Jak pytle ovesných vloček a sprchu


Jak pytle ovesných vloček a sprchu

Natural Oatmeal se stala velmi populární v poslední době. Milujeme její chuť a všechny její nádherné přírodní vlastnosti pro zdraví. Jedná se o super zrna, bez něhož nemůžete dělat svůj denní příděl. Ale víte, že je to také skvělý spojenec pro zdraví Vaší pokožky? Její léčebné vlastnosti jsou známy již od starověku, proto bychom vám chtěli ukázat, jak profitovat jednoduše a ekonomicky.

Oatmeal pro hedvábnou kůží, dozvědět se o své neuvěřitelné vlastnosti

 • Čištění 1. Ovesné je přírodní látka, kterou lze použít k čištění pleti zářit. S jeho pomocí se zbavíte všech nedostatků a hluboce vyčistíte pokožku. Neumožňuje, aby se zbytky hromadily v pórech. Nejzajímavější je, že struktura vaší pokožky zůstat vyrovnaný, a starat se o ovesné pH vzhledem k proteinům, které jsou její součástí. 2. vyhnout dehydrataci

 • Díky kůži a jeho lipidů, můžete poskytnout kůži velkým množstvím vlhkosti a zabránit jeho dehydratací, chrání před vnějšími negativními faktory a udržovat ochrannou bariéru.

3. Ovesné - skvělý drhnout

 • Díky výkonnému hydratační a čistící účinek ovesných vloček je perfektním řešením pro odstranění odumřelých kožních buněk a nevýhody. V důsledku toho se můžete rozloučit s akné, pupínky, skvrny a jiné vady.
 • Nemůžete to minout ovesné vločky další výhodu: umožňuje snížit a léčit akné, kontrolní mazu vylučování, eliminovat typickou mastnou pleť zářit ... Nedávejte tímto nástrojem. Upřímně doporučujeme.

4. Perfect podráždění pokožky

 • zázrak, ovesné vločky uklidňující účinek, pokud trpíte, jako je podráždění nebo více vážné problémy, které mohou zahrnovat ekzém, svědění, dermatitida, lupénka nebo vyrážky. Má uklidňující a léčebný účinek, přičemž se stará o ty problémové oblasti, které nám mohou čas od času ublížit. 5. Ovesné relaxační
 • Skutečnost, že ovesné vločky uvolňuje svaly, je známé již od starověku.uklidňující ovesné vločky lázně a použití mýdla nebo pytle, budeme vás naučí dělat - skvělý způsob, jak přivést do svalového tonu, relaxovat, zklidnit a pečovat o citlivou a suchou pokožku.

Vytvořte si vlastní sáčky ústřice pro sprchu

Co potřebujete

Aby dvě sáčky s ovesné vločky na sprchu, budete potřebovat:

 • 2 trouby vločky
 • Dva tkané sáčky. Měl by být vyroben z musslin, šifonu nebo organza. Můžete použít dárkové tašky, které občas získáte. Měli by mít kravatu, aby mohli být svázáni.
 • třela polovinu mýdla. Vyberte ten, který se vám nejvíce líbí. Můžete také použít ovesné mýdlo, ale doporučujeme jen neuvěřitelné růžové mýdlo. Najdete ji v obchodech s přírodními výrobky nebo v parfumeriech. Budete potřebovat pouze polovinu.
 • Esenciální olej. Kdokoli se vám líbí. Doporučujeme růže.

Jak vyrobit ovesné vločky

 • Je to velmi snadné. První věcí, kterou musíte udělat, je vybírat tkané tašky. Měly by být středně velké a umístěné v ruce. Představte si, že je budete používat jako roztomilé pro kůži, takže velikost by měla být správná. Také očekávejte, že se do nich vejde šálek ovesné vločky.
 • Až je dostanete, dejte je stranou a vezměte misku. Můžete si připravit směs, kterou umístíte do tašky. Položte dva šálky ovesné vločky a pak poloviční mýdlo. Použijte struhadlo a položte tyto kusy na ovesné vločky. Poloviční bič je dost.
 • Nyní přidejte 10 kapek esenciálního oleje. Vyberte druh, který se vám nejvíce líbí. Aby byl zápach víceméně vyrovnaný, ujistěte se, že mýdlo a esenciální olej stačí. Je třeba také poznamenat, že někteří lidé přidávají suché byliny, jako je levandule, oranžové listy nebo dokonce rozmarýn. Můžete přidat všechny rostliny, které mají dobrý účinek na pokožku.
 • Skoro hotovo. Stačí jen rozdělit směs na polovinu a naplnit tašky. Připojte je dobře. Nezapomeňte, že po každém použití je budete muset položit tam, kde je slunce a vzduch úplně vyschnou. Samozřejmě jejich použití je omezené. Pokud si všimnete, že trochu voní, nebo že se ovesné vločky téměř změnily na mouku, je načase vyrábět nové pytle. Uvidíte, jak krásná vypadá vaše kůže.


Jak se zbavit vrásek a povislé kůže s okurkou a aloe produktů

Jak se zbavit vrásek a povislé kůže s okurkou a aloe produktů

Stárnutí Natural Skin je přirozený proces, který trvá nad našimi životy. Ale moderní život zrychleného stárnutí , což má za následek kůži mnoha lidí předčasně ztratila svou elasticitu a začali trpět vrásek. Naštěstí teď, když jsme blíže seznámit se všemi faktory, které mohou mít vliv na zdraví pokožky, byly odkryty přírodní prostředky, které pomáhají bojovat proti vráskám, snížit příznaky stárnutí a stimuluje regeneraci kožních buněk.

(Lidových opravné)

Sklenice vína nahradí hodinu cvičení

Sklenice vína nahradí hodinu cvičení

Některé studie naznačují, že sklenice vína může být stejně prospěšná pro vaše zdraví jako fyzické cvičení. Můžete tomu věřit? Tato metoda zcela nenahradí trénink, ale použijete energii hroznů. Chcete vědět, proč je sklenka vína stejně účinná jako hodina cvičení? Pak si přečtěte tento článek později! Výzkum, který podporuje tuto teorii Univerzita Alberta v Kanadě byla zodpovědná za provádění této studie.

(Lidových opravné)