Neobvyklé tipy pro kontroly komára agentů


Neobvyklé tipy pro kontroly komára agentů

Fyzické Komáři mohou skutečně způsobit spoustu problémů. Kromě toho existuje riziko nákazy různé nemoci.

Všichni jsme si dobře vědomi toho, že někteří lidé trpí komáry častěji než ostatní a neustále přilákat tyto hmyzu.

Tento článek se bude nabízet některé neobvyklé tipy , jak se vypořádat s komárypřirozenou cestou. Tyto neobvyklé řešení éterické oleje, vitamínové doplňky a některé rostliny.

Prostředky proti komárů skutečně pomoci zbavit se jich?

Konvenční prostředky proti komárům má několik problémů. Tyto základní složky zahrnují insekticidy, včetně DEET a permethrin, což může způsobit, že účinky jsou uvedeny níže.

  • Výsledky některých studií, tyto součásti jsou zdraví škodlivé, protože ovlivňují centrální nervový systém.
  • někteří lidé stále trpí komár, a to i při použití speciálních nástrojů.
  • tradiční anti-komára zdá postupně stává méně efektivní. Je to proto, že hmyz může nakonec vyvinout odolnost vůči některým složek.

V tomto článku budeme hovořit o přírodní alternativy, které jsou jednoduché a účinné způsoby, jak kontrolu komára, a kromě toho, že jsou zdravotně nezávadné.

Přečtěte si také článek opytlů semen k úlevě od bolesti

éterické oleje Éterické oleje - je vždy skvělý způsob, jak zabránit vzniku různých zdravotních problémů přirozeným způsobem, a to je příjemné a bezpečné.

V našem případě chceme, aby se pokusili nabídnout tyto tři olej k boji proti komárům.

  • citronellu Eucalyptus Modrá Geranium

Jak je používat?

  • Mix jeden z těchto olejů s nějakým rostlinný olej (mandlový, kokosový, jojobový), nebo s malým množstvím hydratační krém. Později se tento nástroj může být rozšířen na kůži.
  • Vložte směs do aroma difuzéru, zbavit komárů na určitém místě.
  • naneste několik kapek oleje na jejich oblečení.
  • Přidejte olej do vody, aby se sprej, který lze aplikovat na kůži. Pěkně otřást směs před použitím jej do složek jsou dobře promíchá. Když vůně vyvitrytsya znovu použít sprej.

Vždy používejte čistý olej a certifikovány.Neužívejte oleje nejsou vhodné pro terapeutické účely.

2. měsíčku závodě poblíž vašeho domova, dvoře nebo v kanceláři tím, že letí komárů, elektrárně nedaleko měsíčku.

Tato krásná oranžová květina má nejen mnoho zdravotních výhod, ale také skvělý zahání komáry.

můžete dát tyto květiny v blízkosti okna nebo přeměnit je hryadochku komáři letěl nezavře.

zajímavé si povšimnout, že měsíčekje základem mnoha produktů (krémů, tinktur a gely), které pomáhají zmírnit podráždění způsobené bodnutí komárem.

Doporučené čtení:Přírodní krém pro ošetření řezů a jizev

3. Wear světlé

Takže je zřejmé, že čím více oblečení zabýváme tělo, tím lépe je chráněna před komáry. Víme také, že komáři mohou kousat přes hadříkem.

Nicméně, ne každý ví, že hodně záleží na barvě.

tmavé barvy přitahují komáry, protože zpoždění oxid uhličitý, který produkujetělo. Light oblečení není přitahuje komáry, stejně jako včely.

4. Pokud již kousnut komára ... nakreslit kříž na místě!

komár tě pokousal, a teď se na zánětu kůže. K dispozici je nástroj, který pochází z našich prarodičů. To není odůvodněno vědy, ale dává překvapivý efekt.

hřebík nakreslit kříž na místě kousnutí, lisování zůstat na kůži.

Není třeba se poškrábat sebe, ale přepravovat pouze dva řádky. Je to jako kouzlo, ale bodnutí komárem zmizí. Během několika málo hodin uvidíte podráždění a stopy.


6 Léky proti pálení žáhy

6 Léky proti pálení žáhy

Pálení žáhy je velmi častým problémem v moderním světě. Je také znám jako gastroezofageální reflux nebo peptický vřed. K tomuto problému dochází, když žaludeční kyseliny vrátit do krku, což způsobuje pálení , někdy tak silná, že mnozí lidé ho zaměňují s infarkt. Lidé, kteří trpí pálením žáhy, jsou také náchylní k jiným nepříjemným účinkům v různých částech těla.

(Lidových opravné)

Med a česnek pro léčbu jater

Med a česnek pro léčbu jater

Tento jednoduchý účinný prostředek s medem a česnekem zlepší zdraví jater. Je to přirozené antibiotikum bohaté na antioxidanty a vitamíny, které mohou regenerovat nezdravé nebo toxické játra. Je velmi důležité používat jako čistý a organický med jako je to možné. Pokud máte pochybnosti o tom, že med je právě tak, pak je nejlepší, abyste ho konzumovali, protože to může způsobit více škody než dobro.

(Lidových opravné)