Jak snížit nebo skrýt stařeckých skvrn a pih na rukou


Jak snížit nebo skrýt stařeckých skvrn a pih na rukou

krás, které se někdy objevují na rukou, je jasnou známkou stárnutí. Z tohoto důvodu by bylo dobré vzít v úvahu několik tipů, jak skrýt nebo snížit jejich vzhled. Podívejte se na tento článek a dozvíte se více.

stařecké skvrny, je potřeba znát

Za ta léta, kůže změní barvu kvůli nerovnováze melatoninu - část dermis. To je důvod, proč starší lidé často mají pihy nebo pigmentované skvrny na různých částech těla, zejména na rukou, krku, ramenou a tvářích. Několik faktorů může „pomoct“ zhoršit procesu, jako je expozice slunečnímu záření po celý život, nepřihlížet krémy pro péči o pleť, dědičnosti nebo genetiky, diety (s vysokým obsahem tuku), voda, kterou pijeme denně, alkohol, tabák, make-up, používání určitých detergentů, menopauza, těhotenství, některé léky a mnoho dalšího.

mohou přijmout preventivní opatření, aby se zabránilo vzniku stařeckých skvrn, ale pravdou je, že jakmile se objeví, musíme něco udělat, aby zmizely nebo klesat.

Chcete-li zabránit stářím skvrnám, musíte:

 • postarat se o sebe při vystavení přímému slunečnímu světlu, zejména v létě, protože způsobují skvrny. Používejte ochranu proti slunečnímu záření a pokud máte velmi lehkou pokožku, použijte opalovací krém s vysokým SPF (nebo používejte opalovací krémy s vysokým obsahem SPF). Nezapomeňte ho umístit do rukou.
 • Vždy udržujte ruce hydratované, aby nedošlo k jejich barvení nebo rozsypání.
 • Chcete-li zůstat vlhký zevnitř, měli byste vypít velkou vodu. To pomůže eliminovat toxiny a zpomalit proces stárnutí, včetně kožních buněk.
 • Konzumujte vyváženou stravu, která je bohatá na „antioxidanty“, které pomáhají udržovat pleť zdravější a mladistvý a odstranit skvrny a pihy, a brání vzniku a růstu nových.
 • Pokud jsou skvrny velmi tmavé nebo pokud se zdály být velmi dlouhé, poraďte se s dermatologem.

Domácí léky na odstranění stařeckých skvrn

Chcete-li tento lék na stařecké skvrny na rukou, je nutné krém s bělení efekt, šťáva z jednoho citronu a opalovací krém s vhodným SPF. Nejprve aplikujte krém na postiženou oblast, která bude bílé skvrny a skryje jejich nepříjemný vzhled. Poté použijte opalovací krém na zadní straně vašich rukou, když opustíte dům a nejprve když jste na pláži nebo v bazénu. Můžete použít make-up, který odpovídá tónu pokožky pokrýt místa, dokud nezmizí. Stiskněte citrónovou šťávu přímo na místa jednou týdně, ale tento den nevycházejte na slunce, protože to může skutečně zhoršit situaci se skvrnami.

Další tajemství k odstranění stařeckých skvrn:

 • Použít gel na jednom stonku aloe (gelu nebo extraktu, který se prodává v obchodech) a dvakrát aplikovat denně. Pokud máte možnost získat čerstvé sérum, můžete ponořit ruku nebo dát ji vatovým tamponem.
 • Směs rovných dílů mléka a jablečného octa může být aplikována na jakoukoli část těla, včetně rukou.
 • Peroxid je velmi dobrý prostředek pro barvení. Otřete bavlněný tampón do peroxidu vodíku a namočte si ruce každou noc před spaním.
 • Připravte si čaj s použitím pampeliška (jeden šálek vody na lžíci bylinek). Dejte je na ruce dva nebo třikrát denně. Pokud máte rostlinu, můžete řezat stonku a denně namazat ruce kapalinou.
 • Vypláchněte 1/3 šálku matice a přidejte trochu vody. Nechte ho po celý den a aplikujte jej na místo večer a nechte ho před praním vysušit. Opakujte denně.

Domácí léky se zbavit pih

Pokud je váš problém - pihy, ne stařeckých skvrn, tam jsou přírodní prostředky, které můžete použít, aby se jich zbavit, a to zejména v případě, že jsou po ruce, a nechcete, aby být viděn ostatními.

 • Make šťávu pomocí hrst nastrouhaných hlávkového salátu, řeřichy nebo petrželky a vodou a nechte ji v rukou noci. Umyjte si ruce, když se probudíte.
 • Vytopte láhev piva na sporák. Dokud se vaří, vyjměte z ohně. Dejte trochu ochlazení a opláchněte si ruce pivem. Opakujte každý den po dobu nejméně dvou týdnů. Po tomto ošetření můžete použít ricinový olej nebo olivový olej k ochraně pokožky.
 • Zahřejte hrnek smetany nebo mléka a přidejte půl lžíce křenu prášku s polévkovou lžící ovesné vločky prášek. Dávejte na ruce kruhové masážní pohyby.
 • Smíchejte jeden šálek vody se špetkou soli, trochu citronové šťávy a lžíce alkoholu. Pomocí bavlněného tampónu položte ruce před spaním a opláchněte další den.
 • Rozpusťte trochu cukru v malém množství citrónové šťávy. Použijte vatový tampón použít na každém Vesnyanka (ne-li příliš mnoho) a nechte půl hodiny, poté opláchněte.
 • Smíchejte jednu polévkovou lžíci čistého medu s citrónovou šťávou za vzniku pasty, které lze aplikovat přímo na jaře. Ponechte přístroj půl hodiny, aby byl přístroj aktivní. Citrónová šťáva může uschnout kůži a med udržuje ji chráněnou a zvlhčenou.
 • Rub tři jahody a dvě meruňky, míchejte, dokud pasta. Aplikujte a nechte 15 minut a poté opláchněte.
 • Odstraňujte denně papája do pih. Nechte šťávu uschnout nebo počkejte 20 minut před praním. Kromě odstranění pih, kůže bude vypadat živější a čistší.


6 Způsoby, jak posílit hýžďové svaly Zdravotní

6 Způsoby, jak posílit hýžďové svaly Zdravotní

Hýždě může výrazně ovlivnit váš vzhled - posílit hýžďové svaly mohou zlepšit svůj vzhled a pocit a umožňují nosit různé druhy oblečení. Pokud jde o zdraví, silné hýždě vám pomohou vyhnout se mnoha zraněním v dolní části zad. Je to mýtus, že mnohé ženy mají tendenci mít dobré hýžďové svaly v dobrém tónu, ale z důvodu nedostatku času a příliš mnoho našich hýždě svalů postupně ztrácejí pružnost.

(Krása)

Bursit stop - jak zabránit?

Bursit stop - jak zabránit?

Bursitida palce je jedním z nejbolestivějších a nejčastějších žaludečních onemocnění, která se může stát jenom. Taková nemoc je způsobena především nesprávnou obuví nebo přenosem dědičnosti. V tomto článku vám řekneme o přírodních prostředcích, které se používají k potírání výskytu burzititidy. Jedním z nejrychlejších způsobů, jak se zbavit bursitidy nohou, je použití protizánětlivých a analgetik.

(Krása)