Olej opravit poškozené vlasy


Olej opravit poškozené vlasy

zdraví Není žádným tajemstvím, že všechny ženy a dokonce i někteří muži úzkostlivě hledají známky vypadávání vlasů a poškození způsobené změnami v prostředí s chemikáliemi, ventilátory, natáčky, barvu vlasů a další. Kromě toho se vlasy ztrácí lesk a krásu, což vede jak k lékařské a estetické problem.Odnak jsou některé návrhy na řešení těchto problémů. Chceme Vám nabídnout čtyři oleje na obnovu vlasů, které vám poskytnou lesk.

oleje, které pomáhají obnovit poškozené vlasy

Mezi nejčastější olejů pro péči o vlasy, můžete použít: Argan olej

  • kokosový olej, olivový olej, mandlový olej

Budou nejvíce vlasům lesk a vitalitu, a podporovat zhutnění roztřepené konečky. Každou z nich budeme podrobně zkoumat.

arganový olej

Tento olej má mnoho výhod, takže je dokonce nazývá „tekuté zlato Maroka“, zejména v důsledku vysoké hladiny vitaminu E a mastných kyselin, jako jsou například: Omega 3, 6 a 9, - což je velmi užitečné pro vlasy jako doplněk každodenní péče.

Jak používat?

Použijte několik kapek na dlani a pak - na konce poškozených vlasů. To pomůže konsolidovat cíle a zvýšit flexibilitu a trvanlivost.

Aplikujte na kořen a nechte 25 minut. Pak opláchněte vlasy, jako obvykle, abyste je obnovili a omlazovali.

Kokosový olej

Několik kapek kokosového oleje dodá lesk a zlepší zdraví vašich vlasů. Také chrání před suchostí a lupinami. Je dokázáno, že kokosový olej přináší vlasy z kořene až ke koncům.

Jak ji používat?

  1. Položte do zásobníku několik polévkových lžic kokosového oleje a pak namočte do horké vody, aby se zahřálo.
  2. Tekutý olej rovnoměrně nasaďte na hlavu a zakryjte sprchovým víčkem a podržte jej po dobu 20 minut.
  3. Opláchněte jako obvykle.

Olivový olej

Je to jeden z nejpoužívanějších přírodních kosmetických olejů. Vzhledem k vysokému obsahu vitaminu E vlasy rostou silné a zdravé. Má také regenerační vlastnosti, které přispívají k růstu a lesku vlasů. Olivový olej snižuje cikcak a také může poskytnout měkkost na suché vlasy.

Jak používat?

Proveďte masáž vlasů s olivovým olejem od kořenů až po konce a zakryjte horkým ručníkem po dobu 5 minut. Pak důkladně umyjte a opakujte postup každých 15 dní. Je ideální pro barvené vlasy a vlasy, které jsou neustále vystaveny vysoušečům vlasů a zplošťování.

Vytvořte směs čtyř polévkových lžic olivového oleje se šlehaným vejcem. Aplikujte na všechny vlasy a nechte 15 minut, pak opláchněte teplou vodou. Sledujte tuto léčbu jednou týdně, dokud vaše vlasy nejsou zcela obnoveny.

Ochranná maska ​​na vlasy. Smíchejte tři polévkové lžíce olivového oleje s medem. Nechte po dobu 24 hodin, poté aplikujte na čisté, vlhké vlasy a nechte 15 minut. Opláchněte si hlavu znovu.

Almondový olej

Tento olej pomáhá obnovit poškozené vlasy a zvyšuje objem. Nejlepší je najít masky, šampony a jiné vlasové výrobky, které ji obsahují, protože se nedoporučuje používat mandlový olej přímo na pokožku hlavy. To může mít za následek, že jsou vlasy odvážné.

Jak ji používat?

Používejte olej ze sladkých mandlí, ale pouze na koncích, jemně masírujte, až se olej vstřebává do vlasů. Utěrku umyjte teplou vodou s nejvyšší teplotou, kterou můžete vydržet a přikryjte jí vlasy, držte ji 5 minut. Pak dvakrát umyjte vlasy, abyste odstranili všechny stopy tohoto oleje.


5 Tipů pro zdravé elastické křoviny

5 Tipů pro zdravé elastické křoviny

Chraňte svou pokožku před sluncem a používejte posilující krémy - to je jen jedna část péče o obličej. Můžete také dělat cvičení, které posilují lícní kosti. Ztráta pružnosti a elasticity pokožky v oblasti lopatky - to je běžný problém , který často ovlivňuje krásu ženského obličeje. Ačkoli to je přirozený proces stárnutí , mnozí se snaží opravit a zabránit tomu, aby mladý vzhled co nejdéle.

(Krása)

Co bych měl udělat, aby růst řas Health

Co bych měl udělat, aby růst řas Health

Každý den člověk upustí určité množství vlasů. Stejně tak mohou řasy vypadnout a růst. Pokud vaše řasy poshkodylys řasenky z častých škubání a barvení řas, budete muset čekat déle, dokud se opět růst. délka kurzu a zdravější hledají řasy u člověka je dána genetikou, ale tam jsou některé přírodní způsoby, jak urychlit růst řas.

(Krása)