Jako vždy mít svěží dech


Jako vždy mít svěží dech

zajímavých faktů časy v životě muset promluvit s někým, kdo má špatný dech, a upřímně řečeno, je to docela frustrující. Pokud trpíte gallitózou, již si dobře uvědomujete všechny nepříjemnosti tohoto problému. Možná jste se pokusili žvýkat žvýkačku mluvit, ale pokud to nefunguje a špatný dech není odstraněna, zkuste tento článek jako vždy svěží dech.

Denní používání zubní nitě

Většina lidí pravidelně štětá zuby, ale ne každý používá zubní nit. Pokud to neděláte, mezi zuby je trochu jídla, živí se bakteriemi, které žijí v ústech. To zhoršuje situaci s špatný dech, protože je obtížné se zbavit jen kartáček na zuby, pastu a kapaliny pro oplachování.

Při čištění zubů nezapomeňte na jazyk. Ujistěte se, že není nahromaděna žádná deska.

Pít více vody

Mnoho lidí si to neuvědomuje, ale nedostatečná voda v těle je jednou z příčin galitů. Aby vaše dýchání bylo čerstvé, musíte vypít alespoň dva litry vody denně. Voda je zodpovědná za odstranění bakterií z ústní dutiny, a pokud nebudete dlouho pít, rychle se množí.

Více vody - více slin. To je užitečné, protože pomáhá také zabíjet bakterie. Kromě toho sliny s vysokým obsahem kyslíku zabraňují životu a reprodukci bakterií.

Jezte potraviny s vysokým obsahem zinku

Řekněte, že vaše jídlo je zdravé a vyvážené? Přemýšlejte znovu, možná, že všechno není tak dobré, jak by mělo být.

Spotřeba správný počet výrobků, jako jsou ořechy, přírodní maso, obilí a kakaa může zlepšit situaci špatného dechu, protože obsahují zinek, který zabraňuje růstu bakterií v ústech. Často je to součást výrobků pro ústní hygienu.

Nezapomeňte na probiotika

Časem, jestliže to funguje správně, trávicí systém pomůže eliminovat toxiny, které vedou k nepříjemnému dýchání.Probiotika - je to součást každodenní výživy, která pomůže vyhnout se tomuto problému. Nejlepší je konzumovat přírodní probiotika obsažená v potravinách, jako je sýr a jogurt.

Pokud jste alergičtí na laktózu, můžete si v drogerii koupit již připravené přísady s probiotiky.

Dodržujte vyváženou stravu

Strava s nízkým obsahem sacharidů, tuků a bílkovin vám pomůže udržet čerstvý dech. Některé produkty, jako je chřest, obsahují ketony, které zůstávají v ústech a způsobují špatný dech. Snažte se držet dietu vysoké: Broccoli

  • Morkvy Mint Jablka

Křupavé Celer ovoce a zelenina jsou také ideální, protože jsou přirozeným způsobem, aby vyčistili zuby a jazyk, zatímco vy jíst.

Zastavení kouření

Fajčení nevede pouze k zívnutí zubů a ztrátě ústní dutiny - způsobuje stálý dech. Nicotinové zbytky v ústech absorbují krevní cévy a snižují tvorbu slin. Nezapomeňte: nedostatek slin přispívá k růstu a prosperitě bakterií.

Postupujte podle těchto jednoduchých tipů - a vaše dýchání bude vždy svěží, ale nezapomeňte na pravidelnou konzultaci se zubním lékařem.


6 Pravděpodobných příčin bolest zubů

6 Pravděpodobných příčin bolest zubů

Curiosity Mnozí z vás bude souhlasit, že zubů je jedním z nejvíce nepříjemné, způsobuje značné nepohodlí. Výlet do zubaře, očividně nikdo neodvažuje volat příjemně. Naštěstí ve všech případech potřebujete pomoc zubního lékaře a kardinální manipulaci. Nestačí jen sledovat vaše zvyky. Proto se dnes chceme s vámi podělit, jaké jsou hlavní příčiny bolesti zubů.

(Zajímavosti)

Krevní sraženiny v průběhu menstruace

Krevní sraženiny v průběhu menstruace

Zajímavá fakta Ačkoliv přítomnost krevních sraženin během menstruace je standardem u většiny žen, to je to, co musíte dávat pozor, aby zjistil, jestli to je spojeno s žádnými jinými příznaky. Nikdy neponáhlejte navštívit gynekologa. Odborníci však říkají, každé tělo je jedinečný a každá žena bude ve svém vlastním menstruace , takže přítomnost krevních sraženin není nutně tak, protože je třeba se obávat.

(Zajímavosti)