Jak snížit ucpaný nos za minutu


Jak snížit ucpaný nos za minutu

zajímavých faktů Congestion - problém, který nastane, když sliznice nosu dochází k zánětu v důsledku jejich účinků na mikroby a alergenů. Způsobené mnoha různými faktory, můžemít silný dopad na lidský život, takže nemůže vykonávat to, co je zvyklé pracovat každý den.

Docela často nazální výtok naznačuje, že jste již jeden krok před chřipkou, nachlazením nebo jiným respiračním onemocněním. Důvodem může být také alergie, změny počasí nebo znečištění životního prostředí.

Ať už je příčina zduření nosní sliznice ve vašem případě, trpí tímto problémem velice frustrující, protože nenechá dýchat správně a může dokonce způsobit bolesti hlavy.

Jaké jsou hlavní příčiny nazální kongesce a nemoci?

Jak jsme již řekli, nosní kongesce je častým příznakem nachlazení, chřipky a alergií. Je důležité přesně určit, co způsobuje tento problém, abyste si vybrali ten nejlepší způsob, jak s ním zacházet.

  • Chřipky: Chřipky jsou jednou z nejčastějších příčin přetížení nosu. Když jste studený, sliznice nosu jsou podrážděné a velmi často začínáte kýchat téměř každých 5 minut.
  • Alergie: Lidé mohou být alergičtí na velmi odlišné podněty a způsobují přetížení nosu. Některé z nich mají alergie na prach, pyl, špínu nebo domácí zvířata a mnoho dalšího. V tomto případě dochází k přetížení nosu, protože se plic snaží omezit přístup alergenů a tím ochránit tělo. Dávejte pozor na to, zda kýcháte nebo ne, protože vám umožní pochopit, co je s vámi: alergie nebo onemocnění.
  • Změna počasí: Rychlé změny počasí mohou snížit ochranu těla a vést k alergické reakci.Nasální fixace se může objevit po pobytu v silném větru.

Jakmile zjistíte, co způsobilo nosní výboj ve vašem případě, můžete začít zvolit nejlepší způsob, jak se s ním léčit. Pokud je to možné, snažte se vyléčit hlavní příčinu hypotéky, v důsledku toho vás zbaví svých příznaků.

však víme, jak těžké to může být zcela překonat tento problém, protože nabídnout alternativní způsob boje proti překrvení nosní sliznice jen jednu minutu.

Jakmile se naučíte skvělou alternativu, jak bojovat s nazálním přetížením, nikdy nebudete chtít drogy vyřešit tento problém. Je to jednoduchý, zdravý a účinný způsob, jak vyřešit problémy s nosním kongestem.

Jak mohu odstranit nosní kongesci během jedné minuty?

Ačkoli léčba nosní kongesce v jedné minutě a vypadá neuvěřitelně, pravda je, že je to možné. Pravděpodobně jen díky masážní technologii, která pochází z tradiční čínské medicíny.

Díky této jednoduché metodě můžete odstranit mnoho různých typů bolesti a samozřejmě usnadnit práci nosu.

Masáž biologicky aktivních bodů pokožky je účinnou metodou, která je založena na periodickém stlačení určitých částí těla s prsty prstů. Pro efektivitu je potřeba provést třikrát denně.

  • Tlakový bod 1. Eyeball: Opatrně masírujte oční koule 10krát.
  • Tlakový bod 2. Za ucho, pod ním a přímo pod chrupavkou. Stiskněte a uvolněte 10krát, ale netlačte přímo na chrupavku.
  • Tlakový bod 3. Nad přívěskami mezi obočím: Na tuto plochu aplikujte malý tlak během jedné minuty. To je zvláště užitečné při prevenci zánětu nebo suchosti nosního sinu.
  • Tlakový bod 4. Pod tváří, v přímce od žáků: klikněte na tuto oblast tváře a uvolněte. Pomocí tohoto tlakového bodu můžete otevřít nosní dutiny a vyřešit problém s nosním kongesem.
  • Tlakový bod 5. V dolní části nosní dírky. Položte prsty pod nosní dírky, jemně zatlačte manžety a opakujte postup 10krát.


Zmba: Proč je to tak populární?

Zmba: Proč je to tak populární?

Pravděpodobně jste viděli tyto cvičení na plakátech v tělocvičně nebo slyšeli někoho říkat, že se chystá Zoom. V tomto článku vám řekneme vše, co potřebujete vědět o Zoom - populárních cvičeních, které spálí až 800 kalorií za hodinu. Co je zumba? Je obdivován lidmi všech věkových kategorií. Zumba je cvičení, které kombinuje různé druhy tance jako salsa, merengue, mambo, reggiton atd.

(Zajímavosti)

7 úžAsných strategií ke zlepšení živosti myšlení. Vyzkoušejte je teď! Zajímavosti

7 úžAsných strategií ke zlepšení živosti myšlení. Vyzkoušejte je teď! Zajímavosti

Když říkáme „hbitost myšlení“, máme na mysli všechny ty úžasné poznávací procesy aby osoba, která má rychle myslet a dělat závěry. Tato kategorie zahrnuje také kreativitu, schopnost analyzovat věci a rychle provádět vhodné změny v každodenních situacích. Všechny tyto procesy nejsou dar přírody nebo sklony, které se vztahují pouze na mladé lidi.

(Zajímavosti)