Jak posílit křehké nehty


Jak posílit křehké nehty

Jak snadné jsou vaše nehty prolomit? Nemůžete mít tak krásné ruce, kolik byste chtěli? Jsou nehty slabé? Rozložili se?

Pak si přečtěte tento článek, ve kterém vám řekneme o některých skvělých prostředcích pro křehké nehty.

Proč jsou nehty slabé a křehké?

na domácích pracích, při použití čisticích prostředků, nedostatek vlhkosti, plísní, studené nedostatečného zabezpečení ruční rukavice - jen několik důvodů, proč zlomené nehty vždy na hraně prstem a bolest.

Ženy mají mnoho doma i v práci a chtějí vypadat dobře. To platí pro obě ruce a samozřejmě pro nehty. Jak jim zabraňuje, aby se rozpadli? Chcete-li začít, podívejte se na tyto tipy a změnit některé své návyky:

vždy používejte rukavice při mytí nádobí

To platí také pro čištění podlah, oken a podobně. Prostředky obsahují chemikálie, které poškozují kůži a nehty. Navíc neustálý kontakt s horkou nebo studenou vodou je škodlivý pro ruce. Jezte více bílkovin a mastných kyselin

Často jsou nehty slabé, protože tělo cítí nedostatek základních živin. Možná budete muset bližší pohled na vaši stravu.

Začněte jíst bílé maso, vejce, byliny a sóju, abyste do stravy přidali více bílkovin. Mastné kyseliny se vyskytují v oříšcích, mléčných produktech, olejích a semenách.

Opravy nehty Pokud rozbít hřebík, můžete ji nebo pidpylyaty oříznout, ale to se bude lišit od ostatních nehtů. Pokuste se aplikovat kapku lepidla a položte na něj papír ze sáčku na čaj. Když je vyschne, jednoduše jej napijte hladce a natřeme transparentním lakem na nehty.

Krátce ozdobte nehty

Kromě toho, že jsou nyní módní,

krátké nehty se neztrácejí tak snadno. Nerovívejte lak, když se začne odlupovat, protože může oslabit povrch nehtů.Buďte opatrní s nehty

Kvapalina pro odstranění laku je opravdu škodlivá pro nehty. Omezte jeho použití až jednou týdně nebo zkuste přírodní alternativy, jako jsou esenciální oleje.

Nepoužívejte umělé nehty, protože oslabují skutečné nehty a jejich odstranění se odtrhává od části povrchu. Doporučujeme nechat nehty velmi často barvit. Nechte je nechat narezané nejméně jeden den v týdnu (například v neděli).

Nepoužívejte nehty jako nástroje Je žádné nůžky, žádné otvíráky na čepice, bez etiket a škrabky na čištění není. Pro tento účel použijte vhodné nástroje.

Používání nehtů pro každodenní úkoly je oslabuje.

Nežvýkejte nehty a ne dát je do úst Pozhovani nehty vypadají nepříjemné. Nechcete přenést všechny mikroby z prstů do úst.

Tyto škodlivé návyky oslabují a zjemňují nehty.

Manikúra jednou týdně Můžete jít do kosmetického salonu nebo si doma udělat. Nezapomeňte odlupovat, nanášet a masírovat s esenciálními oleji (nebo olivovým olejem).

Přírodní prostředky pro křehké nehty

Navíc ke změně návyků ke zlepšení zdraví nehtů můžete využít přírodu a snaží tyto přírodní prostředky: Fresh

Pomáhá posilovat nehty a prevenci infekce a plísně. Jediná věc, kterou musíte udělat, je přerušit luk na polovinu a ponořit se do něj 5 minut.

Neumývejte ruce po dobu nejméně dvou hodin.

Bylo by ještě lepší, kdybyste mohli postupovat v noci nejméně třikrát týdně.

Česnek Má vlastnosti, které jsou podobné vlastnostem cibule. To pomůže nechtům růst rychleji a být silnější. Ingredience

1 stroužek česneku 1 šálek vody 1 citronová šťáva

  • Instrukce Chop česneku a umístit ji do hrnce s vodou. Nechte většinu vody vařit. Odstraňte z tepla a přidejte citronovou šťávu. Nalijte čistou misku s víčkem a vložte do lednice několik hodin.

Otřete bavlněný tampon v kapalině a naneste ho na každý hřebík (bez laku).

Opakujte každý den, vždy v noci, aby lék byl účinný až do rána.

Olivový olej Kromě toho, že olej posiluje nehty, také změkčuje ruce.

Složení 1 lžíce olivového oleje

5 kapek citrónové šťávy Instrukce

  • nalijeme olej na pánvi a dát na mírném ohni. Když je teplo, přidáme citronovou šťávu. Bavlněný tampón umyjte a nanášejte ho na nehty.

Nechte přístroj po dobu 5 minut a poté položte bavlněné rukavice.

spočívá v jejich spánku, a nemáte opoliskuvaty ráno (musí být suchý). Přeslička Tato bylina je ideální pro křehké nehty.

Může být použit samostatně nebo v kombinaci s jinými rostlinami. Jedním ze způsobů, jak využít jeho výhody, je vyrábět čaj.

Složení 1 lžíce přeslička 1 šálek vroucí vody

  • obsluze Udělat čaj jako obvykle. Když se zahřeje, napněte a ponořte prsty do pohárku po dobu 10 minut. Také nezapomeňte třít kůžičku. Nechte vyschnout bez oplachování.

Opakujte 4x týdně.


Jak léčit nadýmání

Jak léčit nadýmání

Přírodní produkty Odhaduje se, že přibližně 16-30% lidí, kteří pravidelně trpí bolestmi břicha. Většinou jsou spojeny jedním znakem: téměř vždy přejíždějí. Nadýmání je poměrně časté onemocnění . Obvykle je způsobena špatnými stravovacími návyky, pomalým trávením a některými nemocemi. Tato porucha je doprovázena zánětem nebo jiných nepříjemných příznaků, včetně plynu, zácpa, průjem a pálení žáhy.

(Lidových opravné)

Esenciální olej čajového stromu má mnoho výhod

Esenciální olej čajového stromu má mnoho výhod

Essential tea tree olej po staletí používal k léčbě nevýhod a kožních onemocnění. Nicméně, jeho užitečné vlastnosti nejsou omezeny na toto. Je zajímavé poznamenat, že tento esenciální olej pochází z Austrálie. To je místo, kde se poprvé začala vyrábět pomocí parní destilace z listů stromu zvaného Melalueca alternifolia (tea tree).

(Lidových opravné)