Jak udělat pleť vláčnou


Jak udělat pleť vláčnou

užitečné návyky Všimli jste si, že vaše tváře jsou povislá trochu a kůže není tak pružná a nejste spokojeni se svým vzhledem jako tvář? Nebojte se, dnes v tomto článku se budeme doporučit nějaké jednoduché a levné nástroje, které vám pomohou se přetáhne přes kontury obličeje a budete se cítit více atraktivní a mladistvý. Podívejte se níže.

4 tipy: jak pleť vláčnou a dotáhněte pokleslé tváře

Postupem času, jak víte, existují velké změny ve vzhledu lidské tváře je také není výjimkou. Jedná se o naprosto přirozený fenomén, který se musíme učit. Mládež - tak krásná a tak krásná, ale ne tak trvanlivá. To platí zejména pro naši tvář a pokožku.

V mladých letech, měkké tváře prostě jiskry a dát pevnost a pružnost, ale postupně se tento efekt ztratí. Svaly ztrácejí svou dosavadní elasticitu a uvolňují se, je tu druhá brada a dechové tváře.

Přestože se můžete vždy vyrovnat s účinky stárnutí s domácími léky a kosmetickými postupy.

Samozřejmě, že nebudou bránit všechny známky stárnutí - to určitě nebude vypadat ve svých padesáti, dvacet let jako člověka, ale nebuďte zklamaní, protože můžete zůstat atraktivní po dlouhou dobu a při pohledu do zrcadla, bavte od toho, co vidíte. To je důležité.

Věk ženy nedává tolik vrásek na obličeji jako samotná oválná tvář. Bolest na tváři se vyskytuje z různých důvodů.

Mohou to být změny související s věkem, důsledkem prudké ztráty hmotnosti, důsledky špatných návyků, dědičnosti, svalové slabosti. Ale můžete mu pomoci - můžete efekty zmírnit pomocí jednoduchých prostředků. Upozornění:

1. cvičení pro obličej

také, jak budete trénovat lis na břicho nebo hýždě dotáhnout, můžete udělat to samé s vaší tváře. Koneckonců i na tvářích jsou svaly, a proto je můžete podpořit a napravit jejich propadnutí.

Takže je to metoda, která stojí za to. Ale jak tyto cviky dělat? Všechno je velmi snadné, měli byste stát před zrcadlem a udělat velmi široký úsměv a držet jej asi deset sekund, pak odpočívat a opakovat pětkrát. Tak často, jak je to možné, snaží se usmívat a trochu o tom, co vlak obličejové svaly, a dokonce život pokračuje ukázalo MH smát!

Pak zadejte ústa vzduchu, nafoukněte tváře, jako byste foukali dětskou kouli. Opět držte vzduch na deset vteřin, odpočiňte si a opakujte ještě pětkrát.

V ostatok obě ruce, aby kruhové pohyby masírujte mírně vyšší lícní kosti po dobu dvou minut, poté přejděte do poloviny lící, kde máte pocit, že zuby. Vidíte, všechno je opravdu velmi snadné! Opakujte tuto cvičení na obličej dvakrát denně. 2.

maska ​​z avokáda a medu

Tato pleťová maska ​​je dobře znám a je velmi snadné dělat. Již víte, že velmi dobře avokádo posiluje a hydratuje pokožku, který vám pomůže vyhnout se vrásky a utáhněte svaly. Stačí si vzít polovinu avokádové kaše a přidat dvě polévková lžíce medu. Smíchejte to všechno dobře a použít směs na tvářích, opouštět masku na obličeji po dobu patnácti minut, a po chvíli opláchněte masku s teplou vodou. Maska na obličej založená na avokádu a medu je velmi dobrá před spaním. 3.

maska ​​z jogurtu a aloe vera Aloe vera

- úžasné bylinkovým tisíciletou historii použití pro udržení zdraví a krásu. Jedna z nejoblíbenějších a nejúčinnějších složek přírodní kosmetiky, která má mnoho užitečných vlastností.

Aloe Vera správně rozpoznala kosmetiček skutečný elixír krásy a mládí, který může poskytnout tu nejlepší péči pro citlivou pokožku a v kombinaci s konvenční jogurt, dokonale hydratuje, vyživuje, chrání, obnovuje, normalizuje pokožku a zpomaluje proces stárnutí.

Tento nástroj používá mnoho žen. To je ideální produkt pro péči o obličej na začátku dne.

Připravit tuto masku, měli byste mít čtyři polévkové lžíce jogurtu a dal ho do mísy, přidejte dvě polévkové lžíce aloe vera buničiny. Smíchejte obě složky dokud se nezískají homogenní hmota.

Aplikujte masku na obličej štětcem a nechte ji na tváři po dobu dvaceti minut. Všechno je opět velmi jednoduché, jak vidíte. Zjistíte, že maska ​​je dobře udržována na kůži. Následně po dvaceti minutách jej můžete vypláchnout vodou.

Po použití masky na bázi jogurtu a aloe vera si okamžitě všimnete velmi elastické pokožky. Pokud to děláte každý den, uvidíte, že velmi rychle svaly na obličeji utahují a snižují propad líc.

4. Správná výživa

Potřeba pochopit - stav vašeho obličeje - je kvalita vaší výživy.

Léčba obličeje by měla začít opravou stravy v racionálním a dietním plánu. Všimněte si, že zadržování tekutin v těle může způsobit vaše tváře vypadají nateklé, a pokud se tato situace bude trvat delší dobu, je pravděpodobné, že ovlivňují metabolismus vašeho těla a stav vaší pokožky, a jako výsledek, kůže se stává méně elastickou a tváře začínají klesat.

To vše se lze vyhnout, pokud budete postupovat správné diety a občas přepravu zemního čistil si tělo šťávy grapefruit, oranžové a dokonce i jahody, které jsou také velmi vhodný pro očistu a detoxikaci.

Víme, že někdy je velmi obtížné, ale všimnete si, že pokud omezíte konzumaci sladkostí a cukrovinek, pečiva, bude to mít vliv na dobrý výsledek v oblasti zdraví a kůži. Doporučujeme zvýšit množství vajíček, vlákniny, ořechů a rostlinných bílkovin ve vaší stravě, protože jsou zvláště důležité pro posílení svalů.

Když zhubnout, kůže začíná vadnout, protože Ujistěte se, že starat se o obličejových svalů, aby byly silné a pružné, takže by to mělo spotřebovat hodně potravin, které obsahují rostlinné bílkoviny.

Také nezapomeňte, že pokožka zůstává vždy dobře hydratovaná, je třeba se postarat o dostatek tekutin v těle, což pomáhá detoxikaci a lepší fungování svých orgánů.

Ukažte pokožku pružně, snižte kousnutí na tváři - to vše lze provést s naší radou. stojí málo času na přípravu obličejové masky založené na přírodní, dělat cvičení pro elasticity kůže na tváři a vždy vypadat mladší a vaše pleť bude zářit krásu a zdraví. Nezapomeňte zkusit!


Návyky, které poškozují střevní zvyky

Návyky, které poškozují střevní zvyky

Užitečné zánět, plyny, nitrobřišního tlaku ... Střevo má důležitou funkci v těle, a samozřejmě v jistém smyslu to je také spojena s úzkostí a stresu. Mnoho faktorů ovlivňuje jejich zdraví, problémy mohou někdy způsobit syndrom dráždivého střeva. Co mám dělat? Jaké zvyky, které poškozují střeva, musíte vědět?

(Užitečné návyky)

Názory, které vám pomohou rychle překonat strach a najít motivaci

Názory, které vám pomohou rychle překonat strach a najít motivaci

Užitečné návyky Když sníme, že chceme, aby nás to motivuje, aby ji následoval. V mnoha případech však negativní myšlenky mohou bránit realizaci jejich vlastních přání. Obvykle je určujícím faktorem právě strach. V dnešním článku se chceme s vámi podělit o několik užitečných frází pomoci pár minut zapomenout na strach a najít motivaci.

(Užitečné návyky)