Jako vždy mít svěží dech


Jako vždy mít svěží dech

zajímavých faktů časy v životě muset promluvit s někým, kdo má špatný dech, a upřímně řečeno, je to docela frustrující. Pokud trpíte gallitózou, již si dobře uvědomujete všechny nepříjemnosti tohoto problému. Možná jste se pokusili žvýkat žvýkačku mluvit, ale pokud to nefunguje a špatný dech není odstraněna, zkuste tento článek jako vždy svěží dech.

Denní používání zubní nitě

Většina lidí pravidelně štětá zuby, ale ne každý používá zubní nit. Pokud to neděláte, mezi zuby je trochu jídla, živí se bakteriemi, které žijí v ústech. To zhoršuje situaci s špatný dech, protože je obtížné se zbavit jen kartáček na zuby, pastu a kapaliny pro oplachování.

Při čištění zubů nezapomeňte na jazyk. Ujistěte se, že není nahromaděna žádná deska.

Pít více vody

Mnoho lidí si to neuvědomuje, ale nedostatečná voda v těle je jednou z příčin galitů. Aby vaše dýchání bylo čerstvé, musíte vypít alespoň dva litry vody denně. Voda je zodpovědná za odstranění bakterií z ústní dutiny, a pokud nebudete dlouho pít, rychle se množí.

Více vody - více slin. To je užitečné, protože pomáhá také zabíjet bakterie. Kromě toho sliny s vysokým obsahem kyslíku zabraňují životu a reprodukci bakterií.

Jezte potraviny s vysokým obsahem zinku

Řekněte, že vaše jídlo je zdravé a vyvážené? Přemýšlejte znovu, možná, že všechno není tak dobré, jak by mělo být.

Spotřeba správný počet výrobků, jako jsou ořechy, přírodní maso, obilí a kakaa může zlepšit situaci špatného dechu, protože obsahují zinek, který zabraňuje růstu bakterií v ústech. Často je to součást výrobků pro ústní hygienu.

Nezapomeňte na probiotika

Časem, jestliže to funguje správně, trávicí systém pomůže eliminovat toxiny, které vedou k nepříjemnému dýchání.Probiotika - je to součást každodenní výživy, která pomůže vyhnout se tomuto problému. Nejlepší je konzumovat přírodní probiotika obsažená v potravinách, jako je sýr a jogurt.

Pokud jste alergičtí na laktózu, můžete si v drogerii koupit již připravené přísady s probiotiky.

Dodržujte vyváženou stravu

Strava s nízkým obsahem sacharidů, tuků a bílkovin vám pomůže udržet čerstvý dech. Některé produkty, jako je chřest, obsahují ketony, které zůstávají v ústech a způsobují špatný dech. Snažte se držet dietu vysoké: Broccoli

  • Morkvy Mint Jablka

Křupavé Celer ovoce a zelenina jsou také ideální, protože jsou přirozeným způsobem, aby vyčistili zuby a jazyk, zatímco vy jíst.

Zastavení kouření

Fajčení nevede pouze k zívnutí zubů a ztrátě ústní dutiny - způsobuje stálý dech. Nicotinové zbytky v ústech absorbují krevní cévy a snižují tvorbu slin. Nezapomeňte: nedostatek slin přispívá k růstu a prosperitě bakterií.

Postupujte podle těchto jednoduchých tipů - a vaše dýchání bude vždy svěží, ale nezapomeňte na pravidelnou konzultaci se zubním lékařem.


Naučit se rozpoznávat časné příznaky Alzheimerovy choroby

Naučit se rozpoznávat časné příznaky Alzheimerovy choroby

Zajímavá fakta Alzheimerova - progresivní onemocnění mozku, které přímo ovlivňuje paměť a schopnost myslet a chovat. Tato nejčastější forma demence je charakterizována ztrátou paměti a intelektuálních schopností, a proto negativně ovlivňuje kvalitu života pacienta. Alzheimerova nemoc se vyvíjí u 60-80% případů demencí po celém světě a postihuje více než 5,4 milionu lidí ve Spojených státech.

(Zajímavosti)

10 Produktů, aby i nadále své životní

10 Produktů, aby i nadále své životní

Zajímavá fakta od nepaměti, že většina lidí, kteří hledají způsoby, jak zůstat mladý a zpomalují proces stárnutí. S rozvojem technologií existují různé způsoby, jak fyzicky vypadat mladší, ale to nestačí, pokud máte špatné zdraví a dostatek energie, aby i nadále žít v plné výši. Naštěstí existují některé produkty, které přirozeně prodlužují životnost.

(Zajímavosti)