Jak jablko regenerační maska ​​


Jak jablko regenerační maska ​​

zdraví naší kůži změny v průběhu let, a když dosáhneme určité fáze v životě, normální je výskyt obličejových linek nebo vrásek, které odrážejí věk.

V kosmetickém a zdravotnickém průmyslu byly zaznamenány významné pokroky v oblasti technik a výrobků ke snížení a prevenci stárnutí. Většina lidí se snaží vypadat mladší déle.

Velkým problémem je, že teď, když dnešní moderní životní styl, jsme neustále vystaveni znečištění životního prostředí, UV záření, sedavý způsob života, spolu s dalšími faktory, které urychlují proces stárnutí kůže a těla. To vede k tomu, že lidé prožívají známky stárnutí v raném věku.

Ve snaze snížit vliv volných radikálů a dalších látek, které mají negativní účinek na kůži, kosmetické experti nyní doporučují udělat nějaké každodenní péči, aby byla zajištěna dostupnost základních živin, které pokožka potřebuje regenerovat a chránit mládí.

Tyto kroky lze doplnit o použití krémů proti vráskám a stárnutí, které obsahují koncentrované aktivní složky, které mohou obnovit pokožku. Nicméně tyto komerční výrobky jsou obvykle velmi drahé a nejsou k dispozici mnoha lidem.

Dobré, že existují přírodní ingredience, které jsou k dispozici všem.Mohou být použity k přípravě domácí omlazení agent. Mluvíme o nejběžnějším ovoci, jablku, bohatém na antioxidanty a další sloučeniny, které jsou prospěšné pro pokožku. Výhody

jablko pokožku Existují různé odrůdy jablek na celém světě, z nichž většina jsou podobné co do počtu živin.

Toto ovoce se doporučuje při dietách, protože je vynikající pro kůži, protože má vysoký obsah vitaminu C a beta-karoten, spolu s antioxidačních sloučenin, které mohou blokovat volné radikály. Tyto molekuly přerušují buněčnou funkci.

Jablka zajišťují přítomnost vlákniny, což je nezbytná sloučenina pro dobré trávení a revitalizaci střeva. Obsahují také pektin, který je sacharidů azlepšuje funkci střev, odstranění toxinů proviní různých kožních problémů.

Jeho hlavní výhody pro kůži jsou připisovány kyselině jablečné a kyselině vinné. Tyto dvě účinné složky pomáhají zbavit se nahromaděných buněk mrtvých kůží, především na obličeji.

Kyselina jablečná je významný počet kyselých jablek, ačkoli to je také zjištěno, že v menší míře s vínem, jablečného a jiné ovoce.

Kyselina vína je také obsažena v jablkách a některých vín.

maska ​​omlazení jablko Vzhledem k jeho složek a účinných látek, jablka jsou vynikající ovoce pro výrobu masek pro regeneraci a výživu nedohlyanute tvář.

Toto jablko masky anti-aging snadné dělat, to je pro maximalizovat výhody antioxidantů, hydratačních složek, diuretik a vitaminu E v jablkách. Jsou ideální pro snížení známky stárnutí.

  • Složení 1 zelené jablko plátky
  • med 1 polévková lžíce (25 gramů)
  • mléku 2 lžíce (30 ml)

Instrukce

Umístěte jablko a mléka v mixéru a směs do hladké směsi.

Po přidání ingrediencí do pasty (bez hrudky) přidejte med a dobře protřepejte a promíchejte.

Způsob nanášení jablečné masky anti-aging

  • Před nanesením masky na obličej, krk a hrudník, je důležité, aby použitelný nástroj pro odstraňovač make-upu nebo čisticí prostředek na jisti, že vaše pokožka má více make-upu nebo nečistot, které se mohou akumulovat v průběhu celého dne .
  • Jakmile je kůže čistá a čerstvá, aplikujte dostatečné množství pasty rovnoměrně od prsou až po čelo.
  • Buďte opatrní, vyhýbejte se tomu, abyste se dostali do očí. Směs by neměla přicházet do kontaktu s okraji očí, protože může způsobit podráždění. Chcete-li tomu zabránit, položte na oči plátky okurek nebo bramborové plátky.
  • Odejměte masku po dobu 20 minut, poté opláchněte studenou nebo teplou vodou.

Nezapomeňte, že je to nejlepší, když to učiníte před spaním, což umožní, aby výživové účinky této masky pracovaly během vašeho odpočinku.


Tipy: Jak zastavit kousání nehty

Tipy: Jak zastavit kousání nehty

Health Ačkoliv některé to nemusí souhlasit, ale mnoho lidí kousat nehty nejsou v důsledku stresu, chování či neochoty se o sebe postarat. Je to velmi často proto, že tento špatný zvyk je psychologickým základem a ve většině případů dokonce poukazuje na traumatizované dětství. Hryzinnya hřebíky nebo onykofahiya může mít negativní důsledky nejen z estetického hlediska, ale také z hlediska zdravotního .

(Krása)

8 Způsobů, jak snížit vrásky

8 Způsobů, jak snížit vrásky

Rok končí, bez ohledu na to, zda to chceme, nebo ne. V určitém okamžiku stačí přijmout starší věk a jeho znamení jako začátek nové fáze života. vrásky - to je součást přirozených procesů stárnutí těla, ale mohou se také objevit pod vlivem jiných faktorů. prokázáno, že předčasné stárnutí pokožky způsobuje špatné návyky, podvýživu, vystavení slunci atd.

(Krása)