Jak udělat domácí vlasové kondicionér


Jak udělat domácí vlasové kondicionér

Použití self-made přírodní klimatizace může být skvělou alternativou pro lidi, kteří chtějí, aby jejich vlasy byly krásné, zdravé a lesklé. Natural formule pomáhá rozmotat vlasy a zároveň poskytuje svým živiny potřebné pro zotavení z škody způsobené faktory, jako je počasí a využívání nástrojů pro modelování účesů: vysoušeč vlasů a žehličky.

Chcete se naučit, jak si vytvořit vlastní domů přírodní klimatizacep? Pokud ano, přečtěte si.

olej a kondicionér med

Tento klimatizátor je vhodný zejména pro lidi s suché, křehké a střihané vlasy. Složky v této směsi působí jako přírodní zvlhčovač. Různé komponenty vám pomohou obnovit poškození vlasů.

Budete potřebovat:

 • 1/2 šálku olivového oleje
 • 1/2 šálku mandlového oleje
 • 1/2 šálku med
 • Pot

Co bude dál?

Vloţte všechny tři přísady do nádoby a dobře promíchejte. Nasaďte pomalý plamen, dokud neteří. Poté směs vyjměte z ohně a počkejte, až se ochladí.

Aplikace

Před použitím tohoto domácího přírodního kondicionéru musíte nejprve umýt vlasy. Po vyčištění vlasů je třeba aplikovat kondicionér po celé délce vlasů na špičky. Zkuste směs rovnoměrně aplikovat a jemně masírovat vlasy. Pak zabalte vlasy do plastového sáčku a směs nechte 15 - 20 minut. Chcete-li dokončit tento proces, opláchněte vlasy velkým množstvím studené vody. Opakujte postup dvakrát týdně.

Kokosová klimatizace

Tato klimatizace je ideální pro všechny typy vlasů. Složení ingrediencí oživuje a vyživuje vlasy, vytváří lesklou, hladkou, bez záměny a dokonce má velmi příjemnou vůni. Budete potřebovat

:

 • 1/2 šálku kokosového oleje 1/2 šálku
 • strouhaný kokos
 • 1 vanilka, 2 lžíce medu

Co bude dál?

Nejdříve musíte v misce namíchat strouhaný kokos, kokosový olej a med. Jakmile je tato část směsi připravena, velmi dobře ošetřete vanilku před přidáním do směsi.

Aplikace

Mokré vlasy aplikujte tento domácí kondicionér začínající od pokožky hlavy, s masážními pohyby až ke špičkám. Ujistěte se, že je kondicionér rovnoměrně aplikován na všechny vlasy a ponechte je po dobu 10 minut. Po uplynutí stanovené doby promyjte teplou vodou; opakujte tento postup nejméně jednou týdně.

Avokádo kondicionér

Avokádo je skvělé pro zdraví vlasů, protože obsahuje vitamíny A a E, díky nimž budou vaše vlasy lesklé, silné, hladké a zvládnutelné. Kromě svýchvýživných vlastností pro vlasy, avokádo je skvělé pro prevenci vypadávání vlasů a boj proti suchým vlasům.

Pomocí kondicionéru na bázi avokáda můžete vyživovat a obnovovat suché vlasy a chránit je před ničivými prvky: usměrňovače, vysoušeče vlasů a / nebo vlasy.

Budete potřebovat:

 • Jeden velmi zralý avokádo
 • Jedna čajová lžička olivového oleje
 • Jeden žloutek
 • Povodí
 • Ohraňování

Co bude dál?

Odstraňte ze zralé dužiny avokáda a zaklepte ji vidličkou, dokud se pasta nevytvoří. Do této pasty přidejte jednu čajovou lžičku olivového oleje a jeden žloutek. Smíchejte všechny přísady do homogenní směsi.

Aplikace

Pro použití tohoto kondicionéru musíte nejprve umýt vlasy. Potom na vlhké vlasy, naneste kondicionér z kořenů na konce jemnou masáží, dokud všechny vaše vlasy neobsahují tuto směs. Použijte balík nebo sprchový kryt, abyste zakryli vlasy, udržujte klimatizaci asi 15 minut. Poté směs opláchněte teplou vodou a ujistěte se, že jste umyt. Tento postup opakujte nejméně dvakrát za měsíc.

Po použití kondicionéru uvidíte, že vaše vlasy jsou mnohem měkčí, kartáč na vlasy se již v sobě nepletá. Pro ty z vás, kteří pravidelně používají vysoušeč vlasů, usměrňovačnebo vlasy, doporučujeme používat avokádo kondicionér více než dvakrát za měsíc. To vám pomůže udržet vaše vlasy silné, navzdory použití destruktivních stylingových nástrojů.


Proč nemůžete zbavit celulitidy

Proč nemůžete zbavit celulitidy

Zdraví Pokud se snažíte zbavit nenáviděného celulitidy, ale nedosáhl žádného úspěchu, jehož výsledek může ovlivnit mnohem více faktorů než se dříve myslelo. Existuje řada produktů, které vám brání v dosažení vašich cílů. Podívejme se společně na to, co by mohlo zabránit nevzhledné odstraňování celulitidy.

(Krása)

Nejlepší oleje ke snížení celulitidy

Nejlepší oleje ke snížení celulitidy

Zdraví Z estetického hlediska, tsetsyulit - je jedním z nejčastějších problémů žen . Muži to však někdy mohou trpět. Příčiny celulitidy jsou velmi rozmanité. Jsou spojeny s faktory, jako jsou hormony, genetika, výživa a životní styl. Chcete-li snížit celulitidu, můžete si vybrat krémy a tradiční léky.

(Krása)