Jak udělat domácí kondicionér pro prádlo


Jak udělat domácí kondicionér pro prádlo

Kondicionéry na prádlo se staly jedním z nejčastěji používaných prostředků pro praní prádla.

Chrání tkaninu vašich oblíbených oděvů a neutralizuje vůně, proto je hezké se obléknout příště.

Existuje mnoho komerčních produktů, které mají různé objemy, chuť a ceny.

Ale pro ty, kteří upřednostňují organické a zdravé možnosti, jsou domácí přísady z přírodních složek, které nejsou vůbec drahé a snadno dostupné.

Níže uvažujeme o jejich výhodách a krocích, které je třeba podniknout k přípravě vlastního domácího kondicionéru na prádlo.

Bližší pohled!

Proč používat domácí kondicionér na prádlo?

Někteří lidé si myslí, že není důvod se snažit vynaložit úsilí na přípravu vlastního domácího kondicionéru na prádlo, protože si můžete snadno koupit v supermarketu. Ale je to snadné, má také řadu dalších výhod, které je třeba vzít v úvahu.

Dnes se s vámi podělíme o nástroj, který dělá oblečení měkké a čisté a uchovává barvy.

Doporučuje se pro tmavé oblečení, ale je také skvělé pro odstranění skvrn od potu, které jsou obvykle viditelné na bílém oblečení.

Na rozdíl od jiných klimatizačních jednotek je tento organický výrobek ideální pro pračky, protože pomáhá odstraňovat vápno z vody, stejně jako zbytky mýdla a plísně.

Vzhledem k tomu, že neobsahuje žádné chemické látky škodlivé pro životní prostředí nebo na kůži, je ideální alternativou pro lidi, kteří trpí alergiemi nebo citlivostí Také

, je vynikající volbou pro zmírnění dětské oblečení a nechala ho ve výborném stavu .

neobsahuje příchutě ani škodlivé látky

Ačkoli téměř vždy ignorujeme to, mnoho vonných látek a chemikálií obsažených v klimatizačních zařízeních v obchodě může způsobit zdravotní potíže.

I když je vůně přitažlivá, bylo prokázáno, že tyto chemikálie zhoršují rinitidu a dráždí pokožku některých lidí.

Jak se často stává s jinými komerčními výrobky pro čištění domů, z velké částinegativní účinky nejsou okamžitě viditelné. Tyto reakce se mohou objevit po několika dnech nebo dokonce týdnech po kontaktu s těmito látkami.

To znamená, že obsahují ftaláty - chemické sloučeniny, díky nimž vůně zůstává delší. Ale existují studie, které ukazují, že mohou být příčinou hormonální nerovnováhy.

Proto není pochyb o tom, že ▸ organické alternativy jsou vhodnější ve všech ohledech. Pokud vás přesvědčíme a chcete využít tento recept.

Kroky pro výrobu přírodního změkčovadla tkanin

Tento přírodní kondicionér k dispozici tyto základní složky jako

potravin soda a bílého octa jsou široce známé ve světě přirozené mycího roztoku. propojíte své aktivní složky, aby se oblečení čisté a světlé

Složení

500 ml vody

  • 250 ml octa
  • 70 gramů jedlé sody
  • 6 kapek esenciálního oleje do voleb em
  • Krok 1

jeden šálek bílého octa Rozpustí se 2 díly vody, nalijte do nádoby.

Krok 2

Opatrně přidejte sódu. Snažte se zbavit se.

Mějte na paměti, že efervescentní efekt se zvýší pouze tehdy, pokud přidáte veškerou sódu na pečení hned.

Krok 3

Smíchejte s lžící a ujistěte se, že je vše rozpuštěno. Poté přidejte svůj oblíbený esenciální olej, abyste získali zvláštní chuť.

Krok 4

Přidejte kondicionér během mytí stejným způsobem, jakým byste přidali komerční výrobky.

Krok 5

Zvolte, jako obvykle, a potom si oblečte a podívejte se na rozdíl.

Užitečné tipy

Pokud chcete, aby vaše substance byla silnější, můžete do směsi přidat trochu kondicionéru vlasů.

  • Pokud máte skvrny kolem podpaží nebo krku, namočte oblečení do klimatizace 30 minut před obvyklým praní. Do oblasti můžete také aplikovat bílý ocet.Abyste zachovali barvy oděvu, přidejte během posledního cyklu máchání jednu šálku octa.
  • Jak můžete vidět, nemusíte utrácet spoustu peněz nebo riskovat vaše zdraví, abyste si umyli šaty a zjemnili je. Vyzkoušejte tento nástroj a změny se okamžitě zobrazí.


Varovné příznaky mastných jaterních onemocnění

Varovné příznaky mastných jaterních onemocnění

Zajímavá fakta, která je známa v oblasti vědy jako steatózou, lidově zvaná ztučnění jater nemoci. Může se vyskytnout v důsledku nadměrné konzumace alkoholu nebo metabolického syndromu, jako je diabetes mellitus a hypertenze. Čtěte dále, abyste zjistili varovné příznaky onemocnění jater. Co je tukové onemocnění jater?

(Zajímavosti)

12 Neobvyklých způsobů, jak používat zubní pastu

12 Neobvyklých způsobů, jak používat zubní pastu

Zubní pasta - produkt s úžasnými vlastnostmi. Vysává velmi rychle, zatímco absorbuje vlhkost z prostředí. Zubní pasta často obsahuje esenciální oleje, extrakty z máty a eukalyptu, látky pro bělení. To dělá obvyklé zubní kartáčky opravdu užitečné v různých situacích: můžete ho použít stejně a vždy získat skvělý výsledek.

(Zajímavosti)