Jak udělat limonádu zeleného čaje na hubnutí hubnutí


Jak udělat limonádu zeleného čaje na hubnutí hubnutí

Nedávno vyšlo najevo, že nadváha nebo obezitou zvyšuje riziko vážné nemoci. To je důvod, proč stále více lidí hledá alternativní způsoby, jak odstranit přebytečný tuk z těla. ◊ Navzdory skutečnosti, že dobrá postava zůstává motivací zhubnout, většina lidí se dozvěděla, že důležitost ztráty extra libry ovlivňuje zdraví obecně.

Z tohoto důvodu byly vyvinuty mnohé metody pro snížení tělesné hmotnosti, včetně těch, které neovlivňují tělo při těžkých nebo nebezpečných postupech.

Tyto možnosti zahrnují některé přírodní biologicky aktivní přísady, jejichž vlastnosti urychlují metabolismus a pomáhají zvyšovat výdaje na energii ke snížení akumulace tuku.

Jeden z nich je

zelený čaj - rostlina, která zaujímá jedno z prvních míst, jak zhubnout a snížit váš pas. Můžete zlepšit jeho účinnost s výhodami citronu a získat dokonalou stravu dieta pro hubnutí.

Zajímá vás?

Limonáda se zeleným čajem, jak zhubnout a centimetrů na pasovém

Limonády se zeleným čajem - drink bohaté na antioxidantů, vitamínů a minerálů, které podporují zdravý metabolismus boje proti obezitě.

Jak zelený čaj, tak citrón jsou známy po celém světě kvůli jejich čisticím a diuretickým vlastnostem, které přispívají k odstranění odpadu z těla.

Obě látky mají silné protizánětlivé vlastnosti, které kromě snižování pasu pomáhají kontrolovat zánět v těle.

Zelený čaj obsahuje silný antioxidant, známý jako epigallocatechin gallate, který vede ke snížení obsahu tuku cholesterolu a triglyceridů.

Pravidelná konzumace zabraňuje oxidaci lipidů,

podporuje eliminaci tekutin a zlepšuje citlivost na inzulín. Kromě toho má vitamín C, obsažený v citronu, čistící účinek a podporuje eliminaci toxinů.

Ve spojení s draslíkem a vláken, zlepšuje vstřebávání tuků,

filtruje krev a snižuje akumulaci lipidů v cévní stěny. Citrón má vysokou koncentraci polyfenolů - antioxidantů, které stimulují játra ke snížení nadbytečného tuku.

Navíc, kvůli obsahu pektinu, citron pokračuje v pocitu sýtosti a snižuje nenasytnou touhu po přejídání.

Limonády recept s zeleného čaje na hubnutí

Ke zlepšení vlastností nápoje, doporučujeme přidání živin pomocí zázvor a med.

Tato přirozená příchuť má protizánětlivé, antibakteriální a termogenní vlastnosti, které přispívají k procesu přeměny cukru na energii.

Pokud jde o med, nejen působí jako přírodní sladidlo, ale také dodává energii a antibiotika, které jsou prospěšné pro vaše zdraví.

Přidání do tohoto receptu pomůže

posilovat imunitní systém těla a snížit riziko infekce. Ingredience

 • 1 litr vody 2 citronů 4
 • sáčky zeleného čaje 2 lžíce čistého medu (50 g)
 • 1 lžíce čerstvého zázvoru (10 g)
 • Jak?

Vyrobte litr vody na vaření při vysokém teple.

 • Důkladně umýt citrony a trochu kůry přidat do vody. Nechte citronovou šťávu.
 • Pečte citrónovou kůru s pomalým plamenem po dobu pěti minut.
 • Pak vyjměte z ohně a přidejte zelený čaj do sáčků a zázvor.
 • Obal a nechte stát 10 minut.
 • Potom přidáme citronovou šťávu a med.
 • Uchovávejte tuto limonádu v ledničce po dobu dvou hodin nebo dokud se nezchladí.
 • Když je hotová, napněte kapalinu a konzumujte.
 • Můžete si vychutnat drink 2-3 krát denně.
 • Co je třeba mít na paměti!

Zatímco pravidelná konzumace limonády s zeleného čaje vám pomohou zhubnout, je důležité vědět, že uvidíte výsledky pouze tehdy, pokud můžete ovládat příjem kalorií a tuku.

Nelze se nic stane, pokud je vaše denní strava plná nasycených tuků, cukru a jídla.

Je také důležité doplnit spotřebu této limonády o 6-7 šálků vody denně. Tato báječná kapalina podporuje přirozené detoxikaci vašeho těla a je klíčem k úbytku hmotnosti.


Jak snížit příjem sacharidů zhubnout

Jak snížit příjem sacharidů zhubnout

Hubnutí denní spotřebu zdrojů sacharidů je nedílnou součástí potravy pro ty, kteří chtějí zůstat zdravý. jejich přidání do svého jídelníčku je nezbytný pro optimální fyzické a duševní výkonnost a udržet si zdravou látkovou výměnu. Nicméně, pokud je vaším cílem - jak zhubnout, je důležité snížit příjem sacharidů a zvolit výrobky, které je obsahují méně.

(Ztráta váhy)

6 Chyby na cestě k hubnutí hubnutí

6 Chyby na cestě k hubnutí hubnutí

Ve světě, kde obezita stala jedním z hlavních problémů v mnoha zemích, Mnoho lidí se snaží zhubnout a začít tak často přijaté chyby, které zabraňují, aby tak učinily. průmysl, který nabízí nástroje a technologii pro hubnutí vyvinutý na obrovských rozměrů. Mnohé firmy nabízejí produkty pro hubnutí, ale nakonec které nepřinášejí očekávané výsledky.

(Ztráta váhy)