I nastavit směr milovat sami


I nastavit směr milovat sami

Než řeknete upřímné a srdečné vyznání „Miluji tě“ je třeba se naučit každý den najít čas mluvit pro sebe, „Miluji sebe a vím, že si zaslouží štěstí "

Rozdělení těchto velmi osobních sfér života není snadné. A vztah s partnerem a vaše vlastní potřeby jsou velmi složité kategorie. Navzdory všemu je vždy dobré postarat se o sebevědomí a identitu.

Pokud jste museli čelit situaci, kdy nucen opustit život milovaného člověka, protože víte, že zachování těchto vztahůby, jen bolest a zničí vás oba, pak jsou si dobře vědomi, jak obtížné je, aby takové rozhodnutí.

Nicméně, každý by měl vědět, zejména mladí lidé, kteří nejprve vázou romantické vztahy, že pravá láska neublíží.

Love to být krásný, veselý a inteligentní, k výrazu „Miluji tě“ a „I love myself“ nevylučuje, ale vzájemně se doplňují.

Pojďme se bavit o tom podrobněji v našem článku.

Miluji sebe natolik, abych tě mohl milovat celou svou duší.

Pro ty, kteří se nemají rádi, je těžké budovat čestné a zdravé vztahy. Samozřejmě se nikdo z nás nenarodí správným pohledem na jakou lásku, vztah a založený na respektu k vzájemnému porozumění, který vytváří základ pro skutečné štěstí.

Láska musí být budována každý den, ale jen tehdy, když ji obě strany skutečně chtějí, a nehledají způsob, jak uspokojit své potřeby.

Ti, kteří se nelíbí

  • Lidé, kteří se sami nelíbí, se snaží, aby ostatní uspokojili své vlastní emocionální potřeby a vyhladili chyby.
  • Je nemožné udržet normální sebevědomí a vlastní osobnost v romantickém vztahu s člověkem, který se doopravdy nelíbí. Soustředíte veškeré své úsilí a energii na to, abyste projevili svůj zájem a byli šťastní.
  • Někdy, když jsme se zamilovat se do někoho, kdo nemiluje sám nakonec začnou myslet, že „uložit“ a může být odpovědí na problémy jiných lidí a vnést světlo do něčí život.
  • Tento příběh však končí pouze emočním vyčerpáním, takže člověk prostě zapomene na sebe a své vlastní zájmy.

Miluji se natolik, abych tě miloval tak, jak si to zasloužíš

Starší vztah - tento vědomý vztah. Pak se partneři vzájemně manipulují a neexistuje žádná taková věc jako "ta a moje" a ještě více fráze "protože jsem to řekl."

Ve vyspělých vztazích můžete bezpečně říct: "Miluji sebe, protože vím, že je to jediný způsob, jak se cítit dobře, nebojte se být sám." Teprve když vím, jak vytvořit své vlastní štěstí, mohu dát druhému člověku to nejlepší. "

  • Jestliže já ho miluju, bude nutit nemusíte uklidnit mé obavy, hladké nedostatky být denně zachránce, dát air pokaždé, když začnu se dusit. "

Nemám na tebe zlo, ale musím jít

Jak jsme řekli na začátku článku, většina z nás musela odejít na jednom nebo druhém místě, kteří byli milovaní. Důvody pro zavedení takové vzdálenosti jsou jiné: nevěra, únava nebo vědomí, že nedostáváte lásku, kterou si zasloužíte. Ale navzdory skutečnosti, že vás nutí přerušit vztah, musíte se pokusit navzájem odpustit. Někdy je těžké se zbavit svých myšlenek, vypadá to, že ztrácíte hlavu a bolest je jen nesnesitelná, ale je to jediný způsob, jak začít novou část svého života.

  • Láska k sobě a důstojnost - to je to, co především vyživuje lidské srdce.
  • Tyto pocity pomáhají dělat akce pro dospělé, a to iv nejtěžších chvílích. Pokud má člověk špatné sebevědomí, může udržet toxický vztah pouze kvůli strachu zůstat sám nebo opustit své blízké. Dokonce i když jí partner dělá smůlu, ona se bude držet k němu, protože si myslí, že je lepší než žít bez druhé poloviny.
  • Měli byste se o takové situace dívat. Láska k sobě je přesně to, co dává člověku osobní sílu, která pomáhá

nechat vztahy bez budoucnosti, kteří nedávají podporu a způsobují více plakat než se smát.Nezapomeňte: v žádném případě se nechtějte se chovat sobectvím, pokud si každý den řeknete: "Miluji sebe a zasloužím si štěstí."


Bratři a sestry - váš nejlepší přítel

Bratři a sestry - váš nejlepší přítel

Sex & Vztahy Friends - jsou významní lidé, kteří budou vždy na vaší straně, protože tak nějak, budete vyčlenit jim. Rodinné spory, daleko od negativních, skutečně pomáhají růst. Přestože ve vztahu k bratrům a sestrám můžete mít oba vzestupy a pády, víte, že budou vždy, když je budete potřebovat. Existuje však zcela odlišná situace u vašich bratrů a sester - těch členů rodiny, kteří se stanou nejlepšími přáteli a s kým sdílíte většinu svého života.

(Sex a vztahy)

Chcete-li ukončit vztah bez újmy na zdraví

Chcete-li ukončit vztah bez újmy na zdraví

Sex a vztahy Jak nejlépe ukončit vztah? Někdy hádky, problémy a rozdíly v názorech vedou k traumatické odloučení. Nicméně, pokud je to možné, měli byste se pokusit ukončit vztah zralé způsobem bez újmy na zdraví. Myslete na to takhle: zavření kapitolu ve svém životě, neměli byste nechat takové pocity jako je hněv a vztek řídící chování lépe psát tuto kapitolu ve své historii, země plný lásky.

(Sex a vztahy)