Jak hýždě napnutá a tónovaný


Jak hýždě napnutá a tónovaný

zdraví V tělocvičně nebo doma mezi nejčastější cvičení zahrnuty v tréninku nebo cvičení žen cvičení je posílit hýždě a zlepšit jejich vzhled.

V tomto článku najdete cvičení a tipy pro výrobu hýždí tahu, elastické, nafouknuté a zaoblené a samozřejmě bez celulitidy. Masáž

hýžďové svaly Pokud jste spokojeni s velikostí hýždí, ale chtěli, aby jim kulatost a čerpadlo - start s masáží. Možná vás překvapí, ale stres a negativní emoce, ze kterého kmene ramena, rovněž ovlivnit hýždě. Dobrá masáž uvolní stres a bude skvělý start pro cvičení nebo cvičení.

Pokud děláte masáž doma, zkuste masírovat centrální část hýždí, dokud necítíte tlak v pánevní oblasti. V případě, že masáž způsobuje nepohodlí nebo bolest, pokuste se masírovat snadněji a pokaždé zvyšovat množství pohybu. Bolest v této oblasti hovoří o svalových uzlech nebo o stresu, na němž pracovat.

Proveďte tuto masáž na obou zadcích po dobu 5 minut před každým tréninkem.

Cvičení pro pružné a úhledné hýždí

mít krásné hýždě, doporučujeme každodenní cvičení, které obsadí 5 minut na každé cvičení níže. Squat

: Udržujte své šířce chodidla ramen, pokrčte kolena, jako by sedět na židli. Nezapomeňte zadržet záda rovně a neroztrhněte nohy z podlahy. Když dřepáte, kolena by měla být zředěná a vaše paže se před vámi rozšiřovaly. Od osmanské osoby se pomalu vraťte do výchozí polohy tím, že spustíte ramena.

Cvičení "rozštěp": Staňte se kůrou na rohoži nebo podložce, aby nedošlo k poškození kolen. Držujeme záda rovnoměrně a vodorovně k podlaze a napínáme břišní svaly. Pokud jste v takové situaci nepříjemní, snažte se držet lokty na podlaze. Potom zvedněte rovnou nohu a spusťte ji, aniž byste se dotýkali podlahy. To je přesně to, co děláme s druhou nohou.

Můstek: Lehněte si na zádech, položte nohy tak, aby vaše nohy byly na šířce ramen a neodtrhají od podlahy. Vytáhněte ruce po těle. Pomalu odtrhněte trup z podlahy a napněte břišní a hýžďové svaly. Zvedněte kufr, dokud necítíte napětí, pak pomalu spusťte trup na podlahu a trochu se uvolněte. Snížené hýžďové svaly

: Když jste stál ve frontě nebo ve výtahu, nebo na jiném místě, snaží se uvolnit a protáhnout své hýždě - skvělý způsob, jak je dotáhnout. Utáhněte hýždí a podržte po dobu 5 sekund, pak se uvolněte. A tak opakujte 5 minut.

Způsob pružné hýždě

Existuje jednoduchý způsob, jak pro pružné hýždě, což pomáhá zlepšit pleť hýždě, zbavit se celulitidy a aby zaoblené hýždě, navíc, to vše lze provést doma.

Musíte si koupit kulatý sklenice s gumovým potahem (medicína JAR), které lze nalézt v každém obchodě s produkty čínské medicíny a farmacie. Budete také potřebovat masážní olej. Doporučujeme mandlový, olivový nebo sezamový olej nebo hydratační krém s vysokým obsahem oleje.

naneste hydratační olej nebo krém na jedné z hýždí a bank krouživými pohyby masírujte hýždě, a můžete cítit mírné sací kůži. Postup by měl trvat nejméně pět minut. Pak jej zopakujte na ostatních hýždích. Peeling a hydratační

Při práci na ideálního tvaru hýždí nezapomeňte na kůži. Aby kůže měla zdravý a lesklý vzhled, musíte se o ni dobře postarat. Chcete-li dosáhnout tohoto okouzlujícího účinku, oloupejte hýždě každých 10 dní. Vezměte si koupel s mořskou solí a masírujte hýždě na minutu. Pak opláchněte je studenou vodou, to pomůže posílit hýždě.

Hydratujte pokožku lotionem, který je vyroben z přírodních nebo organických složek. Máte-li možnost koupit hydratační prostředek vyrobený z kokosového oleje, bude to skvělý doplněk k péči o hýždě.


Jak se zbavit vaků pod očima?

Jak se zbavit vaků pod očima?

Přestože se na první pohled může zdát rozporuplné, je důležité pít dostatek vody, aby se zbavili vaků pod očima způsobených zadržováním tekutin. Tašky pod očima se objevují kvůli zánětu dolního víčka. V důsledku toho se v této oblasti hromadí tekutiny a toxiny. To se stane, když tělo zažívá nadměrnou expozici stres , únavu nebo prostě trpí nerovnováhou.

(Krása)

Suchý šampon pro mastnou kontrolu vlasů

Suchý šampon pro mastnou kontrolu vlasů

Jeden z nejlepších doporučení pro pokožku hlavy - ne mytí vlasy každý den. To je způsobeno tím, že příliš mnoho vlhkosti může způsobit poškození. ◊ Navzdory tomu někteří lidé cítí potřebu neustále umývat vlasy, protože jejich potní žlázy produkují příliš mnoho oleje . To dělá vlasy špinavé a mastné vzhled.

(Krása)