Chcete-li ukončit vztah bez újmy na zdraví


Chcete-li ukončit vztah bez újmy na zdraví

Sex a vztahy Jak nejlépe ukončit vztah? Někdy hádky, problémy a rozdíly v názorech vedou k traumatické odloučení. Nicméně, pokud je to možné, měli byste se pokusit ukončit vztah zralé způsobem bez újmy na zdraví.

Myslete na to takhle: zavření kapitolu ve svém životě, neměli byste nechat takové pocity jako je hněv a vztek řídící chování lépe psát tuto kapitolu ve své historii, země plný lásky. V tomto článku se budeme dávat nějaké tipy, takže pokud máte vztah ukončit, můžete to udělat co nejlépe.

1. Když jste vyčerpali všechny další rozhodnutí: závěrečný rozhovor

jste vždy vědět, kdy je čas. Přijde doba, kdy vztah prostě nemůže jít dál, a oba partneři obvykle to vědí. Ale to je vždy těžké udělat poslední krok. Je těžké si představit život bez toho, kdo tam byl tak dlouho. Nicméně, je třeba se pohybovat směrem k separaci.

Proč nemohu odvážit?

 • bojíte říct jinou osobu, která se ti to líbí, nebo si již nemůže zůstat ve vztahu.
 • Bojíte se zůstat sama. Možná vás to překvapí, ale mnoho lidí raději zůstat v nešťastných vztahů, než být sám. Bez jejich poloviny. Je velmi nezralý, ale společný postoj.
 • nedostatek důvěry. Nejste si jisti, zda můžete vysvětlit své skutečné pocity, když úplný vztah. Někteří lidé, spíše než ukázat odvahu, prostě zmizí bez jakéhokoli vysvětlení. Nepochybně, to je špatný nápad.

Pokud chcete ukončit vztah bez újmy na zdraví potřebuji mluvit tváří v tvář s jeho polovinu a vysvětlit situaci. Naše tipy vám mohou pomoci:

 • organizovat své myšlenky, než se setkat se svým partnerem dobře představit, co chcete vysvětlit důvody, proč chcete vztah ukončit. Můžete také přemýšlet o možných odpovědí na všechny otázky, které můžete se ptát. Pokud si nejste jisti, měli byste se alespoň pokusit se psychicky připravit.
 • Vyslovlyuytesya klidně a upřímně. Víš, že je na čase skoncovat s vztah. Jste se tak rozhodli a vyjádřit tuto důvěru.
 • Můžete se hádat během rozhovoru. Buďte připraveni na to a snažte se zůstat klidní a zaměřeni na vaši pozici. Ukažte, že víte, co chcete, a to, co chcete, je pro vás oba nejlepší řešení.

2. Spravujte své emoce

Musíte vědět, že způsob, jakým dokončíte vztah, si zapamatujete celý svůj život. Takže, všechno by mělo být co nejšetrnější.

Pokud dokončíte vztah s výkřikem, nepokojem, hněvem a negativními emocemi, oba z vás budou velmi těžké se z této události zotavit. Budete potřebovat více času po rozchodu, abyste potlačili hněv, uklidněte se a pokračujte. Takže při každé příležitosti se snažte klidně prolomit vztah jako dospělí. Ujistěte se

 • Musíte vědět, že dokončení vztahu je lepší pro oba ty. Důvěra v to vám přinese klid.
 • Nezamilujte se. Víte, co je pro vás nejvhodnější a musíte ukážat druhé osobě, že váš vztah je více škodlivý než dobrý.
 • Měli byste také vědět, že po rozchodu budete naplněni nejrůznějšími podivnými emocemi. To je normální. Je také normální plakat, truchlit nebo cítit, že srdce je rozbité. To je součástí procesu a musíte být schopni jej přijmout. Měli byste se však snažit vyhnout pocity, jako je hněv nebo pohrdání, protože tyto negativní emoce vám nebudou bránit rozloučení.

3. Souhlasím s rozloučením a pohybem

Existuje mnoho párů, které po rozchodu odešly krok zpět a rozhodli se začít znovu. Samozřejmě, každý pár je jedinečný a každý má vlastní vlastní energii a osobní pravidla. Pokud jste si však zcela jisti, že váš vztah přináší jen bolest, musíte zavřít tyto dveře navždy.

 • Dokončení romantického vztahu znamená uzavření této stránky v životě. To není konec. To je nový začátek, a musíte přesvědčit polovinu, aby se podíval na rozchod právě tímto způsobem. Pokud se ublížíte navzájem, jaký je důvod trpět dále? Je čas ukázat odvahu a začít samostatný, oddělený život.
 • Budete muset naladit na novou cestu, současně překonat staré emoce. To je normální. V ideálním případě musí člověk udržet dobré vzpomínky. Pokud se zaměříte na špatnou, pouze budete podávat hněv a frustraci, která je velmi škodlivá pro zdraví.
 • Představte si, že minulost v minulosti už neexistuje. Udržujte něco dobrého.Vezměte si tuto lekci a buďte pyšní na sebe. Zamkli jste dveře, ale v důsledku toho jste otevřeli mnoho dalších. Jste moudřejší, protože víte, co je pro vás dobré a co není. Jsi silnější

Přijměte skutečnost, že život je cyklický. Existují období, která vyprší, a nové cesty, které se objeví. Musíme se neustále snažit najít osobní štěstí a pokud máte to štěstí najít někoho, kdo by chtěl jít s touto cestou, zkuste to. Láska stojí za to.


Jak léčit nízké libido u žen o sexu a vztazích

Jak léčit nízké libido u žen o sexu a vztazích

ŽEny mohou trpět nízké libido v určitých obdobích života, které mohou způsobit hormonální změny, stres, vyčerpání, emocionální změny, zdravotní problémy, a tak dále. V tomto článku se budeme pokrývat některé domácí opravné prostředky a techniky, které vám pomohou zvýšit libido, zlepšují pohodu a zdraví.

(Sex a vztahy)

Respekt děti respektovat ostatní

Respekt děti respektovat ostatní

Sex a vztah k dát světu respektující děti důležité je chovat s respektem jako dítě v těchto prvních letech života , což je začátek jejich růst jako jednotlivci. Pokud jde o různé styly školení a vzdělávání, rodiče mají plné právo zvolit metodu, která považují za nejvhodnější, a v souladu s jejich hodnotami.

(Sex a vztahy)