Jak posílit šlachy a vazky kolen


Jak posílit šlachy a vazky kolen

Šlachy a vazy jsou velmi důležitými prvky těla, zejména pokud jde o mobilitu kolen. Kombinují svaly s kostí a usnadňují práci kloubů.

Pokud jste přetížili kolena a teď jsou strašně boleni, tento článek vám může být užitečný. Musíte vědět, že vaše šlachy a vazy kolen potřebují správnou výživu, aby jim poskytly všechny potřebné vitamíny a udržovaly se ve správném stavu. To proto pomůže zlepšit kvalitu vašeho života a snížit bolest. Další informace. 1. Prostředky

s vysokým obsahem kolagenu, který posílí vaše kolenní šlachy a vazy

Začneme skvělé tipy: chuti želatina-, že byste měli mít vždy po ruce doma. Proč? Protože želatina je neuvěřitelným způsobem, jak zajistit šlachy a vazby na živiny, vlasy, nehty a kůži. Přírodní želatina je nezdravá - je to nejzdravější volba, protože obsahuje mnoho tak zvaných "kolagenových bílkovin".

Posiluje kolenní šlachy a vazy, dává vlasům vlhkost a krásu a pevnost a sílu nehtů. Neváhejte a zkuste tento recept:

Co potřebujete pro želatinový přípravek? 1 zralý banán

 • Šťáva z 1 oranžové 2 polévkové lžíce želatiny chuti (40 gramů)
 • med 2 polévkové lžíce (60 gramů)

Jak se připravit?

 • Nejprve stlačte pomerančový džus. Pak vyčistěte banán a zapamatujte si ho. Když si koupíte banán, vezměte velice točení, protože obsahuje nejvíce živin, které jsou ideální pro posilování šlach a vazů. Kromě toho již víte, že banány dodávají tělu přirozenou energii a bílkovině, stejně jako sacharidy, které krmí tělo. Vitamín C, který je obsažen v pomeranče, vám dá "terapeutický koktejl", který byste měli vypít alespoň dvakrát týdně. Přidejte med na nakrájený banán a poté začněte vařit želatinu. Nejdříve jej rozpusťte ve vodě a pak ji ohřejte ve vodní parě, aby se dosáhlo lepší konzistence. Také je třeba trochu zahřát pomerančový džus a pomalu ovlivňovat želatinu tak, aby se nevytvořily žádné hrudky.
 • Nyní musíte vybrat vhodný monomer. Nalijte do ní směs želatiny a pomerančového džusu a vložte do ledničky. Nechte 15-20 minut. Potom odstranit plíseň a flip na desku, kterou si můžete také přidat směs banánu a medu. Jedná se o neuvěřitelně lahodný dezert!

Potřebujete tento recept s ovesnou kaší, ananasem a skořicí?

 • 1 šálek ovesné vločky instantní vaření (150 gramů)
 • 250 ml vody
 • 1 šálek ananasové šťávy
 • 1 šálek pomerančové šťávy
 • 2 polévkové lžíce medu (40 gramů)
 • 1 lžička mleté ​​skořice (7 g)
 • 2 lžíce nasekané mandle

Jak ho vařit?

 • Tato kapela je bohatá na hořčík, oxid křemičitý, vitamín C a bromelain. konečné komponenty nacházející se v ananasu, on jasně potýká s klasický případ rozsáhlých zánětů, ke kterému dochází kvůli problémům s koleny. Aby byl tento recept byl stejně účinný pás by měl vypít denně při snídani. Je to jednoduché na přípravu, a to se potýká s oběma bolesti a záněty, a zároveň pečovat šlachy a vazy kolena.
 • Nejdříve vařte vodu a pak přidejte ovesné vločky. Mírně promíchejte vše a nechte ho připravit. Nalijeme ananasový džus, pomerančový džus, medu, skořice, mandle a oves v mixéru.
 • Zlikvidujte všechny přísady do homogenní hmoty. Pokud přidáte jednu nebo dvě kostky ledu, bude to ještě chutnější. Pokoušeli jste se dnes vařit?

3. Prostředky citronu a kopřiva

Co potřebujete?

 • 80 gramů kopřivy šťáva z jednoho citronu 1 litr vody

Jak se připravit?

 • Tento recept je velmi jednoduchý. Prostředek založený na kopřivce lze užívat třikrát týdně. Chcete-li jej připravit, stačí udělat 1 litr čaje, který můžete pít po celý den. Kopřiva je bohatý na oxid křemičitý a hořčík, draslík a chlorofyl jsou vhodné pro posílení šlach a komunikační tělo. Jak jste nevěděli o tak neuvěřitelném nástroji? Nejprve musíte vařit litr vody.
 • Přidejte kopřivu, není důležitá, čerstvá nebo sušená. Nechte směs stát 15 minut. Pak zkapalněte sklenici do lahvičky, ve které by měla být skladována
 • . Zakryjte ho a nechte ji hodinu. Poté můžete první šálek tohoto nápoje vypít při pokojové teplotě. Po čaji by se znovu dát na oheň, přidejte trochu citrónové šťávy a dvě lžíce medu. Díky medu je ostrost kopřivy změkčená. Všimněte si, že tento nástroj s kopřivami a citronem pít třikrát týdně, a to výrazně zlepší zdraví kolena.


  Jak překonat suché oči přírodní prostředky přírodní prostředky

  Jak překonat suché oči přírodní prostředky přírodní prostředky

  Suché oko, také známý jako keratokonjunktivitida - nemoc, která se vyvíjí, když oči nevytvářejí dostatek slzy na povrch oka zůstávala mokrá. To způsobí, že zánětlivé reakce v citlivých tkáních a nepohodlí, včetně svědění, zčervenání a citlivost. Pokud není správně ošetřeno, může to vést ke zhoršení stavu rohovky a spojivek.

  (Lidových opravné)

  Heřmánek - přírodní hemoroidy léčby

  Heřmánek - přírodní hemoroidy léčby

  Hemoroidy - to je druh zakázaného tématu pro mnoho lidí. Nikdo nechce mluvit o tom, co se děje v intimních částech těla, ale faktem je, že kromě toho, že je poměrně časté onemocnění, hemeroidy často způsobuje mnoho problémů a spoustu bolesti, který zvyšuje v průběhu času. Správná léčba může rychle skončit s nepohodlí, tak proč o tom neřeknout, hledat informace a vyléčit?

  (Lidových opravné)