Jak vosk pro odstranění chloupků doma Zdraví


Jak vosk pro odstranění chloupků doma Zdraví

V současné době existuje mnoho způsobů, jak odstranit vlasy, které zbaví nepříjemného pistole, která roste v některých oblastech svého těla a zkazit váš vzhled. Krémy na depilaci, vosk pro odstranění chloupků, holicí strojek, laserové odstranění chloupků a mnoho dalších alternativ se staly docela populární v poslední době. Tyto postupy však bývají poměrně drahé a mohou někdy způsobit podráždění a zčervenání kůže. Tolik lidí preferuje jiné způsoby, jak odstranit vlasy. Chcete vědět, jak vytvořit vosk pro odstranění vlasů doma?

přírodní vosk pro odstranění vlasů s cukrem

odstranění chloupků s cukrem je poměrně dobře-známý postup, který se stal velmi populární v posledních letech. Tato technika byla používána od starověku na Středním východě a v průběhu let se díky svému účinku stala známou po celém světě.

Jedním z hlavních důvodů, proč cukr vosk se stala tak populární, je, že její členové sestává výhradně přírodní ingredience s žádnými přísadami, a kromě toho, že vám pomůže zbavit vlasů, nepoškozuje pokožku a bez způsobení bolesti . Každý, kdo se někdy pokusil tuto metodu lze říci, že se jedná o nejméně bolestivé a nejefektivnější metoda odstranění chloupků v porovnání s jinými způsoby odstraňování chloupků, a kromě toho je to také docela přijatelné.

Jak mohu vyrobit cukrový vosk pro odstranění vlasů doma?

Příprava cukrového vosku doma je poměrně jednoduchý proces a nejlepší věc je, že to nebude trvat dlouho. Výsledný vosku můžete použít odstranit chloupky z nohou, podpaží, obočí a dokonce i na nejcitlivější oblast -bikinách, které vyžadují zvláštní péči, vzhledem k jeho citlivosti.

Ingredience

  1. 2 šálky cukru.
  2. 3 lžíce citrónové šťávy.
  3. 3 lžíce vody.

Vaření

Příprava cukrového vosku pro odstranění chloupků je velmi podobná přípravě sirupu na dezerty; Jediný rozdíl je, že by neměl být příliš hustý. Smíchejte všechny tři přísady do pánve a zahřejte je na středním ohni, až se směs vaří a stále se míchá. Jakmile začne vařit, snižte oheň a nechte směs na několik minut, dokud nedosáhne pastovité konzistence.

Chcete-li zjistit, zda je váš vosk připraven, věnujte zvláštní pozornost barvě vosku; je plná zlaté barvy a v žádném případě není tmavá barva. Pokud ho vaříte příliš dlouho, cukr může spálit. Ujistit se, že jsou těstoviny hotové, nechte jej na chladném místě na chvíli, ale ne příliš dlouho, protože to může ztvrdnout.

Pasta by měla být lepkavá, což znamená, že je připravena k použití.

Jak aplikovat cukrový vosk?

Před aplikací vosku odstranit chloupky, je důležité čistit a odmastit plochu, na kterou budete odstranit chloupky. Když jste připraveni, naneste vosk na hladkou a tenkou vrstvu ve směru růstu vlasů a odstraňte pás jedním rychlým pohybem v opačném směru, abyste odstranili vlasy.

V důsledku toho dostanete hladkou, citlivou, dotykovou pokožku bez podráždění nebo zarudnutí. Čím více to uděláte, tím lépe získáte výsledky.

Jaké výhody lze získat z vosku na vaření, abyste odstranili vlasy doma?

Při odstraňování chloupků s včelím voskem je poměrně dobře známá a účinná technika, může vosk na bázi cukrů nabídnout řadu výhod, které získáte pomocí včelího vosku odstranit chloupky.

  • Vzhledem k tomu, že cukrový vosk je aplikován při mimořádné pokojové teplotě, nebudete riskovat, že byste se dostali k popáleninám.
  • Nevyvolá alergické reakce a podráždění.
  • Sugar vosku snižuje riziko zarůstání chloupků, které jsou příčinou zánět na kůži po depilaci.
  • Cukrový vosk je zvláště doporučen pro ženy se suchou kůží, protože dělá pleť velmi hladkou a jemnou.
  • Prakticky se nelepí na kůži a je snadno odstraněn vodou.
  • Ingredience potřebné pro voskování lze snadno nalézt v každém obchodě a navíc jsou velmi hospodárné.
  • Neobsahuje chemikálie a sloučeniny, které dráždí pokožku a způsobují nepříjemné reakce.


5 Tipů pro zdravé elastické křoviny

5 Tipů pro zdravé elastické křoviny

Chraňte svou pokožku před sluncem a používejte posilující krémy - to je jen jedna část péče o obličej. Můžete také dělat cvičení, které posilují lícní kosti. Ztráta pružnosti a elasticity pokožky v oblasti lopatky - to je běžný problém , který často ovlivňuje krásu ženského obličeje. Ačkoli to je přirozený proces stárnutí , mnozí se snaží opravit a zabránit tomu, aby mladý vzhled co nejdéle.

(Krása)

5 Masky s kávou pro elastická kůže

5 Masky s kávou pro elastická kůže

Zdraví Káva získal popularitu po celém světě díky své silné tonizuvalnym vlastnosti. Je těžké setkat se s člověkem, který by nikdy nekoupil tento vonný nápoj! Navíc, mnoho žen dělá kávové přírodní masky pro tělo a křoviny pro péči o pleť. Ale věděli jste, že vychází z kávové sedliny můžete provést efektivní masky pro pružnou pokožku obličeje?

(Krása)