Zatím se ještě nezlobím, ale jen poslouchám.


Zatím se ještě nezlobím, ale jen poslouchám.

Tato emoce by neměla být vnímána výlučně jako negativní. Všichni jsou naštvaní, všichni jsou rozhněvaní v situacích, které považují za nespravedlivé. Toto je obvyklá, dokonce zdravá reakce těla, která vám umožňuje reagovat na to, co je pro vás nepřijatelné nebo co vám přináší bolest. ◊ Navzdory tomu musí být hněv specifický a časově omezen. Je to jako přepínač, který zapne žárovku v mozku, aby upoutal pozornost na to, co

nás znepokojuje, abychom mohli přijmout rozhodnutí a odpovědět správně.

Pokud necháme to emoce, aby nás vedl, pak se budeme zabývat nekonstruktivní hněv, takže začneme křičet, nebo dokonce můžete udělat něco o tom později shkoduvatymemo. Jeho hněv musí být pochopen a následně sledován, aby odpovídal na stimul.

V tomto článku vás zveme, abyste se hluboce zabývali známými, ale často neprobírajícími emocemi. Znáš svůj hněv, abys lépe reagoval na situace

Jeden z nejslavnějších zápasníků je nepochybně Eckhart Tolle. Tento pozitivistický psycholog a přívržence duchovních aspektů studia behaviorální vědy nabízí velmi přesný koncept této psychologické konstrukce.

Doporučujeme také: Léčivá síla obejití

Hněv je silná negativní emoce, která nás může "nasát". Je-li hněv neovladatelný, může lákat mysli se špatnými myšlenkami.

V takových případech to není vaše logika, která mluví, ale silná negativní emoce.

 • Je třeba si vzpomenout, a to potvrzuje Eckhart Tolle, že občas se na něco hněváme, aniž bychom to věděli. V průběhu času tento pocit hněvu
 • proniká do různých sfér lidského života
 • , které mohou

přetečení nás pesimizmu.Hněv může také být přenášen, rozšiřující se jako dusivá energie, která kolem nás vytváří vzdálenost a nepohodlí. To je velmi nepříjemný pocit. Chceme se s vámi podělit o to, jak překonat tyto nepříjemnosti a disharmonie sami a světem kolem nás. Vědomí, které vyvoláváme

 • Zvažte příklad. Představte si, že máte velmi špatný den v práci. Kolega v týmu vytvořil nepříjemnou atmosféru, šířící neoprávněné pověsti a kritiku o vás. Samozřejmě, to vás znepokojuje.

Vy jako "hrdina" tohoto příběhu hromadíte spoustu hněvu, unavíte se a projevíte všechny negativní domovy své rodiny. Nejmenší slovo nebo čin je schopen vyvolat nedostatečnou reakci.

První věc, kterou chápete: tato vnitřní emoce, nepohodlí nebo špatné pocity vznikají ve vnějším prostředí.

Špatné emoce nejen provokují zlé myšlenky, ale i nekonstruované chování. Musíme se naučit poznat toto a

 • pochopit, že bojujeme uvnitř.
 • také doporučujeme čtení: Chránit před negativity
 • Jak se naučit nejprve naslouchat a pak reagují Podívali jsme se na to, co se s námi děje a jak to ovlivňuje naše životní prostředí. V takové situaci je třeba se soustředit nejen na to, co se děje doma nebo v práci, ale ve svém vědomí.

Někdy nemůžeme změnit chování lidí nebo skupin lidí. Například v tomto případě kolega nemá v plánu změnit. To je už jeho oblíbení: rád šíří pověsti a kritizuje všechny.

Pokud nejsme schopni změnit negativu, která je v našem prostředí, pak byste měli změnit svůj postoj a jak to ovlivňuje naše emoce.

Samozřejmě, že je nemožné, abyste se donutili, abyste se jí nedívali pozorně a chovali se, jako kdyby jste úplně lhostejní. Stačí sledovat "ovládací prvek". Podmanit si své emoce, aby nezměnili život do

 • pekla
 • .
 • Co nás ovládá "nás vezme do zajetí" a brání nám normální život. To nemůže být povoleno. V takových situacích je třeba uklidnit váš hněv, zůstat v harmonii a míru a informovat osobu, že jeho chování není za to. Pokud se dokážeme vyrovnat s našimi emocemi, neznamená to, že nemůžeme jednat.Poté, co zdroje hněvu a bolesti nevhodnosti jejich chování,
 • lze racionálně řešit po zbytek jejich negativních emocí.

Tato kritika se na mě nevztahuje a nedefinuje, kdo jsem. Tyto obrazy mě neovlivňují: vím, kdo znám a svou cenu.

Skutečnost, že někdo o mně myslí, je jen jejich názor, část svého světa s objektivními omezeními. Neurčuje to, kdo jsem ve svém světě. Takže se i nadále zbavuji hněvu a negativních emocí. Jsem svobodný člověk. Další užitečnou článek nesmí pěstovat poslušnost ze strachu, vychovávat dítě s láskou

 • si uvědomit, že hněv se živí negativních emocí, jejich řízení a jejich vedení.
 • Rád bych poznamenal, že strategie popsaná v článku popisuje reakci na situaci, která je pro nás nepríjemná, a také pro děti. Čím dřív začneme rozumět jejich emocím, tím lépe. Naučte se je poslouchat, zůstaňte klidní a silní.


Jak mít společnou vizi: 6 tipů

Jak mít společnou vizi: 6 tipů

Užitečné návyky Pravděpodobně jste slyšeli, jak se postarat o své tělo a celý jeho systém. Ale kolik myslíte na vaše zdravé vidění ? Většina tipů na péči o oči je omezené věty: „Nenechte se dívat na televizi příliš často“ nebo „Nepoužívejte počítač a mobilní telefon.“ Tyto tipy jsou však zastaralé. I když jsou stále použitelné, skutečnost je taková, že jsme většinou několik hodin denně v přední části obrazovce počítače pro práci, ve škole nebo jiné První aktivity.

(Užitečné návyky)

Planck 5 přínosy každodenní pohybové návyky

Planck 5 přínosy každodenní pohybové návyky

Užitečné Většina lidí dnes ví, že cvičení - je jedním z nejlepších způsobů, jak udržet si zdravou váhu a tón. Vzhledem k tomu, aktivuje látkovou výměnu, můžete zvýšit množství kalorií , které spalují, posílit tělo a dokonale zdůrazňuje výhody toho nejlepšího z obrázku. Nicméně, navzdory tomu, nemnoho lidí pravidelně provádět cvičení k dosažení těchto výhod.

(Užitečné návyky)