Jak zabránit záchvatům


Jak zabránit záchvatům

Zajímavá fakta křeče - bolest je způsobena tím, mimovolné svalové křeče. Oni jsou obvykle nejsou považovány za vážný problém, například v případě, že vzniknou v důsledku těžké fyzické přetížení. Prostřednictvím tohoto článku se dozvíte více o záchvaty, a dozvědět se, jak zabránit jejich vzniku. Některá fakta o

křeče Křeče mohou být způsobeny mnoha různými faktory, jako je nedostatek kyslíku ve svalech, nebo s nedostatkem minerálů a tekutin v těle. Záchvaty se mohou vyskytnout špatné držení těla nebo dlouhé námaze, náhlé pohyby, nebo dokonce s podchlazením. Disclaimer protažení po cvičení v posilovně a může vyvolat záchvaty. Ty, i když menší svalová kontrakce může způsobit bolest a nepohodlí. Překvapivě, velmi často se tito lidé zažít křeče během spánku. To se děje v důsledku měnící se povahy toku krve do svalů. Například, když jdete do postele hned po jídle, vaše krev se pohybuje směrem zažívacího traktu (zejména do žaludku), a nikoli na jiné svaly.

Jestliže máte křeče při cvičení, tím větší je pravděpodobnost, že jsou způsobeny nadměrným hromaděním a uvolnění svalů kyselinu mléčnou. Glukóza oxidace v buňkách s kyslíkem k produkci energie. Za běžných podmínek svého těla sílu k provedení této funkce. Nicméně, po delším cvičení nebo neobvyklé pro vás cvičení, to může datysya vás těžké. Pokud glukózy není nasycen kyslíkem, což vede k jeho přeměně na kyselinu mléčnou, což není dobré pro tělo.

křeče obvykle není smrtelné a nepotřebují žádné zvláštní zacházení. Lékaři se domnívají, že jejich vzhled lze zabránit jen tím, že zamezují jíst těsně před spaním a zanedbávání protažení po cvičení. Nicméně, tam jsou některé „domácí opravné prostředky“, které mohou bránit tyto křeče ve svalech. Kromě výše uvedených důvodů, soud je těžké najít jiné vysvětlení. Ale jejich vzhled a ve skutečnosti může způsobit, že některé situace, například pokud: vyvolaly příliš těžký předmět, nepijte 2 litry vody denně, jsou ve špatném fyzickém stavu nebo trpí obezitou, mají nedostatek elektrolytů v těle (například sodíku) prostřednictvím podvýživa, trpí problémy krevního oběhu v těle s poklesem teploty a špatné dělat nějaké cvičení, ne strečink před a po tréninku, a pereoholodylysya, můžete mít záchvaty.

V zásadě se mohou vyskytnout nějaké svalové křeče, ale nejvíce zranitelné jsou: stehenní čtyřhlavý sval stehenní (vpředu) a napivpereponchatyy napivsuhozhylnyy svalů (zadní část stehna) a telata.

Tipy, které vám pomohou zabránit pokusu

Když jste se zmocnili křeče, musíte použít následující tipy:

 • Zastavte a nehýbejte se.
 • Pečlivě narovnejte nohu, abyste snížili tlak na ní. Držte se v této pozici na chvíli, dokud neucítíte křeče.
 • Pokud máte křeče v ikor, položil ruku na horní a třít nohu vzhůru, až ke kolenům, lisování s vejci na prstech.
 • Pokud se ve Vaší oblasti kvadricepsu objevila křeče, udržujte stojící postavení. Zvedněte nohu a snažte se dotýkat se kotníku hýždí. Pohybujte se všemi nohami, abyste mohli svaly lépe roztahovat.
 • Pokud dojde k spasmu v oblasti zadních svalů stehna, měli byste sedět a narovnat nohu. Snažte se dostat nohu rukou bez ohýbání nohy v kolenou. Pokud uspějete, masírujte nohy opatrně.
 • Udělejte pár kroků a snažte se opatrně a pomalu krokovat.
 • Pít vodu s vysokými minerálními solemi, obnovit rovnováhu tekutin a elektrolytů v těle.
 • Připojte led k místu křeče, zvláště pokud máte silnou bolest. Nezapomeňte skládat led s lněným hadříkem nebo ručníkem, abyste zabránili poranění nebo přechladnutí pokožky. Pomalu narovnejte nohu, abyste zpomalili krevní oběh a uvolnili svaly.

Home anti-soud triky známé Jedná se o velmi populární, takže si pomáhají zmírnit křeče:

 • zabalit elastický obvaz nohy v místě, kde se budete cítit křeč. Mějte však na paměti, že není nutné utažení bandáže příliš těsně, protože se může noha bobtnat.
 • Napijte čaj každý den s Ginkgo biloba. Chcete-li vařit tento nápoj, vařte tři lžíce ginkgo biloba se sklenicí vody po dobu 10 minut.
 • Použijte esenciální oleje(rozmarýn, eukalyptus, borovice nebo tymián) do těch oblastí kůže, kde nejčastěji cítíte křeče. Teplý olej a masážní ruce pomohou uvolnit svaly.
 • Mix jednu lžíci octa s jednou polévkovou lžící medu ve sklenici teplé vody. Tento nápoj pomůže zlepšit cirkulaci vápníku v těle.
 • Ventilujte 1 litr vody a jednu lžíci hořčičných semen 10 minut. Poté ponořte nohy do této infuze a vezměte tuto lázeň po dobu 20 minut.
 • Napijte sklenici vody dvanáctkrát denně s deseti kapkami infuze bobkového listu.
 • V postižené oblasti připevněte kus látky nebo ručník navlhčeným jablečným jablečným octem a infuzí arniky. Nechte ho tam 5 minut. V případě potřeby opakujte postup. Tyto činnosti ulehčí vaši bolest, protože přispívají ke zlepšení krevního oběhu v těle.
 • Mix jednu lžíci sody se sklenicí vody a pít tuto směs. Tento nástroj nepodává lidem, kteří trpí vysokým tlakem nebo zadržováním tekutin v těle.
 • Připravte pásek z jednoho sklenice mléka, pol poháru přírodního jogurtu, pol poháru pomerančového džusu a jednoho vyčištěného banánu. Pijte tento nápoj každé tři dny na hladový žaludek. Draslík v bananech je velmi užitečným prostředkem proti vzhledu dvora.
 • Přidejte až 0,5 litru vody na jednu lžíci kmínových semen a nechte ji stát hodinu. V této směsi namočte kus látky a masírujte ji spasmem postiženým tělem.

Foto s laskavým svolením Jon Candy, Steffy Wonder, Phillip Capper, FatooM Qoughandoqa a Erin Koch.


Tipy pro odstranění negativní energie z vašeho domova

Tipy pro odstranění negativní energie z vašeho domova

Náš domov by měl být pevnost, místo, kde se cítíme svobodné a uvolněné a může se zbavit každodenního napětí. Ale velmi často v mnoha problematických situacích, prostředí, ve kterém žijeme, namísto pevnosti, se stává napjatým a nepříjemným místem. Venujte pozornost tomu, jak se cítíte jako doma. Pokud se často potýkáte s vaším partnerem, děti - je pravděpodobné, že váš dům je naplněn negativní energií, což může mít špatný vliv na obecnou náladu a pohodu.

(Zajímavosti)

8 Praktické využití Coca-Cola

8 Praktické využití Coca-Cola

Coca-Cola je velmi populární nápoj na celém světě. Někteří lidé dokonce tvrdí, že je to nejžhavější nápoj po vodě. Coca-Cola se prodává ve více než 200 zemích. Navíc, protože byla založena v roce 1866, od té doby byl zaznamenán největší počet prodejů na světě. Ale navzdory těmto důležitým statistikám společnost byla zdrojem sporů po mnoho let.

(Zajímavosti)