Jak snížit skvrny na rukou


Jak snížit skvrny na rukou

přírodní prostředky skvrny na rukou obvykle dochází s věkem. Jeho vzhled je ovšem ovlivněn i jinými faktory, jako je slunce. Často přírodní krásy přitahovat příliš pozornosti, protože někdy jsou lidé ochotni utratit spoustu peněz na produkty, které mohou pomoci odstranit případné závady. Takže pokud chcete vědět o několik nástrojů, které pomáhají snížit skvrny na rukou a na stejný čas je jednoduchá a levná? 1.

gel s aloe a vy sami dobře víte, že naše ruce jsou ovlivněny mnoha vnějších faktorech. Koneckonců, slunce a sucho může také způsobit tyto temné plyamok první i nepostřehnutelný, a nakonec všechny živější a jasnější. Mohou významně staryty nás dělat ochablý a slabý vypadající a nakonec úplně zastavit naše ruce se nám líbí.

Pokud používáte malý gel aloe vera denně, se vaše pokožka postupně zotaví. Tento gel může být naprosto přirozené pokožku ošetřit, obnovit její tón a zmenšit velikost tmavé skvrny.

Tento neuvěřitelný nástroj je lepší používat každý den. chrání pokožku před slunečním zářením a zabránit vzniku předčasných známek stárnutí na své malé ruce.

2. Citronová šťáva Citronová šťáva - přírodní látka, která od starověku vždy použit k vytvoření jednoduchého zázrak:kůže bělení. Díky tomu můžete postupně snižovat velikost tmavých skvrn na ruce. Mějte však na paměti, že by měl být používán v noci. V případě, že slunce po dlouhou dobu na kůži navlhčí citronem, může vážně poškodit ji.

Zde je návod, jak ji používat: smíchejte šťávu z půlky citronu s dvěma plátky okurky. Pak přidejte do dlaní nakrájenou citronovou šťávu a nechte ji 20 minut. Pak si umyjte ruce jako obvykle.

3. Jablečný ocet

Zde je další úžasný a účinný prostředek. Pravděpodobně již máte jablečný ocet doma a znáte mnoho užitečných vlastností. Takže tentokrát vám bude užitečné snížit tmavé skvrny na vašich rukou.

A co musíte udělat? Všechno je velmi jednoduché. Vezměte lžíci jablečného octa a promícháme s jinou lžící hydratační krém (které běžně používáte na ruce). Dejte to na ruce masážními pohyby po dobu 10-15 minut a nechte přes noc. To značně pomáhá snížit skvrny na rukou.

4. Peroxid vodíku

Tento přípravek je třeba používat velmi opatrně. Kůže některých lidí není příliš dobře reaguje peroxid vodíku, může způsobit svědění a podráždění. Musíte určit sám sebe, zda ji můžete použít.

Dávkování je jednoduchý: vezměte jednu noc namočenou v peroxidu vodíku a bavlněné polštářky přikládají na kůži, takže nastal čas jednat. Neoplachujte před spaním.

Jak můžete vidět, většina z těchto nástrojů by měla být použita před spaním, aby se zabránilo negativním dopadům na slunci na svých rukou. Pouze gel z aloe vera vás může chránit před slunečním světlem. Ujistěte se, že vyzkoušejte prostředky k řešení tmavých skvrn na ruce.


Přírodní prostředky pro osvětlování vnitřní strany stehen

Přírodní prostředky pro osvětlování vnitřní strany stehen

Pokud přírodní prostředky, nosit bikiny, zjistíte, že kůže na vnitřní straně stehen tmavší než zbytek těla, nepropadejte panice. Možná jste se vrátili z letních prázdnin, v rozpacích s temnými skvrnami na tomto webu. Stačí zkusit přirozené metody léčby, které budeme sdílet v tomto článku pokrýt vnitřní povrch stehen.

(Lidových opravné)

Přírodní prostředky pro vitiligo onemocnění přírodních prostředků

Přírodní prostředky pro vitiligo onemocnění přírodních prostředků

Vitiligo název medical - leukoderma a nemoci je častější, než si myslíte. Je charakterizován vzhledem světlých náplastí na pokožce. V tomto článku budeme diskutovat o tomto problému, který se může objevit v jakékoliv fázi života. Co byste měli vědět o vitiligo dříve řekl, že lidé s tmavší barvou pleti, jsou náchylnější k vitiligo.

(Lidových opravné)