trénování brady. Opakujte třikrát denně a dělejte 10 kruhů.
  • Zvukové cvičení jsou také důležité, mohou být ještě zábavné.Mluvte všichni nahlas. Není třeba křičet, jen tiše opakujte hlasité zvuky, budou se slyšet z krku a úst. Opakujte 10krát denně. Je to ideální cvičení pro trénink vokálních svalů na bázi krku.
  • Přidejte trochu úsměvu do každodenních záležitostí a cítit se dobře. Úsměv, co nejvíce napínat svaly krku. Skvělé! Opakujte 10krát a pamatujte si sekvenci.

Doufám, že použiješ rady, aby si ten krk tenčí!


8 Jednoduchých tipů zkrotit nepoddajné vlasy

8 Jednoduchých tipů zkrotit nepoddajné vlasy

Beauty Vlasy má tendenci rozdělit, pádě, hubený ... A vůbec, může docházet ke ztrátě lesk a krásu. Proto je nezbytná péče o všechny typy vlasů. Problém nezbedných, kudrnatých vlasů má mnoho důvodů. Ty mohou být chemické zpracování s použitím fén na suché žehličky nebo rovnání poškozených vlasů a kulmy je následující: Chcete-li mít kudrnaté vlasy, ale také vysušovat ji.

(Krása)

You život správně promývá vlasy

You život správně promývá vlasy

Zdraví Můžete mít dokonalé šaty nebo vyhovoval nejkrásnější boty v obchodě a nejvíce stylových doplňků, ale pokud vaše vlasy vypadá špatně, to všechno dopadne. kvalitní vlasy jsou důležité pro váš vzhled. To rámuje obličej a odešle zprávu o nás ostatním. Takže musíme se naučit postarat se o to, a to nejen z toho, že jiní dělají s jejich vlasy.

(Krása)