Jak vyrobit vlastní prostředky pro odstranění make-upu?


Jak vyrobit vlastní prostředky pro odstranění make-upu?

Dokončili jste prostředky k odstranění make-upu? Nebo možná máte touhu začít s přírodnějšími léky správně se starat o vaši pokožku? Existují různé možnosti, jak odstranit make-up a neuchýlit se k chemickým nebo kosmetickým výrobkům zakoupeným v obchodě. Zjistěte, jak dělat domácí odstranění make-up v tomto článku!

doporučení pro správné odlíčení

hodně záleží na tom, kolik make-up vám dali na vaší tváři. Nejprve je třeba identifikovat ty části obličeje, kde používáte make-up nejčastěji a v největších množstvích. Pokud použijete tento druh make-up, jako je řasenka nebo oční linky na oční víčka, může potřebovat více času, aby pečlivěji provést postup pro odstranění make-up a dělat to, protože většina těchto prostředků jsou obvykle vodotěsné. totéž lze kousky a rty, rtěnku, pokud používáte vysokou kvalitu, nebo jste vložili ho ve velkém množství.

Zbytek tváří může být mnohem jednodušší. Opláchněte teplou vodou a neutrálním mýdlem, aby spláchl přebytečný make-up, a pokud chcete jít do zbytku odstranění make-up, bude to dělat úkol mnohem jednodušší. Mějte na paměti, že mytí úplně neodstraní oční stíny, ruměnec, tonální krém atd. Proto musíte pokračovat v použití zvláštních prostředků k dokončení postupu. Mytí nebude trvat déle než několik minut navíc, ale výsledek řízení o odstranění kosmetiky - mnohem krásnější, zářící, jasný a čistý obličej.

Nikdy nespíte s make-upem na tváři, protože druhý den se probudíte se skvrnami. Důvodem je, že kosmetika nedovolí, aby vaše póry "dýchaly". Tvá kůže se stává mazivějším, mohou se objevit různé typy akné nebo akné. I když jste velmi unaveni, musíte ještě strávit dalších pět minut a ještě si vzít make-up. Pokud používáte

kontaktních čoček, které by měly být odstraněny před zahájením sundat make-up. Nástroj pro odstranění může dostat do očí a pod objektivem, který může způsobit podráždění nebo pálení, nebo dokonce deformovat nebo poškodit vaše čočky.

Přírodní a domácí prostředky pro odstranění make-upu.

  • recept používat přírodní jogurt: naneste vrstvu jogurtu obličeje, nechte ji po dobu deseti minut a odstraňte vatovým tamponem nebo hadříkem, které mohou být namočeným v teplé vodě.
  • Teplé mléko: Zahřívejte několik vteřin mléka mléka na několik vteřin a navlhčete jej bavlněným tamponem. Naneste ji na kůži v malých jemných pohybů a tlačit silněji, kde máte více kosmetiku (například pod očima nebo očních víček), ale ne moc, ne podraznyty nedošlo k poškození kůže. Po dokončení nezapomeňte dobře opláchnout obličej teplou vodou.

  • Olivový olej: tento lék bude nejlepší pro lidi se suchou kůží. Použijte několik kapek olivového oleje na obličej a jemně masírujte pokožku. Potom naneste látku namočenou v teplé vodě. Pokud je váš obličej příliš mastný, opláchněte jej neutrálním mýdlem a teplou vodou. Olivový olej je skvělý pro odstranění očního make-upu, protože ušetří tuto citlivou část obličeje od podráždění.
  • Almondový olej: tento přípravek pro ženy, které mají mastnou pleť. Nedělejte si starosti, vaše pokožka nebude ještě greasier, ale naopak, bude mít vliv na "normalizaci". Jak můžete vidět, oleje jsou úžasné domácí make-up produkty. V tomto případě olej, spolu se schopností snadno odstranit make-up, nabízí své úžasné zvlhčující vlastnosti. Je ideální pro citlivou pleť kolem očí. Jen položte pár kapek na vlněný míč a rozetřete jej po celé tváři. Můžete zmíchat mandlový olej s ricinovým olejem, který posiluje a prodlužuje řasy.
  • Heřmánek a olivový olej: udělejte heřmánkovou infuzi a nechte ji vychladnout. Namočte do něj bavlněný tampon a přidejte několik kapek oleje. Naneste ho na obličej, zejména kolem očí. Takový lék se postará o tuto citlivou oblast, stejně jako sníží edém kolem očí.

  • Jojoba olej: ještě jeden přirozený nápad odstranit make-up za pár minut. Tento nástroj dodává pokožce jemnost a pružnost. Pro použití smíchejte lžíci jojobového oleje se dvěma lžičkami vody. Namočte v tomto roztoku bavlněný tampón a nanášejte ho na kůži, masírujte jej kruhovým pohybem a zjistěte, jak zmizel make-up.
  • vazelína: tento nástroj může být velmi účinný pro odstranění make-upu, řasenky a oční linky, protože vazelíny dokonale rozpouštějí make-up. Dejte trochu (nepotřebujete moc) na látku, ubrousek nebo bavlnu a jemně ji aplikujte na tu část obličeje, ze které chcete make-up odstranit. Vzhledem k tomu, že vazelína je velmi tlustá a mastná, po aplikaci byste měli umýt neutrální mýdlem a teplou nebo horkou vodu.

  • Olej z řepkového oleje: Pokud ho smícháte s olivovým olejem, můžete odstranit nějaký make-up za pár vteřin. Budete potřebovat tři nebo čtyři lžičky každého typu oleje. Smíchejte je do šálku. Namočte do roztoku roztok z bavlněného tampónu a jemně namočte do tváře make-up a uvidíte, jak směs "absorbuje" váš make-up. Nezapomeňte si po této cestě opláchnout obličej teplou vodou.
  • Jahoda: Chcete-li makeup odstraňovač jahod, budete potřebovat pět velkých jahod a tři polévkové lžíce přírodního jogurtu. Zkopírujte bobule a míchat je s jogurtem. Můžete umístit bobule a jogurt v mixéru, abyste to urychlili. Připravený přípravek se aplikuje na pokožku obličeje, jemně masíruje kruhovým pohybem a nechá ji na tváři několik minut. Pak opláchněte teplou vodou a otřete si obličej bavlněným tamponem navlhčeným teplou vodou, abyste zcela odstranili zbytky make-upu nebo kosmetickou masku.
  • Jogurt a citron: je to skvělý nápad jakéhokoli druhu pokožky. Potřebujete jen namíchat lžíci přírodního jogurtu s lžící citronové šťávy. Aplikujte ho na obličej, krk a dokonce i na hruď, protože pomůže odstranit pokožku z mrtvé kůže. Několik minut nechte pokožku na pokožce a utřete vlhkým bavlněným tamponem.


Dobrý spánek s domácím sprejem na polštáře

Dobrý spánek s domácím sprejem na polštáře

Už jste někdy slyšeli o polštáři sprej? Aplikujte tuto přírodní vůni na polštář a ponořte se do sladkého spánku! Přečtěte si, jak to udělat. Dnes je polštář sprej na trend! Jsou vyráběny s přídavkem ochucených vod, s jemnou a mírnou vůní. Vytvořte jej speciálně pro polštáře. Tato příjemná vůně se uklidní a pomáhá nám lépe spát.

(Krása)

účInný způsob, jak odstranit kuří oka

účInný způsob, jak odstranit kuří oka

Zdraví Protože toto vozidlo neobsahuje žádné chemikálie, je důležité, aby ji pravidelně používat, protože pouze skutečně pomoci zbavit kuřích ok. Také potřebujete zvlhčit pokožku nohou a postarat se o její hygienu. Crows na nohou je estetický problém způsobený konstantním třením, tlakem nebo podrážděním.

(Krása)