Mám matku a ne otroka!'


Mám matku a ne otroka!'

"Materství mi neudělá otroky domácí péče". Toto prohlášení nedávno letělo po celém světě po objevení zajímavého dopisu zveřejněného 32letým australským na jeho Facebook stránce.

Constance Hall - mladá žena, která je aktivní na sociálních sítích a má svůj vlastní blog, který popisuje svůj aktivní život s dětmi, s důrazem na důležitost zachování sociálních vztahů zájmům a preferencím.

Dopis byl zveřejněn před několika týdny. On nejen vyjádřil myšlenky na individuální ženu. Bylo to jako vyzvání, aby všechny ženy prosazovaly své místo ve společnosti a aby se zabývaly osobním rozvojem a zároveň vzdělávali děti.

Dnes, na našem blogu, bychom vás rádi vyzvali, abyste o tom přemýšleli.

mám, jsem žena, písmeno, Constance Hall

Constance Hall je jedním z těch žen, které se nebojí vzít děti s sebou téměř všude. S dětmi na ruce tráví hodiny na pláži, setkává se s ostatními dětmi a jejich přáteli či nakupuje.

Nechtěla něco obětovat, a tak měla v životě stanovit nějaké pevné priority: děti i ona sama.

Unavený přátel, kteří se cítí být „ženy v domácnosti“ spíše než „matka“ (některé z nich často spadají do deprese nebo se cítí bezmoc a osamělost), Constance rozhodl zveřejnit tyto zajímavé linky, rádi bychom se s vámi podělit:

" Vyzývám ženy v parku, které se dívají na telefon, aniž by věnovaly patřičnou pozornost jejich dětem.

Ano, mluvím s vámi. Místo toho, abyste se připojili k smartphonu, připojte se ke světu a vašim dětem, spíše než k hromadě matek, kteří komunikují pouze v sociálních sítích.

Nezapomeňte, že naprosto nezáleží na tom, co tato "malá skupina matek" myslí. Postavte se a hrajte se svými dětmi.

žena s horskými neumytýma nádobí ve dřezu ještě mohli jít ven na dvůr s dětmi nebo šálek kávy s přáteli.

Já vás oslovuji. Být dobrou matkou, manželkou nebo mužem nechcete strávit věčnost při čištění domu. Pokud jste příliš posedlí touto cestou, budou vaši přátelé žít bez tebe.

Vyzývám ženy, které po porodu chodí na doktora pro antidepresiva. Věřte tomu nebo ne, ale stále budete bojovat proti depresi, když vaše děti vyrostou. Nezaměňujte depresi se ztrátou vůle. Vy jste stále mistři svého vlastního života a můžete všechno překonat.

Toto je nejlepší čas vašeho života, takže si užijte okamžiku.

Někdy jsme zmateni silou a slabostí, ale nezapomeňte, že jste mnohem silnější, než si myslíte. Nejste slabá, pokud potřebujete požádat o pomoc. Stojí to za to!

Mějte na paměti, že mnoho žen prochází to, stejně jako vy, prostě neříkají.

Nyní se obracím na ženu, která po těhotenství neztrácela nadváhu. Nebojte se, to nevadí, protože jako matka - novou práci, která vyžaduje vaši pozornost 24 hodin denně, ale neplatí.

Ve skutečnosti je to celoživotní práce. Takže neváhejte, jíst kus dortu, pokud chcete. Jak se vaše tělo po porodu, nikomu nic, takže se nemusíte dávat pozor na slova druhých: není to jejich věc.

Důležitost upřednostňování života

Každý může léčit Constance různými způsoby. Vždy se můžete udržovat obydlí čisté, umýt nádobí a uklidit a pak vždy podáván dětem.

Jejich názory jsou však mnohem hlubší.

  • Být matkou neznamená opustit život, sny, přátele nebo kariéru, že jste měli předtím.
  • Chápeme, že každodenní život už není totéž, že se budeme zabývat problémy a komplikace, které jednou budeme ztrácet naději. Život, učení a mateřství však mají být silné, flexibilní a schopné bojovat za to, co denně milujeme.
  • Stanovení priorit je nutností: paměti, že pokud nejste spokojeni, můžete si pomoci, aby jejich děti byly šťastné.

Jestliže v určitém okamžiku začnete ztrácet naději, neváhejte a jít domů s dětmi pohriytesya slunce, mluvit s ostatními matkami, obklopit se s ostatními, kteří vás bezpochyby připomínají ze zázraků života a rodičovství.


Vztahy na dálku - ne bariéra k pocitům

Vztahy na dálku - ne bariéra k pocitům

Vzdálenost mezi dvěma lidmi, kteří se milují, je jako nit, která spojuje srdce. Pocity neprocházejí, ale je vždy strach, že kilometry mezi vámi zničí zvídavý pohled a rozdělí dvě těla, která se nedávno dostala tak blízko. V celém životě má člověk často, z jednoho nebo jiného důvodu, zkušenost se odloučením od někoho, kdo je pro ni drahý.

(Sex a vztahy)

Naučte se být asertivní a řekne: „Dost!“ Sex a vztahy

Naučte se být asertivní a řekne: „Dost!“ Sex a vztahy

Když byl v poslední době jste musel zvýšit hlas a říci slovo „dost“? Není to snadné. Tento krok vyžaduje hodně osobní odvahy a otevírá dveře emocionální svobodě. Tento úkol však není snadný. Navzdory tomu, co většina lidí myslí, v průběhu času se měníme . Změny v našich osobnostech, hodnotách a postojích nám umožňují lépe se přizpůsobit životním obtížím.

(Sex a vztahy)