Jak posílit šlachy a vazky kolen


Jak posílit šlachy a vazky kolen

Šlachy a vazy jsou velmi důležitými prvky těla, zejména pokud jde o mobilitu kolen. Kombinují svaly s kostí a usnadňují práci kloubů.

Pokud jste přetížili kolena a teď jsou strašně boleni, tento článek vám může být užitečný. Musíte vědět, že vaše šlachy a vazy kolen potřebují správnou výživu, aby jim poskytly všechny potřebné vitamíny a udržovaly se ve správném stavu. To proto pomůže zlepšit kvalitu vašeho života a snížit bolest. Další informace. 1. Prostředky

s vysokým obsahem kolagenu, který posílí vaše kolenní šlachy a vazy

Začneme skvělé tipy: chuti želatina-, že byste měli mít vždy po ruce doma. Proč? Protože želatina je neuvěřitelným způsobem, jak zajistit šlachy a vazby na živiny, vlasy, nehty a kůži. Přírodní želatina je nezdravá - je to nejzdravější volba, protože obsahuje mnoho tak zvaných "kolagenových bílkovin".

Posiluje kolenní šlachy a vazy, dává vlasům vlhkost a krásu a pevnost a sílu nehtů. Neváhejte a zkuste tento recept:

Co potřebujete pro želatinový přípravek? 1 zralý banán

 • Šťáva z 1 oranžové 2 polévkové lžíce želatiny chuti (40 gramů)
 • med 2 polévkové lžíce (60 gramů)

Jak se připravit?

 • Nejprve stlačte pomerančový džus. Pak vyčistěte banán a zapamatujte si ho. Když si koupíte banán, vezměte velice točení, protože obsahuje nejvíce živin, které jsou ideální pro posilování šlach a vazů. Kromě toho již víte, že banány dodávají tělu přirozenou energii a bílkovině, stejně jako sacharidy, které krmí tělo. Vitamín C, který je obsažen v pomeranče, vám dá "terapeutický koktejl", který byste měli vypít alespoň dvakrát týdně. Přidejte med na nakrájený banán a poté začněte vařit želatinu. Nejdříve jej rozpusťte ve vodě a pak ji ohřejte ve vodní parě, aby se dosáhlo lepší konzistence. Také je třeba trochu zahřát pomerančový džus a pomalu ovlivňovat želatinu tak, aby se nevytvořily žádné hrudky.
 • Nyní musíte vybrat vhodný monomer. Nalijte do ní směs želatiny a pomerančového džusu a vložte do ledničky. Nechte 15-20 minut. Potom odstranit plíseň a flip na desku, kterou si můžete také přidat směs banánu a medu. Jedná se o neuvěřitelně lahodný dezert!

Potřebujete tento recept s ovesnou kaší, ananasem a skořicí?

 • 1 šálek ovesné vločky instantní vaření (150 gramů)
 • 250 ml vody
 • 1 šálek ananasové šťávy
 • 1 šálek pomerančové šťávy
 • 2 polévkové lžíce medu (40 gramů)
 • 1 lžička mleté ​​skořice (7 g)
 • 2 lžíce nasekané mandle

Jak ho vařit?

 • Tato kapela je bohatá na hořčík, oxid křemičitý, vitamín C a bromelain. konečné komponenty nacházející se v ananasu, on jasně potýká s klasický případ rozsáhlých zánětů, ke kterému dochází kvůli problémům s koleny. Aby byl tento recept byl stejně účinný pás by měl vypít denně při snídani. Je to jednoduché na přípravu, a to se potýká s oběma bolesti a záněty, a zároveň pečovat šlachy a vazy kolena.
 • Nejdříve vařte vodu a pak přidejte ovesné vločky. Mírně promíchejte vše a nechte ho připravit. Nalijeme ananasový džus, pomerančový džus, medu, skořice, mandle a oves v mixéru.
 • Zlikvidujte všechny přísady do homogenní hmoty. Pokud přidáte jednu nebo dvě kostky ledu, bude to ještě chutnější. Pokoušeli jste se dnes vařit?

3. Prostředky citronu a kopřiva

Co potřebujete?

 • 80 gramů kopřivy šťáva z jednoho citronu 1 litr vody

Jak se připravit?

 • Tento recept je velmi jednoduchý. Prostředek založený na kopřivce lze užívat třikrát týdně. Chcete-li jej připravit, stačí udělat 1 litr čaje, který můžete pít po celý den. Kopřiva je bohatý na oxid křemičitý a hořčík, draslík a chlorofyl jsou vhodné pro posílení šlach a komunikační tělo. Jak jste nevěděli o tak neuvěřitelném nástroji? Nejprve musíte vařit litr vody.
 • Přidejte kopřivu, není důležitá, čerstvá nebo sušená. Nechte směs stát 15 minut. Pak zkapalněte sklenici do lahvičky, ve které by měla být skladována
 • . Zakryjte ho a nechte ji hodinu. Poté můžete první šálek tohoto nápoje vypít při pokojové teplotě. Po čaji by se znovu dát na oheň, přidejte trochu citrónové šťávy a dvě lžíce medu. Díky medu je ostrost kopřivy změkčená. Všimněte si, že tento nástroj s kopřivami a citronem pít třikrát týdně, a to výrazně zlepší zdraví kolena.


  Life Hacking pomoci eliminovat špatné oblečení

  Life Hacking pomoci eliminovat špatné oblečení

  Přírodní prostředky nebo z potu, nebo to, co ležel dlouhou cestu, a oni nebyli, stanou zápach, který je obtížné odstranit pomocí běžného mytí. Formování ve skříni, účinek nepříznivých prostředí, vůně potu nás zblázní výlevky a dělají oblečení neatraktivní. Jak pravděpodobně víte, nejrychlejším způsobem, jak překonat zápach, je používat chuť, stejně jako jiné chemické látky, které pronikají do věcí.

  (Lidových opravné)

  Užitečné 11 potravin, které se podobají části těla

  Užitečné 11 potravin, které se podobají části těla

  Přirozenou cestou studia a rozjímání přírody - je potrava pro srdce a mysli Cicero Už jste někdy sám sebe zeptal na otázku, proč jsou některé produkty podobají části těla? A proč jsou pro tyto orgány zvlášť užitečné? Shoduje vás tato náhoda? Všichni dobře víme, že příroda je moudrá, ale můžeme být šokováni zřejmými důkazy ve prospěch tohoto prohlášení.

  (Lidových opravné)