Nemám rád své tělo, ale přijímám ho jako takový, protože je


Nemám rád své tělo, ale přijímám ho jako takový, protože je

Health Takže možná nemáte dokonalé tělo, ale stejný znají zkušenosti a vaši přátelé, příbuzní a známí. Věřte mi, dokonce i lidé, kteří se na první pohled zdají být bezchybní, mají své nevýhody.

Žijeme ve společnosti, kde mnoho lidí ztratilo svou identitu tím, že se snažilo sledovat módní trendy. Každý den vidíme lidi s dokonalým tělem v televizi, v novinách nebo sociálních médií, ale neumožňují etapa image klamat nás, protože jsou do značné míry umělé.

Pamatujte, co vidíme každý den na webových stránkách? Tipy a obrázky , které nás povzbuzují k dodržování absurdních standardů krásy.

Někdy novinové články a fotky nás radikálně změnit svůj životní styl, aby se vešly absurdní standardy, které jsou často není v rozporu jen ke zdravému rozumu, ale představují nebezpečí pro lidské zdraví.

pamatovat článek, který ženský pas by neměla být širší než list A4, a v boxech se musí vejít mezi klíční kosti mince?

A to není legrační, protože mnoho dívek tyto informace vážně vnímá a snaží se splnit tyto absurdní standardy. Obvykle obětí těchto „tipy“ jsou dívek v jejich mladistvém věku, kteří chtějí vypadat dobře kvůli riziku nákazy anorexie nebo bulimie.

Tvé tělo není dokonalé, co?

Pokud se neodvážil splňovat obecně uznávané standardy krásy, to znamená, že máte odvahu, aby se připojil k kastu lidí, kteří věří, že příroda vybavila kolem dokonalé tělo, a oni sami podváděli jejich pozornost.

Velmi často lidé se bojí, aby se stal vyděděnci společnosti, a to impuls oni bohužel ztrácejí svou jedinečnost.Jen přemýšlejte o tom, kolikrát jste musel zanedbávat své vlastní zájmy, aby nevypadal jako bílá vrána ve vašem prostředí?

Pokud stále hledáte chyby, doporučujeme se rozhlížet. Viděli jste alespoň jednu dokonalou osobu? Ironií je, že dokonalý obraz nakreslený vaší představivostí je nepravděpodobné, že by se vám stalo na ulici. Obvykle se na nás dívají dokonalí lidé z časopisů a televizních obrazovek.

Dokonalost je nedosažitelná

Lidé s poruchami příjmu potravy a obezita často nemohou smířit s tím, co vidí v zrcadle, protože tam hledá muže, který je výrazně odlišný od většiny jejich vzhledu.Velmi často to vnitřní boj mezi žádoucí a skutečnosti vede k tomu, co je plný lidí, oddělených od veřejnosti a začne komunikovat s těmi, kteří sdílejí jeho názory a problémy.

Byli jste někdy uvízli na stránkách adolescentů bulimie nebo anorexie? Ve skutečnosti je v sociálních sítích tolik znalců a většina z nich se může pochlubit velkým publikem.

Bohužel, nyní často vidět lidi, kteří povzbudil jeho čtenáři vydržet další den na přísnou dietu způsobí žaludeční nebo bezprostředně po jídle, takže tělo nedostal žádné kalorie. Buďte velmi opatrní, protože takové "tipy" mohou mít smrtelné důsledky.

popularita profily fanoušci Ideální postava stát štíhlé díky četným fotky celebrit, střídající se s představami o ideálním těle majitelů stránek. Nemysleli jste však, že by tyto fotografie mohly být jen výsledkem dobré práce Photoshopu?

Teď věřte, že vidíte na internetu, že fotografie může být stejně jako věřit ve všem, co slyší od babiček pod vchodem.

Zavěsit: není to všechno, co zářící zlato.

léčit sám tím, že své vlastní tělo

za cíl spojit s šedým masové, protože v mnoha kruzích i jinak ziskové. Mnoho lidí se podařilo uspět pouze pomocí nápadů, které se zdály šílené široké veřejnosti.

Lidé jsou nejen vytvořeni pro vyplnění žaludku s jídlem. Líbí se vám zvířata? Pak byste stěží zůstali lhostejní, kdybyste viděli zvíře, které majitelé krmí? A všechny děti z televizních pořadů, které se nacházejí na pokraji smrti z hladovění - neznamenají vám to sympatie? Myslíte si, že mají rádi tělo, které může obsahovat všechny hrany?

Jejich tenkost není znakem zdraví a priori nemocného člověka nelze nazvat krásné.

Ano, vaše tělo se může zásadně lišit od většiny lidí, ale s tím není nic špatného. Chcete-li se někomu lišit - je to mimořádně zajímavé a dokonce prospěšné. Vzpomeňte si na výrok: "Tisaru tsisareve"? To je pravda v reálném životě - ke každému z nich.Představte si, že chcete mít úzký pas, ale toto není poskytováno typem vaší postavy. Nebo možná chcete snížit množství boků, ale ani po tom, co jste hladovali po celé týdny, se už nezkustili.

Bez ohledu na to, jak hodně chcete změnit své tělo, někdy příroda může hrát proti vám, a musíte s ní udělat pokoj. Zaměřte se na to, co se vám líbí ve vašem těle a na co jste pyšný.

Možná si to ani nevšimnete,

nezdravá dlouhověkost perfektních forem vede k tomu, že zapomenete na své vlastní preference a objetí . Souhlasíte: lidé, kteří nezapočítávají počet kalorií, se cítí mnohem šťastnější než ti, kteří se neustále omezují na něco.Pokud

se snažíte jít proti přírodě a dosáhnout nemožného , nebudete s tím spokojeni. Například můžete ztratit několik liber, ale vzhledem ke zvláštní struktuře těla budete mít stejný nepříjemný vzhled.Chcete-li zlomit tento začarovaný kruh, měli byste se naučit přijímat sebe jako vy. Nezapomeňte, že se vám opravdu líbí vaše vlastní tělo, protože tím, že se soustředíme na běžně uznávané standardy krásy, často zapomínáme na vlastní návnadu.

Nemáte radost ze svého vlastního těla? V tom není nic špatného, ​​protože všichni máme chyby. Nicméně,

naučit se přijímat sami sebe jako stvoření z přírody, my prostě dlužíme pro naše vlastní dobro. Milujte sebe pro své vlastní preference, aniž byste se snažili změnit sebe a přizpůsobit se společným standardům krásy.

V žádném případě se porovnávat s ostatními, protože každá osoba je zvláštní. Nezakládejte své vlastní tělo do rukojmí vašich strachů, pocitů a obav. Vaše tělo není vinné ze skutečnosti, že jste se ještě nenaučili přijímat sebe a milovat své kouzlo. Zapamatujte si jednu životně důležitou životní pravdu:

všichni jsme bezmocně nesoustředěni a to je celá chuť života. triky správné výživy, které pomohou zůstat déle

Pokud chcete zapomenout na stálý hlad a mít touhu jíst méně, stojí za to zvýšit množství příjmu vody. Správná výživa nejen dává pocit sytosti, ale také pomáhá odstraňovat toxiny.


Tipy pro štíhlý pas

Tipy pro štíhlý pas

Zdravotnictví Mnoho lidí si všimnout, že tuk je uložen v pase, a je-li úbytek hmotnosti je nejtěžší, jak zhubnout v této oblasti. To může být ovlivněna různými faktory, a to nejen strava, nedostatek bílkovin, střevní problémy, svalové napětí, atd. Tento článek vám vysvětlí, jak vytvořit štíhlý pas, aniž by se na velkých obětí, a zjištění příčiny a rozhodl se jednoduše a přirozeně.

(Krása)

ČIsté vlasy na delší čas

ČIsté vlasy na delší čas

Existuje nějaké řešení? Existují nějaké nástroje, které vám mohou pomoci užívat čisté vlasy po delší dobu? Zjistěte několik skvělých tipů. Proč mé vlasy zůstanou čisté tak krátkou dobu? To je velmi častý problém. Obvykle je důvod, proč vlasy ztrácí lesk a hebkost, které měla bezprostředně po umytí, zakořeněné v následujících faktorech: nadměrnou sekreci kožního mazu, což vede k tvrdohlavý a mastné vlasy.

(Krása)