Jak snížit míru úzkosti pomocí domácí opravné prostředky užitečné návyky


Jak snížit míru úzkosti pomocí domácí opravné prostředky užitečné návyky

Úzkost dochází náhle a bez varování, což má za následek zrychleného srdečního rytmu, studený pot činy, je třes, bolest břicha, závratě, nevolnost a další symptomy.

V dnešním článku nabízíme několik konkrétních řešení ke snížení obav pomocí přírodních prostředků, které obnoví vaši emocionální a emoční rovnováhu.

Co je úzkost?

Před diskutováním o lécích na snížení úzkosti je důležité si uvědomit, že fungují pouze tehdy, když máte útok. Pokud máte chronickou úzkost a potřebujete ji odstranit ze svého života, měli byste zvážit hlubší emocionální problémy a vyhledat pomoc od terapeuta.

Kontrolované dýchání

Dýchání hraje klíčovou roli při vyrovnávání nervového systému. Obecně platí, že když jsou lidé ve stresující situaci, zadržují dech nebo dýchají povrchně, jen aby přežili.

Proto, když pochopíte, že máte pocit úzkosti, musíte sedět nebo si lehnout, zavřít oči a zaměřit se na vaše dýchání. Inhalace by měla nejprve vyplnit břicho a pak jít do hrudníku, a když vydechovat, měli byste dělat totéž, ale v opačném směru.

Po několika minutách kontrolovaného dýchání budete cítit významné zlepšení.

Vana s hořčíkem

Voda může být klíčovým prvkem některých jednoduchých a levných metod domácí léčby. Chcete-li příjemně zmírnit úzkost, doporučujeme, abyste si koupali, abyste se okamžitě uvolnili.

Přidávání hořčíku do lázně je také metodaboje proti nespavosti, nervozitě, podrážděnosti, bolesti a zánětu - je také velmi užitečné v období stresu.

Pro to potřebujete jen 100 gramů práškového síranu hořečnatého a oblíbeného silice pro ještě příjemnější pocity. Přírodní příchutě také přímo ovlivňují náladu, zejména citrusy, specificky zaměřené na nervový systém.

Přidejte tyto přísady do horké vodní lázně. Můžete se oloupat po dobu 20-30 minut, ale vždy doporučujeme po koupeli studenou sprchu.

Passionflower čaj

Nikdy zanedbávat sílu rostlin, schopný jednat rychle obnovit smysl pro harmonii. Můžete dokonce kombinovat několik rostlinných drog, takže čaj s mučenky - tráva, který je dobře známý pro svou schopnost snížit úzkost a související příznaky jako bušení srdce, třes, svalové křeče, a další.

Naléhavá kvetinová léčba

Tento lék je známý jako homeopatický květinový lék Dr. Bacha. Kombinuje květinové esence, které uklidňují tělo. Totovám pomůže převzít kontrolu nad situací, zaměřit se a jednat klidně, ne impulsivně.

Někdy se tento nástroj nazývá jednoduše "záchranář" a některé firmy přidávají název fráze "naléhavá léčba".

Neměli byste jej přijmout po dlouhou dobu, protože jeho výhodou je schopnost používat za určitých okolností. Nicméně,nemá žádné vedlejší účinky nebo lékové interakcea dokonce bezpečný pro děti a těhotné ženy, takže jeho použití není téměř žádné riziko.

Pokud máte strach, přidejte čtyři kapky tohoto produktu do sklenice vody a pomalu pít několik minut. Pít jen tolik, kolik se musíte cítit lépe.

Břišní jíl

Jak související nervové a zažívací systémy? Mnoho odborníků na výživu a lékařů poznamenalo, že poškození funkce trávicího ústrojí může ovlivnit náladu, způsobuje i významné záchvaty podráždění nebo úzkosti.

Pokud máte podezření, že úzkost může být způsobena nerovnováhou trávicího systému, můžete zkusit velmi starý přípravek, který se rychle uklidní a uvolní. Jediné, co musíte udělat, je připravit komprese červené hlíny a dát ji na žaludek po dobu nejméně půl hodiny, a ještě lépe v noci. Zahalte si hlíny do ručníku, abyste se udrželi v teple.

Chcete-li odstranit hlínu, stačí jen teplou sprchu.


„Bank of Happiness“, že děti budou milovat

„Bank of Happiness“, že děti budou milovat

Užitečné návyky Lidé často říkají, že štěstí je tak křehký a křehké jako křišťál. Mějte však na paměti, že pokud je denní péči i křišťálové jiskří a třpytí atraktivní světlo. Totéž platí o štěstí. Tím, že budete chránit pouze své štěstí, budete je moci zachránit a chránit. Pokud chcete mít silný vztah se svými blízkými, nezapomeňte pravidelně demonstrovat svou lásku.

(Užitečné návyky)

ÚžAsné vlastnosti květák, které jste nebyli vědomi ani

ÚžAsné vlastnosti květák, které jste nebyli vědomi ani

Užitečné návyky Květák je jedním z nejužitečnějších zeleniny patřící do rodiny brukvovité ještě užitečnější pro brokolice. Květák se skládá z 85% vody a obsahuje malé množství sacharidů, bílkovin a tuků a je bohatý důležité vitaminy, minerály, antioxidanty a přírodní fitohimikaliyamy. V našem článku vám řekneme o výhodách karfiolu a jeho úžasných vlastnostech, takže si přečtěte!

(Užitečné návyky)