Jak léčit čakry


Jak léčit čakry

Čakry - Jedná se o energetické kanály, které procházejí tělem. Život a zdraví protékají. Pokud je jeden nebo více z nich nemocní, bude to mít vliv na celý systém. Zjistěte v tomto článku více o tom, jak léčit čakry. Základní fakta o

čakry, aby se plně řešit tuto otázku, musíme mnoho hodin, takže příjemné vědět alespoň základní fakta. Slovo "čakra" pochází ze sanskrtu a znamená "energetické kolo" nebo "kolo světla". Tato centra jsou propojena energetickými toky, regulují také vaše spojení s vesmírem.

Základ nebo kořen

Je tmavě červená a nachází se v perineu, mezi konečníkem a genitáliemi. Blokuje strach, a když k tomu dojde, je sedací bolest, rakovinu vaječníků, dělohy nebo konečníku, zácpa, problémy s prostatou, křečové žíly, hemoroidy a imunitních onemocnění. Také způsobuje zklamání, emoční nestabilitu, depresi a nízké sebevědomí. Sexy nebo sleziny

se nachází ve městě Orange a ženských reprodukčních orgánů, močového měchýře, pánve, střeva a hýždě svalů. To blokuje bederní a pánevní kmen, ischias, chronická únava, slabost, diabetes, rakovinu, syndrom dráždivého tračníku a infekce ledvin a močového měchýře. Co se týče citového aspektu, způsobuje úzkost, strach, žárlivost, nedůvěru a úzkost.

solar plexus a žlutá je v pupku a pokrývá jater, slinivky, močového měchýře, slezina, ledviny, žaludek, tenké střevo a hrudní dutinu. Jeho nerovnováha v důsledku blokování způsobil dýchací a imunitní problémy, bulimie, anorexie, cukrovka, žaludeční kyselost, vředy, žlučové kameny, hepatitida, cirhóza a artritidě. Co se týče emocí, to způsobuje syndrom oběti, stres, vztek, frustrace, pocit viny, pochyby a nutnost neustálého schválení.

Srdce

Je zelená a je zablokována bolestí a smutkem. Tato čakra také pokrývá plíce, páteř, whisky, jícen a nervový systém. Problémy, které vyplývají z jeho zámku - srdeční a respirační onemocnění, rakoviny prsu, angína, zápal plic, hypertenze, bolesti páteře. Co se týče citového aspektu, může to vést k pasivitě, depresi, necitlivosti a bolesti.

Krku

to safír (modrý) barva pokrývá ústa, hrtan, průdušnice, jasný, štítnou žlázu, páteře, zubů a ramena. Její nerovnováha způsobuje bolest v krku, krvácení dásní, ztrátu hlasu, alergie, chřipku a chronické infekce. Co se týče emocí, způsobuje posedlost, depresi, strach, fobii, nejistotu a setrvačnost. Third Eye

Je to barva indigo a zahrnuje nos, uši, oči, šišinka a hypofýzu, nervový systém a mozek. Problémy s jeho blokováním jsou bolesti hlavy, mozkové nádory, slepota, hluchota, záchvaty, porucha mozku a problémy s páteří. Emocionální účinky - strach, fobie, zmatenost, noční můry, schizofrenie, panika a deprese.

Koruna

Je fialová a pokrývá horní část hlavy. Důsledky jeho zablokování jsou chronická únava, zvýšená citlivost na světlo a zvuk, kožní problémy a muskuloskeletální problémy. Pokud jde o pocity, vede ke ztrátě účelu, spojení s božským, úzkost, deprese, omezené názory a neštěstí.

Jak víte, že vaše čakry jsou zablokovány

Musíte udělat nějaké testy, aby zjistili, zda blokující některý z vašich čaker průchod energie s ostatními a kolik bloků. Stačí odpovědět na otázky pro každou čakru. Pokud je většina vašich odpovědí záporná, může být tato chakra ta, kterou chcete odemknout.

První čakra (kořen)

Cítíte se živý, zdravý? Cítíte se jako doma? Máte silnou touhu žít? Líbí se vám vaše tělo a myslíte si, že jste úžasný poklad? Jste plná energie a pohybu? Jste statečný?

Druhá čakra (posvátná)

Máte zdravou sexuální touhu? Cítíte se sexuálně spokojeni? Můžete se vyjádřit sexuálně? Můžete dát a bavit se?

Třetí čakra (sluneční plexus)

Víte, co chcete? Jste si jistý? Můžete se rozhodnout sami o sobě? Řídíte emoci? Můžete ovládat to, co máte pocit? Myslíte si, že máte rovnováhu mezi emocemi?

Čtvrtá čakra (srdce)

Máte zdravý vztah? Milujete sebe Milujete lidi kolem sebe? Cítíte soucit s lidmi? Přijmete ostatní tak, jak jsou? Pracujete dobře s ostatními? Můžete se věnovat z nějakého důvodu?

Pátá čakra (hrdlo)

Můžete mluvit? Váš život je šťastný? Přebíráte zodpovědnost za svůj život? Vyřešíte své problémy sami? Myslíte si, že si zasloužíte odměnu za vaše úsilí? Máte dostatek víry, abyste měli šanci? Máte rádi hovory?

Šestá čakra (třetí oko)

Jste morálně silná? Můžete vyřešit problémy? Máte kreativní nápady? Děláte vše, co je možné realizovat sny ve skutečnosti? Představujete si své cíle?

Sedmá čakra (koruna)

Myslíte si, že jste skvělí a krásní? Cítíte se spojeni s Bohem nebo vesmírem? Cítíte, že váš život má svůj účel?

Léčení Affirmations pro blokování každé čakry

Během meditace, můžete použít fráze nebo mantry pár jednoslabičných slov, které mají být několikrát opakovat (nejznámější z nich „OM“). Existuje jistá afirmace a mantra pro každou čakru.

  • První čakra: "Jsem celá, jsem si jistá, že jsem milován". Mantra LAM.
  • Druhá čakra: "Miluju sebe, respektuji sebe a celý život." MAMM Mantra
  • Třetí čakra: "Jsem skvělý tvůrce mé reality a inspiruje mě." Mantra RAM.
  • Čtvrtá čakra: "Jsem láska a bezpodmínečné přijetí." Mantra IAM
  • Pátá čakra: "Jsem auto mého života. Sílu podle mého výběru. " Mantra JAM.
  • Šestá čakra: "Jsem si jistá, že vidím pravdu." Mantra OM (nebo AUM).
  • Sedmá čakra: "Jsem jediný s touhle chvílí". Zde nepoužíváme žádnou mantru, protože meditujeme v tichu.


Bolest a jeho druhy, které nemohou být ignorovány

Bolest a jeho druhy, které nemohou být ignorovány

Zajímavá fakta Když narazíte na bolest hlavy, bolest břicha nebo nohu, tam je touha, aby se lék proti bolesti dostat se zpátky do jejich podnikání, a ne dávat pozor na bolest. Vskutku není nutné, aby se uvízl v těchto menších typech bolesti, zvláště pokud se vyskytují zřídka. Ale musíte vědět, jaké bolesti jsou opravdu důležité.

(Zajímavosti)

Tlustého polypy: fakta Zajímavá fakta

Tlustého polypy: fakta Zajímavá fakta

Pravděpodobně jste slyšeli o polypy v tlustého střeva nebo možná jste byli v minulosti, nebo znáte někoho, kdo je má. Vaše první otázka bude pravděpodobné: je to vážná nemoc? Navzdory skutečnosti, že polypy tlustého střeva jsou obvykle benigní, nelze je ignorovat, protože mohou být zhoubné. Kolonoskopie je potřebná k detekci a odstranění polypů.

(Zajímavosti)