Jak vytvořit prostor pod podpaží lehčí?


Jak vytvořit prostor pod podpaží lehčí?

Oblast pod podpaží je velmi jemná a citlivá. Některé ženy se snaží skrýt skutečnost, že kromě použití deodorantů, holení a pocení, podpaží je tmavší než kůže na rukou.

Budeme mluvit o možné příčiny takového jevu a přírodní prostředky pro pro boj s problémem tmavší kůže pod podpaží.

Nadměrné pocení

Pokud je příčinou tmavé kůže pod podpaží nadměrné pocení, měli byste vědět, že pot je jedním ze způsobů, jak bojovat s tělem toxiny. To je důvod, proč používání produktů, které zcela potlačují pocení, a takové, které na trhu existují - je zrovna nejlepší volbou.

Chcete-li kontrolovat nadměrné pocení, použijte následující přírodní léčiva: Konzumujte potraviny, které zužují póry, jako je infuze zeleného čaje nebo avokádového semene.

  • infúze šalvěje může být použit nejen pro pít, ale také pro místní použití;
  • Často umyjte podpaží červenou vodou (rozpusťte nějakou hlinku ve vodě a opláchněte podpaží pomocí komprese nebo ručníku).
  • Použijte
  • spory lyopodija nebo přírodních sírových minerálů. Pomáhají zastavit pocení a růst bakterií, které trvají na nepříjemný zápach. Také zabraňují podráždění a vyrážkám. Aplikujte na oblast potnícího pocení každé ráno a před spaním si vyvarujte otevřených ran. Pamatujte, že
  • nervový a emocionální stav také zvyšuje úroveň pocení. Akumulace mrtvých buněk

Kůže se neustále aktualizuje a někdy je pro ni obtížné odstranit mrtvé buňky, které se hromadí v horních vrstvách. Abyste tomu zabránili, jemně je odlupujte malým množstvím hydrogenuhličitanu sodného každý týden nebo každé dva týdny.

Před odstraněním vlasů nebo se vyvarujte podráždění. Poté omyjte prostor vodou a nanášejte zvlhčovač. Výrobky s vysokým obsahem alkoholu nebo parfumerie Nedoporučuje se používat výrobky, které mohou agresivně působit na oblast kůže pod podpazuší. Zde je kůže velmi tenká a po uvolnění vlasů se stává ještě jemnější. Používejte přírodní a organické produkty, hliník nebo tuhé deodoranty.

Odstranění chloupků

Metoda, kterou odstraňujete vlasy pod podpaží, může také ovlivnit ztmavnutí pokožky této oblasti.

Proto vám doporučujeme najít alternativu k holení. Ideální volbou je vosk. Po odstranění vlasů doporučujeme nanést nějaký druh krému nebo gelu, abychom podrážděli. Může se jednat o gel z aloe nebo krém na bázi neplodu.

Infúze Kromě jiných příčin může tato oblast pokožky pokožky také trpět infekcí způsobenou špatnou hygienou. Vlhkost se v této oblasti snadno nahromadí, a proto ji musíte udržovat v čistotě a suchu, musíte používat speciální hygienické prostředky.

můžete používat deodorant

se zeleným čajem, který má antibakteriální a protiplísňové vlastnosti, nebo přímo zakoupit esenciální olej, přidejte jej do hydratační krém působit na plochu a podpaží každý den. Příliš těsný oděvPříliš těsný oděv může dráždit oblast pod podpaždí a způsobit její tmavnutí. To je důvod, proč stojí za to zkoušet

vyhnout se syntetických materiálů

, velmi těsné rukávy a popruhy. Přírodní bělící prostředekVáš domov může najít některé produkty a přírodní léčiva, které mohou přirozeně bělit podpaží, a to bez rizika dalšího ztmavnutí.

Citron

Citron pomáhá

vyčistit kůži z mrtvých buněk

a také bělit oblast, která nakonec ztmavne. Kromě toho působí jako deodorant , takže jej můžete použít denně. Jak jej používat? Jednoduše nakrájejte citrón na dvě poloviny a protřete si kůži podpaží. Nechte to několik minut a nechte uschnout, pak oblékněte. Nepoužívejte citrón, pokud jste si nedávno oholený, může způsobit spousty popálenin. Bramborové šťávyBramborový džus má také

osvětlení vlastnosti

, takže pokud máte mixér, můžete zkusit tento prostředek. Smíchejte malý kousek brambor a umístěte ho na podpaží pomocí bavlněného tamponu.Peroxid vodíku je velmi pravděpodobné, že máte doma a bělidla jsou si dobře vědomi všech jeho vlastností, jako je například pokrytí barvu vlasů. Jednoduše aplikujte nějaký peroxid vodíku do podpaží každý den. Brzy zjistíte, jak kůže začne blednout.


Jak rychle odstranit make-up a 7 kosmetické tipy

Jak rychle odstranit make-up a 7 kosmetické tipy

Jedním z klíčových etap péče o krásu obličeje je odstranění make-upu před spaním. Většina žen používá kosmetiku a make-up zdůraznit výhody jeho tváře, ale když přijde čas na mytí tyto nástroje nám často zahrnuje líní. dlouhou dobu, nebo násilný stran nebo Date Night - zde jsou některé z nejčastějších výmluv odložit až později v tomto důležitém stádiu.

(Krása)

5 Tipů, jak se zbavit měkká tuková tkáň

5 Tipů, jak se zbavit měkká tuková tkáň

Zdraví Příliš měkká tuková tkáň na ramen a pasu může způsobit nepohodlí pro některé výjimečné lidi a je obtížné se zbavit i při cvičení a diety. Dramatický úbytek na váze, stejně jako zvýšení může způsobit, že kůže má být natažené v těchto oblastech a ztratit tón. Mezi další důvody patří vzestup času, nedostatek cvičení a podvýživa.

(Krása)