Jak udělat domácí vlasové kondicionér


Jak udělat domácí vlasové kondicionér

Použití self-made přírodní klimatizace může být skvělou alternativou pro lidi, kteří chtějí, aby jejich vlasy byly krásné, zdravé a lesklé. Natural formule pomáhá rozmotat vlasy a zároveň poskytuje svým živiny potřebné pro zotavení z škody způsobené faktory, jako je počasí a využívání nástrojů pro modelování účesů: vysoušeč vlasů a žehličky.

Chcete se naučit, jak si vytvořit vlastní domů přírodní klimatizacep? Pokud ano, přečtěte si.

olej a kondicionér med

Tento klimatizátor je vhodný zejména pro lidi s suché, křehké a střihané vlasy. Složky v této směsi působí jako přírodní zvlhčovač. Různé komponenty vám pomohou obnovit poškození vlasů.

Budete potřebovat:

 • 1/2 šálku olivového oleje
 • 1/2 šálku mandlového oleje
 • 1/2 šálku med
 • Pot

Co bude dál?

Vloţte všechny tři přísady do nádoby a dobře promíchejte. Nasaďte pomalý plamen, dokud neteří. Poté směs vyjměte z ohně a počkejte, až se ochladí.

Aplikace

Před použitím tohoto domácího přírodního kondicionéru musíte nejprve umýt vlasy. Po vyčištění vlasů je třeba aplikovat kondicionér po celé délce vlasů na špičky. Zkuste směs rovnoměrně aplikovat a jemně masírovat vlasy. Pak zabalte vlasy do plastového sáčku a směs nechte 15 - 20 minut. Chcete-li dokončit tento proces, opláchněte vlasy velkým množstvím studené vody. Opakujte postup dvakrát týdně.

Kokosová klimatizace

Tato klimatizace je ideální pro všechny typy vlasů. Složení ingrediencí oživuje a vyživuje vlasy, vytváří lesklou, hladkou, bez záměny a dokonce má velmi příjemnou vůni. Budete potřebovat

:

 • 1/2 šálku kokosového oleje 1/2 šálku
 • strouhaný kokos
 • 1 vanilka, 2 lžíce medu

Co bude dál?

Nejdříve musíte v misce namíchat strouhaný kokos, kokosový olej a med. Jakmile je tato část směsi připravena, velmi dobře ošetřete vanilku před přidáním do směsi.

Aplikace

Mokré vlasy aplikujte tento domácí kondicionér začínající od pokožky hlavy, s masážními pohyby až ke špičkám. Ujistěte se, že je kondicionér rovnoměrně aplikován na všechny vlasy a ponechte je po dobu 10 minut. Po uplynutí stanovené doby promyjte teplou vodou; opakujte tento postup nejméně jednou týdně.

Avokádo kondicionér

Avokádo je skvělé pro zdraví vlasů, protože obsahuje vitamíny A a E, díky nimž budou vaše vlasy lesklé, silné, hladké a zvládnutelné. Kromě svýchvýživných vlastností pro vlasy, avokádo je skvělé pro prevenci vypadávání vlasů a boj proti suchým vlasům.

Pomocí kondicionéru na bázi avokáda můžete vyživovat a obnovovat suché vlasy a chránit je před ničivými prvky: usměrňovače, vysoušeče vlasů a / nebo vlasy.

Budete potřebovat:

 • Jeden velmi zralý avokádo
 • Jedna čajová lžička olivového oleje
 • Jeden žloutek
 • Povodí
 • Ohraňování

Co bude dál?

Odstraňte ze zralé dužiny avokáda a zaklepte ji vidličkou, dokud se pasta nevytvoří. Do této pasty přidejte jednu čajovou lžičku olivového oleje a jeden žloutek. Smíchejte všechny přísady do homogenní směsi.

Aplikace

Pro použití tohoto kondicionéru musíte nejprve umýt vlasy. Potom na vlhké vlasy, naneste kondicionér z kořenů na konce jemnou masáží, dokud všechny vaše vlasy neobsahují tuto směs. Použijte balík nebo sprchový kryt, abyste zakryli vlasy, udržujte klimatizaci asi 15 minut. Poté směs opláchněte teplou vodou a ujistěte se, že jste umyt. Tento postup opakujte nejméně dvakrát za měsíc.

Po použití kondicionéru uvidíte, že vaše vlasy jsou mnohem měkčí, kartáč na vlasy se již v sobě nepletá. Pro ty z vás, kteří pravidelně používají vysoušeč vlasů, usměrňovačnebo vlasy, doporučujeme používat avokádo kondicionér více než dvakrát za měsíc. To vám pomůže udržet vaše vlasy silné, navzdory použití destruktivních stylingových nástrojů.


Trigger neuralgie - nejhorší bolest na světě

Trigger neuralgie - nejhorší bolest na světě

Existuje mnoho různých druhů bolesti. Jak víte, každý z nich je jedinečný svou intenzitou a vlastnostmi. Nicméně existuje taková podmínka, která se běžně nazývá "nejhorší bolest na světě": je to neuralgie trigeminu. Abychom lépe porozuměli této nemoci, o ní budeme hovořit v tomto článku. V mé hlavě je 12 párů nervů.

(Krása)

Jak udělat nehty silnější: Kosmetické tipy

Jak udělat nehty silnější: Kosmetické tipy

Pokud porušíte nehty každý den a myslím, že neexistuje žádný způsob, jak je krásná, přečtěte si tento článek. Vaše ruce budou vypadat, jako byste právě vyšli z manikurního salonu. Z tohoto článku se naučíte, jak si nechat vaše nehty silnější. Chcete-li mít krásné nehty a ruce, musíte se o ně postarat každý den.

(Krása)