Jak zastavit křeče v nohách během několika sekund


Jak zastavit křeče v nohách během několika sekund

přírodních produktů Leg křeče nastat při svaly smlouvy vyplývajícísedí příliš dlouho, nebo intenzivní tělesné cvičení, jako je běh na velmi dlouhou dobu. Tento podrážděný křeč může být rychle nebo trvat dlouho, ohýbat prsty uvnitř a zvyšovat nepohodlí.

Z času na čas se mohou objevit křeče, ale někteří lidé je mohou pravidelně cítit. Obvykle lidé, kteří často mají křeče na nohách, mají problémy s cirkulací krve, jsou dehydratováni, jíst špatně nebo trpí nervovými problémy.

Velmi zřídka jsou křeče příčinou odvolání k lékaři. Pokud se však často vyskytují a obtěžují vás, měli byste se obrátit na odborníka, který může určit příčinu těchto opakujících se křečí. Mezi příznaky některých onemocnění mohou být křeče v nohách. Ale pokud váš případ není tak závažný, doporučujeme, abyste vyzkoušeli naše doporučení při příštím spuštění křečí v nohách.

Tipy k zastavení křečí nohy

Pokud máte jen jednu křečovou nohu,

  • nést celou váhu na této noze na několik vteřin. Zvedněte druhou nohu, aniž byste se dotýkali země. Pokud máte boty nebo ponožky s uzavřenou špičkou, odstraňte je a natahujte nohy na několik minut.
  • Ohněte prsty, zvedněte nohu křečemi a spoléhajte pouze na patu.
  • Jemně přemístěte prsty až do zastavení bolesti. Přemístěte prsty dopředu a dozadu
  • , a pokud bolest nezmizí, jemně potřeme nohama rukama.Chcete-li předejít budoucímu křeče a bolesti, jděte na procházku, jen se zotavte z záchvatů.
  • Pokud tyto křeče trvají několik minut, můžete použít teplou, vlhkou látku.
  • Můžete aplikovat akupresuru pro zmírnění záchvatu
  • stisknutím palce a ukazováčku na horním okraji po dobu asi 30 sekund.Dalším bodem akupresury, který může přinést úlevu během několika vteřin, je mezi palcem a špicí vedle něj.
  • Stiskněte 30-40 sekund. domácí prostředky pro křeče na nohou

Pokud následující tipy nepomohou, můžete také vyzkoušet tyto domácí opravné prostředky.

Masáž

Pokud jste měli dlouhý den se spoustou fyzické aktivity nebo nohy jsou jen unavené,

Dobrý masážní krok je skvělý způsob, jak zabránit vzniku křečí. Chcete-li to udělat, jen si protáhnul nohu, abyste uvolnili svaly a snížili podrážděný křeč. Pohybujte se směrem k přední části nohy, abyste zvýšili tok krve a zcela relaxovali. Pokud máte obavy z možného záchvatu v noci, masáž nohou před spaním je dobrým způsobem, jak tomu zabránit.

Strečinkové cvičení

Protahování je jedním z nejvíce nezaměnitelných způsobů, jak snížit svalové křeče během několika sekund. Podle Americké akademie ortopedických chirurgů

měkké a jemné protahování a masáž svalů nohou pomáhá zcela odstranit křeče. Protahování by mělo být také prováděno pravidelně, aby se zabránilo křečemi, zejména při provádění jiných druhů cvičení. Ginkgo biloba

Čaj Ginkgo biloba pomáhá rychle snížit křeče na nohou. Jednoduše vaříme tři lžíce listů ginkgo biloba ve sklenici vody po dobu 10 minut, necháme stát 5 minut a okamžitě pijeme.

Esenciální oleje Teplo pomáhá uvolnit spazmus místa a zpravidla účinně snižuje nepříjemný pocit, který se vyskytuje v nohou. Pokud si nechcete použít topné podložky, můžete si vybrat

éterických olejů, jako je například: olej z eukalyptu, borovice, tea tree, rozmarýn nebo tymián - protože dávají pocit tepla.

V ideálním případě byste měli pokrýt nohy po nanesení oleje pro okamžité výsledky. Arnika Infusion Arnika je další rostlina, která má silné vlastnosti a může stimulovat krevní oběh,

stejně jako snížit zánět a zmírnit bolesti svalů a záchvaty. Musíme vařit infuzi z kořene arniky a položit ji na postiženou oblast po dobu pěti minut pomocí teplého komprese. Další možnost: přidejte několik kapek tinktury arniky v misce s horkou vodou a namočte nohy do této směsi po dobu 10 minut.


Tipy pro prevenci a léčbu cystitidou přírodních prostředků

Tipy pro prevenci a léčbu cystitidou přírodních prostředků

Cystitidou, také známý jako infekce močových cest je infekce močového měchýře a dalších souvisejících orgánů vyvolaných bakteriemi. Tato nemoc může být často bolestivá, frustrující a související s různými příčinami - většinou s reakcemi na drogy, špatnou hygienou nebo jinými nemocemi. V tomto článku vám řekneme, jak předcházet cystitidě a léčit to .

(Lidových opravné)

Rozloučit se s bolestem kloubů

Rozloučit se s bolestem kloubů

Trpíte bolesti v kloubech ? Budeme se vám představil pět osvědčených metod, které pomáhají zmírnit utrpení a odstranit bolyu.My cítit jistý, že se to stalo předtím, než jste se probudil s pocitem únavy, pokud máte napjatý celou noc. Pociťujte bolest, když pohnete rukama, a když jdete dolů po schodech, bolesti propíchnou kolena.

(Lidových opravné)