Jak snížit hladinu cholesterolu v krvi u žen?


Jak snížit hladinu cholesterolu v krvi u žen?

přírodní prostředky Cholesterol se může projevovat různě u žen a mužů. Možná netuší, ale opravdu silný vliv na ženy, hormonální změny v těle, takže jejich hladina cholesterolu může během těhotenství a menopauzy dramaticky zvyšovat. Jediné, co musíte udělat, je zjistit hladinu cholesterolu a snížit svou cestu, která vám nejlépe vyhovuje. V tomto článku vám řekneme, jak to udělat.

Dnes již víme, že cholesterol - druh tuku, který je vlastní každému organismu. Pomáhá provést jisté zásadní a nezbytné pro zdraví člověka funkce. U žen je více spojena s více formulaci ženských hormonů a vitaminu D a žlučových kyselin.Chcete-li získat krev, kterou potřeboval HDL a nízkou hustotu. Zdravotní rizika nastane, pokud dojde k látky mezi nerovnováhy.

Příčiny vysoké hladiny cholesterolu u žen

vysoký cholesterol před menopauzou

Existuje několik rizikových faktorů, které mohou vést ke zvýšení hladiny cholesterolu u žen před menopauzou. Obvykle k tomu dochází u žen, které jsou asi 50 let, což je důvod, proč mají věnovat zvláštní léky nebo změnit svůj jídelníček. Ale podívejme se přesněji důvody, které vedou ke vzniku vysoké hladiny cholesterolu:

 • těhotenství. Během těhotenství, ženy trpí vyšší hladiny estrogenu a dalších hormonů prostřednictvím tvorby placenty. Cholesterol je hlavní tuk, který se podílí na tvorbě estrogenu a placenty hormonů. To vše vede ke zvýšení hladiny cholesterolu. Navíc, ženy jsou také ovlivněna změnami v určitých anabolických procesů a současně vede ke zvýšení hladiny cholesterolu. Nezapomeňte, že pravidelná fyzická vyšetření a brát léky, které mohou být doktor.
 • Vstupné pilulku. Mnohé z těchto pilulky obsahují estrogen a progestin. Jak už bylo řečeno, tyto látky ovlivňují triglyceridů a cholesterolu, také způsobuje změny hladin lipoproteinu s vysokou a nízkou hustotou.
 • Hipotyreodyzm. Nedávné studie ukázaly, že když osoba trpí hipotyreodyzm (hypotyreóza štítné žlázy) tyroyidy produkovat dostatek hormony štítné žlázy, což vede k pomalejší metabolismus. To vede ke zvýšení hladiny cholesterolu, jako úroveň tyroyidiv snižuje schopnost jater ke zpracování krve. Pamatujte na to.
 • Renální nedostatečnost. Když člověk trpí touto nemocí, lipidy hromadí v krvi, že ledviny nejsou schopny správně zpracovat. To vše vede ke zvýšení cholesterolu.
 • Obezita Toto je nejčastější a častější příčina zvýšeného cholesterolu. Akumulované tuky vedou k nerovnováze mezi hladinami lipoproteinu s vysokou a nízkou hustotou. To vede ke zvýšení hladiny cholesterolu a tvorbou mastných plaků v tepny a žíly, které mohou způsobit nebezpečné. Cholesterol

 • během menopauzy hladina cholesterolu nevyhnutelně zvyšuje během menopauzy. Někdy se ženy cítí zmateni, když nemohou najít příčinu zvýšení hladiny cholesterolu v krvi, protože se domnívají, že prostě držet kánonů správné výživy a péče o ně, ale ... oni cholesterol zůstává nestabilní. Jaká je příčina tohoto problému? A důvodem je nevyvážená hladina estrogenu v těle během menopauzy. Toto období v jeho životě, většina žen má normální hladinu cholesterolu v krvi, ale po 50 ženské tělo prochází mnoha změnami, a to vede ke zvýšení hladiny cholesterolu. Pamatujte si a nezapomeňte se s lékařem poradit. Někdy je užívání hormonálních léků skvělé pro snížení cholesterolu.

Jak se vypořádat s vysokou hladinou cholesterolu u žen

zázračnou moc modrých a červených plodů

 • melouny, granátová jablka, jahody, ostružiny, borůvky, švestky ... všechny plody červené a modré nižší hladinu krevního cukru v krvi, ničí škodlivé cholesterolu a zlepšení srdeční funkce.
 • Navíc pomáhají předcházet zánětu močových cest u žen. Poskytují tělu potřebné antioxidanty, které jsou známé díky svým příznivým vlastnostem.
 • Tyto plody také obsahují anticyan, který je velmi účinný při kontrole vysokého cholesterolu.
 • Snažte se pít ovocné šťávy z těchto plodů každé ráno nebo jíst tyto plody s ovesné vločky. Lékaři doporučují, aby ženy přidaly výše uvedené ovoce ke své stravě. Tipy

 • zdravé výživy spotřebuje méně než obchod pečení tuků, potravinových doplňků, mléčné výrobky, červené maso, smažené a kořeněné jídlo ...
 • přidat do svého jídelníčku více zeleniny a ovoce, listová zelenina, celozrnných výrobků, ovesné vločky, lněná semena, sušené ovoce a tofu tofu.
 • Používejte pouze olivový olej.
 • Snažte se pečené potraviny namísto smažení.
 • Z času na časdělat fyzické cvičení. Vše, co musíte udělat, je prostě chodit 40 minut denně a vyhnout se posezení při posezení.


Purpurová mrkev je výživná a pomáhá zhubnout

Purpurová mrkev je výživná a pomáhá zhubnout

Je neobvyklé si představit mrkev bez její krásné oranžové barvy. Nicméně, jak divné to nebude znít, vlastně v minulosti, purpurové mrkev byla rozšířena více než teď . V Asii a Evropě byla konzumována častěji než jakákoli jiná mrkev. Jakmile byla tato zelenina pěstována v různých barvách. V závislosti na regionu a složení půdy, na které rostl, by mrkev mohla mít bílou, žlutou nebo dokonce velmi tmavou, téměř černou a fialovou.

(Lidových opravné)

Přípravky aloe vera proti křečové

Přípravky aloe vera proti křečové

Přírodní produkty Chcete se léčit křečové žíly? Tento lék na aloe vera versus varikózní žíly nepracuje samostatně. Jeho účinek funguje ve spojení s jinými zdravými návyky, jako je vyvážená výživa a fyzické cvičení. Všechny tyto návyky mohou pomoci vyléčit křečové žíly. Vzhledem k tomu, že sedavý způsob života je velmi běžné dnes o to důležitější, aby se postarat o zdraví, včetně kardiovaskulární zdraví.

(Lidových opravné)