Jak snížit hladinu cholesterolu v krvi u žen?


Jak snížit hladinu cholesterolu v krvi u žen?

přírodní prostředky Cholesterol se může projevovat různě u žen a mužů. Možná netuší, ale opravdu silný vliv na ženy, hormonální změny v těle, takže jejich hladina cholesterolu může během těhotenství a menopauzy dramaticky zvyšovat. Jediné, co musíte udělat, je zjistit hladinu cholesterolu a snížit svou cestu, která vám nejlépe vyhovuje. V tomto článku vám řekneme, jak to udělat.

Dnes již víme, že cholesterol - druh tuku, který je vlastní každému organismu. Pomáhá provést jisté zásadní a nezbytné pro zdraví člověka funkce. U žen je více spojena s více formulaci ženských hormonů a vitaminu D a žlučových kyselin.Chcete-li získat krev, kterou potřeboval HDL a nízkou hustotu. Zdravotní rizika nastane, pokud dojde k látky mezi nerovnováhy.

Příčiny vysoké hladiny cholesterolu u žen

vysoký cholesterol před menopauzou

Existuje několik rizikových faktorů, které mohou vést ke zvýšení hladiny cholesterolu u žen před menopauzou. Obvykle k tomu dochází u žen, které jsou asi 50 let, což je důvod, proč mají věnovat zvláštní léky nebo změnit svůj jídelníček. Ale podívejme se přesněji důvody, které vedou ke vzniku vysoké hladiny cholesterolu:

 • těhotenství. Během těhotenství, ženy trpí vyšší hladiny estrogenu a dalších hormonů prostřednictvím tvorby placenty. Cholesterol je hlavní tuk, který se podílí na tvorbě estrogenu a placenty hormonů. To vše vede ke zvýšení hladiny cholesterolu. Navíc, ženy jsou také ovlivněna změnami v určitých anabolických procesů a současně vede ke zvýšení hladiny cholesterolu. Nezapomeňte, že pravidelná fyzická vyšetření a brát léky, které mohou být doktor.
 • Vstupné pilulku. Mnohé z těchto pilulky obsahují estrogen a progestin. Jak už bylo řečeno, tyto látky ovlivňují triglyceridů a cholesterolu, také způsobuje změny hladin lipoproteinu s vysokou a nízkou hustotou.
 • Hipotyreodyzm. Nedávné studie ukázaly, že když osoba trpí hipotyreodyzm (hypotyreóza štítné žlázy) tyroyidy produkovat dostatek hormony štítné žlázy, což vede k pomalejší metabolismus. To vede ke zvýšení hladiny cholesterolu, jako úroveň tyroyidiv snižuje schopnost jater ke zpracování krve. Pamatujte na to.
 • Renální nedostatečnost. Když člověk trpí touto nemocí, lipidy hromadí v krvi, že ledviny nejsou schopny správně zpracovat. To vše vede ke zvýšení cholesterolu.
 • Obezita Toto je nejčastější a častější příčina zvýšeného cholesterolu. Akumulované tuky vedou k nerovnováze mezi hladinami lipoproteinu s vysokou a nízkou hustotou. To vede ke zvýšení hladiny cholesterolu a tvorbou mastných plaků v tepny a žíly, které mohou způsobit nebezpečné. Cholesterol

 • během menopauzy hladina cholesterolu nevyhnutelně zvyšuje během menopauzy. Někdy se ženy cítí zmateni, když nemohou najít příčinu zvýšení hladiny cholesterolu v krvi, protože se domnívají, že prostě držet kánonů správné výživy a péče o ně, ale ... oni cholesterol zůstává nestabilní. Jaká je příčina tohoto problému? A důvodem je nevyvážená hladina estrogenu v těle během menopauzy. Toto období v jeho životě, většina žen má normální hladinu cholesterolu v krvi, ale po 50 ženské tělo prochází mnoha změnami, a to vede ke zvýšení hladiny cholesterolu. Pamatujte si a nezapomeňte se s lékařem poradit. Někdy je užívání hormonálních léků skvělé pro snížení cholesterolu.

Jak se vypořádat s vysokou hladinou cholesterolu u žen

zázračnou moc modrých a červených plodů

 • melouny, granátová jablka, jahody, ostružiny, borůvky, švestky ... všechny plody červené a modré nižší hladinu krevního cukru v krvi, ničí škodlivé cholesterolu a zlepšení srdeční funkce.
 • Navíc pomáhají předcházet zánětu močových cest u žen. Poskytují tělu potřebné antioxidanty, které jsou známé díky svým příznivým vlastnostem.
 • Tyto plody také obsahují anticyan, který je velmi účinný při kontrole vysokého cholesterolu.
 • Snažte se pít ovocné šťávy z těchto plodů každé ráno nebo jíst tyto plody s ovesné vločky. Lékaři doporučují, aby ženy přidaly výše uvedené ovoce ke své stravě. Tipy

 • zdravé výživy spotřebuje méně než obchod pečení tuků, potravinových doplňků, mléčné výrobky, červené maso, smažené a kořeněné jídlo ...
 • přidat do svého jídelníčku více zeleniny a ovoce, listová zelenina, celozrnných výrobků, ovesné vločky, lněná semena, sušené ovoce a tofu tofu.
 • Používejte pouze olivový olej.
 • Snažte se pečené potraviny namísto smažení.
 • Z času na časdělat fyzické cvičení. Vše, co musíte udělat, je prostě chodit 40 minut denně a vyhnout se posezení při posezení.


5 Jednoduché a levné způsoby, jak bělidlo ručníky

5 Jednoduché a levné způsoby, jak bělidlo ručníky

Přirozenou cestou ručníky - užitečné předměty v každé domácnosti, a to nejen proto, že utírat své tělo, ale také proto, že mohou být použity k čištění různých povrchů . Postupem času se však po delším používání tkaniny znečištěné. skvrny na kontaminaci potravin, potu a špinavé kůže přes ručník má nepříjemný vzhled a vede nás k myšlence hodit tuhle věc.

(Lidových opravné)

Neuvěřitelné zmrazení výhody aloe vera produktů

Neuvěřitelné zmrazení výhody aloe vera produktů

Natural Jedna věc je jistá: výhody aloe vera, jsou velmi četné. Aloe je dokonalý výrobek péče o pleť , ale může to být také dobrý prostředek pro trávicí systém. Někdy však musíte použít různé metody, abyste získali co nejvíce z této rostliny. Jedním z takových způsobů je zmrazovací gel. Aloe vera má strukturu podobnou želé, což znamená, že je obtížné ji udržet správně.

(Lidových opravné)