Miluji tě, dokud mi důstojnost neříká „dost“ Sex a vztahy


Miluji tě, dokud mi důstojnost neříká „dost“ Sex a vztahy

Dignity - osobní emocionální limit, který pracuje jako psychologický štít. V závislosti na tom, kde jsme si stanovili tento limit naše sexuální a sociální vztahy jsou zdravé a rovnováhu.

Výhodou úzký vztah neumožňuje kontrolu a ústupky. Když začneme dát přednost v jízdě, tento výjimečný cenný štít se začíná hroutit.

Pokud zamyslytesya o tom, uvědomíte si, že jste ve skutečnosti jen zřídka hovořil o tomto důležitém aspektu osobním životě.

Máme sklon si myslet o tom, a to zejména proto, že jsme dětství zvyklí na to, že pokud budeme milovat někoho, musíme jim dát všechno, aniž by očekával něco na oplátku.

někdy obtížné rozlišit skutečnou vzájemnost emocionální manipulace. Je důležité pamatovat na to, abyste zachovali svou důstojnost.

Dnes vás chceme vyzvat, abyste o tom přemýšleli.

důstojnost - je respekt máte pro sebe

Miloval jsem tě, dokud mi důstojnost neříká „dost“. Pokud jste někdy pocit, ano, pak si vzpomenout na vnitřní proces, který vedl k poznání, že někdy láska je omezený, a to je voláno důstojnost. Také zkontrolujte

: 4 způsoby, jak přežít nevěra důstojnost a sebeúctu

Lidé pomáhají budovat naše sebevědomí na celý život. Naše školení má jistě velký vliv, ale věříme, že v ní, nebo ne, to není rozhodujícím faktorem.

Zažíváme všechny situace, které mohou časem oslabit vnitřní ochranu.

 • dílo, které porušuje vaše práva
 • sofistikované intimitu nehody, ztráta blízké osoby, zrada ...

Mnohé situace může mít vliv na naše sebevědomí. Stojí za to říkat, že někdy věříme, že jsme nezranitelní.

jsme si někdy myslí, že nás nic nemůže zmást a co můžeme dělat. V tomto však věříme jen proto, že jsme v komfortní zóně.

Při vnější faktory způsobují nás ztratit smysl pro sebe, ztratíme všechno. Slepé

rychlému zahájení vztahů Víme, že snadné dát své srdce. Vyrábíme tyto slepé skoky víry, protože chceme, a protože cítíme tak dobře pro nás v té době.

Viz také: zbytečný slova není doprovázeno akcí

To vše je docela jasné, dokud neopominul svou důstojnost. Někdy v intimních vztazích nevidíme žádná omezení. Dáváme vše, aniž bychom na oplátku čekali na něco.

Jakákoli snaha o to, aby byl vztah šťastnější pro oba partnery.

Ale jednoho dne si uvědomujeme tuto hlubokou prázdnotu uvnitř nás. Ne že by se něco stalo, ale všechno bylo zkreslené. Ve vztazích neexistuje žádná harmonie a veškerá energie a úsilí směřují k jedné osobě. Zatímco člověk jedí steak, druhý se pokouší shromáždit drobky. A tenhle člověk jsi vy.

Často byste měl být odvážný a riskantní. Nezapomeňte však, co riskujete: vaše sebeúcta, vaše důstojnost a vaše právo být šťastní.

V době, kdy je některá z těchto hodnot ohrožena, je čas rozhodnout.

Vaše myšlenky vám dávají moc

Pokaždé, když se ocitnete v emocionálně obtížné situaci, a musíte zvýšit svou důstojnost, zopakujte tyto tři fráze.

Odraz na těchto slovech vám umožní pochopit některé myšlenky, které vás přimějí k dvěma základním emocím: odvaze a odvaze.

Tady jsou:

 • Nikdo nemůže a neměl mi říct, jak žít nebo být šťastný.
 • Ten, kdo mě opravdu miluje, mě nikdy nebude manipulovat ani neskrýt něco.
 • Dobrý partner posiluje sebevědomí, ne ničí.
 • Každý, kdo mě miluje, se o mě postará každý den.
 • Chcete-li spolu žít, musíte pochopit, jak spolupracovat jako tým. Ten, kdo si myslí jen o sobě, nemůže žít s jinou osobou.
 • Mám právo vyjadřovat své myšlenky, mluvit nebo neříkat, co se mi líbí. Odmítnutí není egoistickým činem: chrání mou důstojnost. Zasloužím si, abych byl milován.
 • Pravá láska začíná láskou k sobě. Pokud všechno, co mě obklopuje, mě cítím jako nic, to znamená, že je něco špatně a potřebuju něco udělat.
 • Mohu převzít kontrolu nad svou vlastní realitou. Nemusím poslouchat přání a přání ostatních.

 • nemusím potěšit ostatní.
 • Jsem krásný, silný a statečný muž, který má stejné právo na štěstí jako kdokoliv jiný. Jsem architekt vlastního života a touhy.
 • Bude chránit lidi, které miluji. Nicméně také žádám, aby lidé, kteří mě milují, byli respektováni, bránili a oceňovali mě, jak si zasloužím.
 • Takže,
 • osobní důstojnost je velmi důležitá a zaslouží si více pozornosti.

To nám dává štěstí, že musíte každý den cítit pro všechny lidi. 7 skvělých japonských slov o osobním rozvoji Objevování filozofií jiných kultur, vidíte život na nové straně. Podívejte se na tato nádherná japonská slova, která určují osobní vývoj člověka.


Sex a přátelství mohou jít ruku v ruce

Sex a přátelství mohou jít ruku v ruce

Postupem času se vztahy změnily na skutečnost, že někdy jednoduché přátelské vztahy mohou zahrnovat i sex. Je sex a přátelství nekompatibilní? Dnes se dozvídáme, že je to opravdu možné, a někdy může dokonce posílit přátelství. Doporučujeme: Nikdo si zaslouží vaši lásku víc než vy sami sebe Míchání sexu a přátelství - je to všechno špatně?

(Sex a vztahy)

Provádí váš vztah?

Provádí váš vztah?

Proč vztahy zmizí a nedochází? Romantické vztahy se někdy dostanou do slepé uličky z různých důvodů. Ve většině případů je to kvůli strachu, že se rozhodne. Možná si uvědomíte, že pro vztahy neexistuje žádná budoucnost, ale to popíráte dále. Tato situace je však zničující. Naučte se rozpoznávat signály, když je čas dát bod.

(Sex a vztahy)