Jak udělat nehty silnější: Kosmetické tipy


Jak udělat nehty silnější: Kosmetické tipy

Pokud porušíte nehty každý den a myslím, že neexistuje žádný způsob, jak je krásná, přečtěte si tento článek. Vaše ruce budou vypadat, jako byste právě vyšli z manikurního salonu. Z tohoto článku se naučíte, jak si nechat vaše nehty silnější.

Chcete-li mít krásné nehty a ruce, musíte se o ně postarat každý den. Možná jste jim zaplatil dost času, až se na ně jednoho dne podíval a nemyslel si: "Co s nimi mám dělat?" Nespadněte do zoufalství.

Dále nebude co nejdříve vyřešit konkrétní problém s nehty, jak se o ně starat každý den. Správná ochrana a vlhkost v této oblasti jsou velmi důležité.

Proč jsou moje nehty tak křehké?

Zde jsou některé důvody, proč nehty jsou lámavé: použití

  • agresivních čistících prostředků bez rukavic(například při mytí nádobí).
  • Koupání (nebo mytí rukou) v horké vodě.
  • Otevření nehtů plechovek, škrábání různých věcí.
  • Plísňové infekce (onychomykóza).
  • Zvyk nibbling nehty nebo neustále tahání rukou do úst.
  • Příliš silný peeling (leštění) nehtů.
  • Nepřetržitý lak na barvu.
  • Nedostatek živin.
  • Kouření nebo používání jiných tabákových výrobků.
  • Nedostatek vlhkosti.

Když jsou nehty nezdravé, rostou nerovnoměrně, s nesrovnalostí a nemají přirozenou barvu. Oloupou, mlhou a dokonce i žlutou a kromě toho se snadno rozpadají (i bez důvodu).

Je důležité určit, proč jsou nehty nezdravé. Pouze tak můžete najít dobrou a účinnou léčbu.

Jak si vyrobit nehty silnější: tipy

Noste rukavice při mytí nádobí

Při práci doma noste rukavice. mýdlo, čisticí prostředky a jiné prostředky mít nepříznivý vliv na zdraví nehtů, protože chemikálie oslabit a učinit z něj křehčí. Pokud je to možné, pokuste se umýt nádobí jednou denně a snažit se udržet ruce ve vodě co nejméně.

Jezte více bílkovin

Pak vaši kůži a nehty budou zdravější. Ujistěte se, že tuky, které jíte, jsou užitečné. Například užitečné tuky se nacházejí v oříšcích, obecně v zelenině, mléce a másle. Vyzkoušejte také lněné semínko nebo lněné semínko.

fixovat tvar nehtů co nejdříve

Nenechávejte nehty poškozené nebo nerovné hrany. Pidpylyayte hřebík je podat co nejdříve, aby se zabránilo dalšímu přerušení nebo ne chytit o něčem. Neškrábejte nehty. Některé ženy používají tekuté lepidlo na opravu poškozené nehty. Použijte ji a počkejte, dokud lepidlo zaschne, pak pidpylyayte nehty tak, aby byly hladké, a poté naneste vrstvu čirého laku. Tento postup se doporučuje pouze pro naléhavé případy poškozených nehtů, ale ne všechny nehty.

kratších nehtech, tím méně problémů s nimi

Všichni víme, že dlouhé nehty vypadají krásně, ale bohužel nemůžeme vždy u sebe takovou délku hřebu. optimální délka nehty jsou takové, že uzavírá špičku prstu nebo o něco delší. Tak budou rozkládat méně, kromě toho, že je to stylové!

ne vždy malovat lak na nehty

Jeden z nejpopulárnějších technik pro krásné nehty - neustále malovat je s lakem. Nicméně, to není příliš užitečné pro zdravé nehty. Pokud se nalakovat nehty, oni „dýchat“ a to může být velmi škodlivé, a to zejména pokud vaše nehty jsou křehké a tak. Kromě toho, že není divu, že se jedná o důvod jejich křehkosti. Erase malovat nehty a nechte odpočinout nejméně týden.

Pokud se vám nelíbí, jak vypadají, nebo máte strach, že rozbít jejich nenafarbovanymy Nechte přes noc a nafarbuyte znovu příští ráno při snídani. Nebo použijte víkend pocházet z přirozené barvy nehtů.

Dávejte pozor také s prostředky pro odstraňování barvy, kterou používáte, protože aceton (hlavní složkou těchto výrobků) je velmi agresivní substance a může dojít k poškození nehtů. Lepší využití přírodních prostředků pro odlakovače vyrobené z ropy.

pozor na rychlá řešení

Jak jsme se již zmínili, vám může být uvažování o umělé nehty nebo použití léků na nehty. Je ideální pro speciální akce jako jsou svatby, důležité stranou nebo jinými mimořádnými událostmi, ale nepoužívají těchto nástrojů v budoucnu.

Proč? Chcete-li začít, je třeba snížit nehty pilník lepit náplast. mezi hlavou a váš nehet houba může zavestysya jako umělé nehty nedávají vaše nehty dýchat,stejně jako lak na nehty. Nehty

-

nástroje není stojí za to opakovat, protože to je jeden z nejčastějších důvodů, proč zlomené nehty. Neotvírejte plechovky s hřebíky a sponky nemají narovnat a ne zishkryabuyte štítky nebo nečistoty.Existují speciální nástroje, jako jsou nůžky, špachtle než ostatní.

dělat manikúra jednou týdně. Nemusíte jít do salonu krásy a strávit spoustu peněz. Můžete to udělat manikúru o víkendu. Není vždy zhaliyetes, že v neděli večer je vždycky tak nudná?

Využijte tento čas ve prospěch svých rukou a nehtů. Opláchněte barvou, otřete nehty směsi rostlinného oleje a soli, pidshlifuyte nehty pilník na nehty. Dokončit postup vztahující hydratační krém, masáž nehtů z nehtového lůžka, nechte krém vsáknout a pak nafarbuyte lak na nehty.


6 Tipů pro zaoblené elastické hýždě

6 Tipů pro zaoblené elastické hýždě

To většinou závisí na genetice, ale můžete také pracovat tvrdě získat silnější hýždě. Většina žen chce mít pevné zaoblené hýždě bez celulitidy. V poslední době existuje tendence ke zvýšení jejich velikosti, vždy zachování rovnováhy s ostatními částmi těla. V tomto článku bychom se chtěli podělit o 6 tipů, které můžete použít k získání roubovaného a pružnějšího hýždí, které vypadají zdravě a krásně.

(Krása)

5 Způsobů, ve kterém je kůže oznámit potíží

5 Způsobů, ve kterém je kůže oznámit potíží

Krásu naší pokožky, náš největší orgán, považován za jeden z velkých oken pro zdraví těla. Podle dermatologů může být výskyt naší kůže, její barvy a nádorů někdy prvním příznakem závažnějších zdravotních problémů. V tomto článku budeme popisovat pět způsobů, jak může vaše kůže říci, že něco není uvnitř vašeho těla.

(Krása)