Jasná a lehká kůže s domácími receptami


Jasná a lehká kůže s domácími receptami

Chcete-li mít matnou, skvrnitou nebo kluzkou kůži, je opravdu hrůza, bez ohledu na váš věk nebo období. Pokud hledáte pro radu na krásu, například, aby se pokožka jasnější, přečtěte si tento článek a dozvíte se nejlepší domácí prostředky, kterými bude vaše pleť jasnější a krásnější .

Jak mít krásnou pleť po celý rok

přirozené, že ženy chtějí, aby jejich kůži, aby to sluší, 365 dní v roce, stejně hladký jako porcelán, hladká a bez vrásek, akné, stařeckých skvrn a jiných vad a rozhodně žádné známky stárnutí nebo negativní účinky slunce.

Abychom toho dosáhli, můžeme použít dary matky a přírody a vytvořit vlastní kávu první pomoci, abychom se zbavili nerovných nebo tmavých skvrn na kůži, zejména na obličeji.

skvrny na kůži mohou být spojeny s různými faktory, ale hlavně, že vzniknout z expozice ultrafialovým paprskům či nedostatku adekvátní vlhkosti, jako když jsme na pláži pod sluncem, které hoří. Mohou se vyskytnout také kvůli hormonálním změnám, ke kterým dochází během těhotenství nebo v menstruačním cyklu, nebo se prostě objevují v průběhu času, to znamená, že jsou ve věku.

Domácí recepty pro jasnější pokožku

  • Citronová šťáva:přirozený a velmi účinný prostředek pro osvětlení pokožky. Je známý vysokým obsahem vitamínu C, který skvěle funguje při regulaci tvorby melaninové pokožky. Melanin je zodpovědný za zajištění přirozeného zbarvení pokožky. Například způsobuje tmavší pokožku při delším vystavení slunci. Kromě toho kyselina citrónová obsažená v citronové šťávě také pomáhá při obnově buněk. Vezměte si kousek citronu, to superfood, a rub to přímo do kůže na tváři nebo jiné části těla, které je třeba starat. Můžete také navlhčit bavlněný tampón v citronové šťávě a otřít ji z kůže. Vědět, že jít ven na slunci po tomto postupu se nedoporučuje, tak si vybrat víkend nebo svátky pro toto cvičení, nebo čas, kdy můžete zůstat ve stínu celý den. Po tomto postupu může slunce vytvářet ještě více míst.
  • Cibule:konkrétně, budeme hovořit o cibule želé obsahující síru a vitamin C. Onion Milk je vynikající nástroj, který může podporovat dobré zdraví pokožky po celý rok. Musí být použit pouze lokálně snížit nechtěné vrásky, skvrny nebo stopy po akné, ale také to může stimulovat růst vlasových folikulů, dezinfikovat rány a brání tvorbě lupů. Udělat šťouchané brambory s červenou cibulkou v mixéru a namočte vatový tampon v mléce, která se stala v důsledku. naneste krém přímo na tmavých skvrn a vrásek. Nech to na kůži po dobu deseti minut, poté opláchněte studenou vodou. Všimněte si, že v případě, že místo způsobuje podráždění nějakým způsobem, můžete mít pocit pálení. V takovém případě okamžitě důkladně cibule želé obličeje. Ocet

  • : jablečný ocet je jedním z nejlepších ingrediencí v našem seznamu domácí opravné prostředky, jako kvůli jeho blahodárné vlastnosti pro zdraví a krásu. Vzhledem ke kyselým pH pomáhá snižovat nadměrné pórovitost, což činí pokožku hladkou a světlé. Pokud jej chcete použít, jednoduše namočte vatový tampon důkladně jablečného octa a otřít ji nějaké tmavé skvrny. Nech to na obličeji po dobu dvaceti minut, poté opláchněte studenou vodou. Mléko
  • : Pravděpodobně jste slyšeli, že Kleopatra, královna starověkého Egypta, který se používá, nebo fermentované kyselé mléko jako základ postupů, které pomohly formovat její krásu. Koupání v mléce, a to kyselina mléčná pomáhá odstranit odumřelé kožní buňky, tato kůže je jemná a čistá. kyselina mléčná má také vynikající zesvětlující vlastnosti a mohou přispět k dosažení rovnoměrnější tón pleti a při pravidelném používání může redukovat tmavé skvrny. Udělej si svůj vlastní způsob, jak „loupání kůže obličeje,“ smáčení vatovým tamponem v teplém mléce. Čistí pokožku a nechte ji přes noc, opláchněte obličej ráno.

  • jogurt:protože jogurt se vyrábí z mléka, jeho vlastnosti jsou velmi podobné, ale jogurt může být také použita k dezinfekci kůže, protože je schopen minimalizovat výskyt nadměrného pórovitost podporuje hojení ran a regeneraci kožních buněk, pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky a více , Jogurt také vytváří překážku bakteriálních kožních infekcí. Nicméně, můžete jej použít jako maska ​​pro zesvětlení kůže. Za prvé, umyjte si obličej vodou a mýdlem. Dát jogurt ve velkém počtu kůže prstů nebo malým kartáčkem. Tato maska ​​máčet asi dvacet minut, poté opláchněte teplou vodou.
  • Okurka: pravděpodobně často používají plátky okurky, dávat oči ve svých kosmetických procedur. Vysoký obsah tekutiny v okurky pomáhá relaxovat a uklidnit unavené oční víčka. Ale okurky jsou také bohaté na vitamin E a esenciálních olejů. Tyto vlastnosti z něj činí vynikající nástroj pro zesvětlení pokožky, který odpovídajícím způsobem dodají jí lesk a krásu. Okurka také poskytuje jemnou pokožku a odstraňuje tmavé skvrny a vrásky. Mělo by být jasné, okurka, odstraňte semínka a mel ji do mixéru za vzniku pasty. Naneste pastu na kůži po dobu dvaceti minut, poté opláchněte vodou. Výsledky jsou téměř okamžitá. Aloe Vera

  • : další složky, které jsou nezbytné pro jakýkoli recept krásy. Spolu s mlékem, tato rostlina byla oblíbeným prostředkem k dosažení krásy, jako je jasné, krásnou pleť pro Nefertiti a Kleopatra. Gel, který identifikuje rostlin, vyživuje, hydratuje a rozjasní pokožku. Co mám dělat? Uřízněte stonek rostliny a jemně skřípání buničiny. Aplikovat přímo do míst na kůži, které potřebují světlo a zanechávají po dobu jedné hodiny, poté opláchněte teplou vodou. Tomato
  • : rajčatová šťáva obsahuje mnoho živin, které jsou skvělé pro pokožku, včetně vitaminů A a C, bílkovin a lykopen, který zabraňuje tvorbě takzvaných „volných radikálů“. Smíchejte jednu polévkovou lžíci citrónové šťávy s polévkovou lžící rajčatové šťávy a použijte vatový tampon naneste směs na tváři.

Jsme si jisti, jaký je popsán v tomto článku znamená, že určitě pěkný, světlý kůži, což by závidět i Kleopatru.


Akné a černé skvrny? Léčte je v přírodních léčivých přípravcích!

Akné a černé skvrny? Léčte je v přírodních léčivých přípravcích!

Zdraví Akné a černé skvrny se staly jedním z nejčastějších problémů a skutečnou bolest pro mládež a dospělé , protože i když nemají nepříznivé účinky na zdraví, to vypadá ošklivě z estetického hlediska. A pupínky a černé skvrny může dojít z mnoha důvodů, jako jsou bakterie, vliv znečišťujících faktorů, hormonálními změnami, nevhodným použitím make-upu, špatná péče o pleť a její přebytečný tuk.

(Krása)

Suchá kůže čistí: 7 fakty o jejím přínosu

Suchá kůže čistí: 7 fakty o jejím přínosu

Suchá kůže čistění se stala populární u mnoha žen. A protože všichni objevili mnoho výhod této terapie, která trvá jen několik minut denně. Navíc, je jednoduchá technika jak pro krásu, tak pro zdraví. Dnes se podíváme na 7 výhod, které mají suchou pleť. Věděli jste například, že pomáhá zbavit se celulitidy, vyklenutí kůže a zadržování tekutin?

(Krása)