Jak uklidnit bolest pro lidi trpící křečovými žilami


Jak uklidnit bolest pro lidi trpící křečovými žilami

unavené nohy, pocit tlaku, křeče, pálení, bolest ... Křečové žíly - není jen něco, co není užitečné, je to - a skutečností, že významně může narušit svůj život. Téměř padesát procent žen trpí touto nemocí.

Mohou mít jen malou pletivo žil, které pokryjí kůži nohou, nebo nejvýznamnější a dilatační formulář při křečové žíly nakonec se stane nepříjemný a bolestivý problém. Takže existují nějaké způsoby, jak uklidnit bolesti křečových žil?

Mezi nejčastější způsoby léčby křečových žil téměř vždy spojené s chirurgickým zákrokem. V poslední době laserový zákrok se stal nejpopulárnější volbou, avšak, bohužel, neznamená to, že se nemoc nevrátí.

Jestliže problém je krevní oběh, je velmi pravděpodobné, že křečové žíly se opět vrátí. Genetický původ, sedavý životní styl a strava - hlavní faktory, které způsobují utrpení před touto nemocí. budeme vysvětlovat, jak můžete zmírnit bolest křečových žil.

1. Začít s dietní změny

 • Chcete-li snížit bolest a pocit tíhy v nohou, je nejlepší začít se změnou stravovacích návyků. nepoužívejte sůl, konzervy, nakládané potraviny, nakládané potraviny, uzeniny, maso a červené maso, je něco, co může způsobit zadržování tekutin a zvýšenou bolest.
 • rostlinných vláken je nezbytné pro snížení účinku křečových žil. Podle studií, nedostatek vlákniny zvyšuje tlak na břišní úrovni a způsobuje žilní nedostatečnosti, což přispívá k výskytu křečových žil a hemoroidy. Mezi nejčastější rada
 • -strava bohatá na ovoce, zeleniny, celozrnných a vše, co může stimulovat gastrointestinální trakt. Zvláště doporučuje plody flavonoidů. Topomeranče, citrony, jablka, třešně, brusinky, borůvky ...
 • vypít alespoň dva litry vody denně. 2. Léčivé rostliny

doporučuji Ginkgo biloba snížit zánět křečových žil.

 • velmi efektivní způsob, jak zmírnit bolest a těžkost křečových žil v nohou - Použití takzvaných „venotonizuvalni“ léčivých rostlin.jsou přírodní prostředky, které vám pomohou zabránit rozšiřováníkapilár a zlepšují imunitu.
 • Tyto rostliny jsou rovněž protizánětlivé vlastnosti, které snižují otok a mají antioxidační účinek.
 • můžete použít následující zařízení: vilínu listy, listy červených hroznů a gingko biloba. Ty lze nalézt v prodejnách bylin a přírodních produktů. Používáte každý den jim a být vytrvalý v tomto. Můžete také najít tuto rostlinu jako přísada do krémy nebo gely a používá ke zmírnění tíhy v nohách, je masírovat. Jsou velmi účinné.

3. Léčivé vlastnosti

 • Indický koňský kaštan Indický koňský kaštan - odnin z nejúčinnějších léků pro léčbu křečových žil.Jeho semena obsahují složku s názvem „Escin“. Tato látka podporuje normální krevní oběh. V současné době existuje mnoho studií, které potvrzují tyto údaje. Důležité je, že escin snižuje otoky a zabraňuje zadržování tekutin.
 • Jeho použití snižuje bolest, těžkost a křeče. Je vhodný k léčbě žilních sítí na svých nohou a vředy nebo dokonce hemoroidy.
 • najdete indické jírovce prodejny bylinek a přírodních produktů nebo ve formě tobolek. Doporučenépřijmout 400 mg dvakrát denně, jeden pro snídani a jeden před večeří. Tím se zabrání noční křeče a bolesti v důsledku křečových žil.

4. Další důležité rady, jak zmírnit bolest varixů

 • Při návratu domů, zkusteodpočívat po dobu deseti minut a lehnout na pohovku, zvedl nohy.můžete jen dát polštář a sperty nohy na stěně. Takže budete moci snížit otoky nohou.
 • Aloe Vera je také vysoce doporučeno použít tlak na zmírnění křečových žil. můžete masírovat nohy v místech s varixů s využitím aloe vera buničina. Jen snížit tlusté listy rostliny povzdovzh na polovinu a třít jeho šťávu do kůže. Budete se cítit svěžest a jednoduchost.
 • Jdi do postele, zvedl nohy těsně nad vaše tělo. Stačí dát něco pod matraci najít nejpohodlnější pozici.
 • Měření tlaku by měly být pravidelné, protože jeho zvýšení se budete cítit větší bolest v nohou. Takže se vždy snaží udržovat normální krevní tlak.
 • Vyhněte se sedavý způsob života. Přesun tak často, jak je to možné. Jestliže vaše práce dělá posadit, použijte dobu, kdy se mohou pohybovat nebo pěšky. Jakmile se vrátíte domů, zkuste 20 minut chůze. Cestování na kole je také vždy velmi efektivní.
 • Nenoste velmi těsný oděv, protože to narušuje krevní oběh v nohou.
 • aplikace tepla a studených nohou je také velmi efektivní. Začít s horkou látkou, zatlačením na místo s křečovými žilami. Pak to samé, ale studený vlhký hadřík. Tato změna teploty velmi relaxační a podporuje dobré prokrvení nohou.


5 Způsobů, jak se zbavit kašle s použitím přírodních prostředků cibule

5 Způsobů, jak se zbavit kašle s použitím přírodních prostředků cibule

Kašel - jeden z ochranných mechanismů v těle , který je určen pro boj s viry a bakteriemi nebo cizí předměty, které se nacházejí ve dýchacích cest . Je tvořeno výbuchem vzduchu v plicích. Ve většině případů kašel je doprovázen sputem a podrážděním. Ačkoli se doporučuje není potlačit , protože to je jeden způsob, jak se zbavit nadbytek hlenu , většina lidí hledá způsoby, jak ovládat tento proces, což je někdy nepříjemné a bolestivé.

(Lidových opravné)

5 Společně pečovat o pleť během menopauzy přírodní prostředky

5 Společně pečovat o pleť během menopauzy přírodní prostředky

Jste slyšeli, že během menopauzy, že vaše pokožka podstoupí velké změny? Bojíš se toho, co se stane? Dnes budeme hovořit o tom, jak se starat o pokožku během menopauzy. Za prvé, nemáte důvod se bát menopauzy. To je přirozená etapa v životě každé ženy. Po 40 letech se vaše tělo začne měnit . A co je nejdůležitější, vaše vaječníky přestanou produkovat pohlavní hormony a konce menstruace.

(Lidových opravné)