Jak zabránit plísně nehtů na nohou


Jak zabránit plísně nehtů na nohou

užitečné návyky To se může zdát jako samozřejmost, ale dobrá hygiena a pořádné boty jsou velmi důležité, aby se zabránilo houba nehty. Nohy by měly být většinou suché.

Tento běžný stav, který ovlivňuje nehty, také známý jako onychomykóza. Houba nehtů na nohou je způsobena mikroskopickými parazity, které se chovají na horkých a vlhkých částech těla.

Barva, tvar a struktura nehtů se mění kvůli houbě. V nejtěžších případech může zcela zničit celý hřebík. To je důvod, proč je důležité pokusit se zabránit nehtům houba na nohou.

Udržujte nohy čisté a suché

Čisté a suché nohy jsou potřeba, aby se zabránilo vzniku houby, které se daří na tmavých a vlhkých místech.

Je zapotřebí správné hygieny: je vhodné umýt nohy s gelem nebo mýdlem s neutrálním pH, které zabraňuje podráždění nohou a snížené ochraně.

Je nutné použít antibakteriální mastek a vždy po výměně ponožek nebo punčoch po cvičení.

To také pomůže vyhnout se houbám mezi prsty. Tento typ houby se podobá houbě nehtů a může způsobit špatný zápach a podráždění.

Je důležité si uvědomit, že po umytí nebo cvičení je nutné ruce a nohy důkladně vyschnout.

Po cvičení jsou obvykle ruce a nohy zpocené. Ujistěte se, že nezapomeňte umyt mezi prsty. Toto je místo, kde ne vždy utéct dobře a houby se mohou šířit z tohoto místa na jiné.

Střih nehty

Na hubení houby a jiné druhy hub, řezané nehty. Měli by být vždy očištěny a čisté, bez nerovných okrajů.

Vyhýbejte se zakřiveným hranám a ořezáváte rohy nehtů. Tím zabráníte růstu pokožky, to znamená vzhledu zabarvených nehtů, které dráždí a způsobují bolest.

Je také třeba vyčistit a dezinfikovat položky, které používáte pro pedikúru nebo manikúru. Udělej to předem. Tyto položky nelze za žádných okolností přenést na jiné osoby.

Huba na nohou je velmi nákazlivá a pokud používáte infikované nástroje, můžete ji snadno zvednout. Pokud není k dispozici žádná další možnost, měli byste oblast žaludku očistit alkoholem.

Noste obuv na veřejných místech

Nezapomeňte používat boty v místech, jako je posilovna, pláž, bazén, stejně jako ve veřejných sprchách a saunách. Chůze naboso - je jedním z nejjednodušších způsobů, jak vyzvednout nehtů infekce.

Veřejná místa nemusí být tak čistá, jak si myslíte. To je důvod, proč je lepší nosit otevřenou obuv, než jít naboso se nejen ze zdravotních důvodů, ale také aby se zabránilo řezy s ostrými předměty.

Pro každé z těchto míst doporučujeme mít pár bot. Například byste měli mít boty na pláži a další pár pro tělocvičnu. Nosit pohodlné boty

plísní nehtů na nohou se obvykle vyskytuje v těch oblastech, kde se vyvíjel tlak.

Chcete-li zabránit houbám nehtů na nohou, je důležité nosit pohodlnou obuv, která dává nohám dostatek prostoru pro dýchání.

Současně noste ponožky nebo punčochy. večer větrat boty, které nosil po celý den a nesdílejí boty nebo ponožky, aby se zabránilo infekci houbou.

Pokud jsou boty vlhké, osušte je před opětovným nanášením, abyste zabránili kontaminaci.

Použijte práškový mastek

K udržení suchosti nohou používejte takové prostředky jako je prášek mastence.

Mělo by se používat s hydratačním lotionem, aby se zabránilo postříkání nebo nadýmání.

To zabraňuje houbám nehtů na nohou a vzhledu nepříjemných pachů.

Dobrý použití pudr každý den, pokud nosíte uzavřenou obuv a hygienu, pokud máte otevřené boty.

protiplísňových krémy, aby se zabránilo houba nehty

Místní používání antimykotické krémy nebo pleťové vody jsou skvělý způsob, jak zabránit výskytu plísní na nohou. Také umožňuje vyléčit jakoukoli infekci.

Pamatujte si, že byste se měli poradit s lékařem, abyste zjistili, který krém je vhodný pro váš problém.

Vzhled houby nehtů je obvykle noční můra jak pro muže, tak pro ženy. Není to jen estetický problém, ale vážná porucha.

Infekce způsobená touto houbou může způsobit vážnou škodu lidem s cukrovkou a jinými podobnými nemocemi.

Jen dvě složky zabít hřebík houba

žloutnutí nehtů, praskliny svědění mezi prsty - jsou příznaky plísňové infekce. Tato porucha, která v průměru postihuje 1 z 5 lidí.


6 úžAsné výhody skákání přes švihadlo

6 úžAsné výhody skákání přes švihadlo

Užitečné návyky Tato na první pohled jednoduchá tříd mohou zdát hračkou, ale skákání přes švihadlo, které pomohou udržet se v dobré kondici a podstatně zlepšit fyzickou výdrž. Kromě toho jsou skvělým doplňkem k sportům a různým cvičením. Nejlepší věc je, že nemusíte chodit do haly. Neexistují žádné simulátory nebo jiné nástroje potřebné k dosažení dobrých výsledků.

(Užitečné návyky)

Tipů, jak mít ploché břicho

Tipů, jak mít ploché břicho

Užitečné návyky Mnoho lidí sen mít ploché břicho a těsné, a to je důležité nejen pro svůj vzhled, ale i pro vaše zdraví. Nicméně, pro mnoho lidí je velmi obtížné dosáhnout požadovaných výsledků, protože jen snít o dobrý vzhled nestačí, měli byste si dát hodně fyzické námahy a řídit se pokyny dietologové pro výživu a pak bezpochyby , dobrá vzhled a dobré zdraví je zajištěna.

(Užitečné návyky)