Jak zabránit jednoduchým a napodobujícím vráskám?


Jak zabránit jednoduchým a napodobujícím vráskám?

Kůže na rtech je velmi citlivá (stejně jako kolem očí). Proto se tam objevují jednoduché a napodobující vrásky častěji než v žádné jiné oblasti obličeje. Přečtěte si a naučte se, jak jim zabránit, aby se objevili.

Mimické vrásky kolem rtů, proč, kde, jak

Pokud se objeví vrásky na rtech, často nazývaných „čárový kód“. Existuje mnoho potenciálních příčin vrásek na tváři kolem úst. Zde jsou některé z nich:

 • Nadměrné stres a zážitky, které vedou ke kompresi rtů.
 • Konstantní lízání rtů po celý den.
 • Špatná péče o pleť.
 • Nedostatečná vlhkost.
 • Dieta s nízkým obsahem vitaminů a minerálů.
 • Nedostatek antioxidantů.
 • Nadměrné vystavení slunci, větru nebo nachlazení bez řádné ochrany.
 • Svaly kolem rtů nevykonávají dostatek cvičení.
 • Zvyk pít slámu nebo kouřit (vrásčité rty).
 • Špatný krevní oběh v této oblasti. Jak snížit

jednoduché a vrásky kolem rtů

Když se začaly objevovat po stranách úst a už ne jako já, jak i nadále používat naše vynikající nápad okamžitě dodat drtivý úder na ně první náznaky vrásek.

i když máte dokonalou pleť, dávat pozor na tyto tipy, protože vám mohou pomoci zachovat mládí a krásu po mnoho let (s výjimkou, že jsou velmi užitečné při suché, popraskané rty).

Cvičení pro ústa

Jak provádět ústní cvičení? Nebojte se, nemusíte chodit do speciální školy, abyste se naučili, jak to udělat. Můžete je dělat doma (nebo kde jste pohodlnější). Tyto cvičení posilují svaly kolem rtů a přispívají k průtoku krve. Pomalu otevřete ústa, jako byste chtěli říct "O" nebo vstát. Pak otevřete, jako byste říkali "A". Změňte polohu úst mezi těmito dvěma polohami, aniž byste je zavřeli.

Navíc, pohyb rtů, cítíte trochu stres, protože nejsou zvyklí na takové cvičení, ale to je normální. Pokud je příčinou potíží je suché rty, naneste několik kapek jsou mandlový olej, než nabíjení a jistě všimnete rozdílu.

uvědomění vlastního těla věnujte pozornost své rty na to, jak se věci vykonávat svou každodenní práci, ke studiu doma při sledování televize, čtení knihy, nebo mluvit s přítelem. Poměrně často si ani neuvědomujeme, že naše rty vytlačujeme, zvláště když jsme nervózní nebo napjatí. Pokud je to o vás, okamžitě je uvolněte. Éterické oleje

Existují i ​​jiné zajímavé techniky, jako je používání olivového oleje, o tom, jak udržet rty zdravé a bez vrásek. Při koupeli otevírá póry horká voda. Tuto volbu použijte a použijte například olej z ořechu.

Pokud nechcete plavat, můžete namočit ručník v horké vodě a aby ho masírovat pokožku okolo úst. Nezapomeňte, že tato stránka je velmi citlivá, takže ji lze snadno spálit příliš teplým ručníkem.

Pro kontrolu a prevenci vrásek zvolte esenciální oleje s vysokým obsahem vitaminu E . Čelí

Existuje mnoho způsobů, výživy a péče o pleť produkty, které pomáhají zabránit vrásek na obličeji a jednoduché

. Řekneme vám několik maskových receptů. Recept 1

Složení 1 lžíce medu, 1 lžíce

 • jogurt 1 lžíce cukru

Instrukce Smíchejte všechny tři složky a aplikovat na rty měkké, krouživými pohyby. Nechte na několik minut přípravu léku a pak ho opláchněte teplou vodou. Receptura 2

Ingredience 3 lžíce včelího vosku 5 kapek

 • meruňkový olej 5 kapek esenciálního oleje kafr

instrukce dobře promíchejte a uplatňují mast na oblast kolem rtů.

to nejen pomůže zbavit vrásek, ale také zvlhčuje suché, rozpraskané rty .

krém krém - skvělý zvlhčující látka, která pomáhá vyhnout se ty otravné vrásky

. Složte aloe a boky velmi dobře. Ingredience

 • aloe stopku 1 1 hrst divoké růže 1 šálek vody

pokyny ohřev vody s boky. Mezitím vytlačte gel z aloe vera. Dejte směs s divokou růží, aby se ochladila, a potom ji napněte. Přidejte trochu gelu aloe a aplikujte jej na rty.

Nepoužívejte tento krém tak, aby to nevedlo k opačnému účinku .Potraviny

Vyvážená výživa je velmi důležitá pro krásnou pleť, jak kolem úst, tak kdekoli.

Šťávy a čerstvé saláty jsou velmi zdravé pro zdraví . Je okamžitě viditelný na vnějším a vnitřním stavu organismu. Pro zdravou a krásnou pleť, přidat tyto potraviny do svého jídelníčku: Avocado

 • Mrkev Sesame Brokolice
 • citrony Rajčata
 • Ty obsahují velké množství vitaminu E, antioxidanty, vitamín C a enzymů, které jsou velmi potřebné pro hladký a mladistvou pleť.


Cvičení pro prevenci a léčbu křečových žil

Cvičení pro prevenci a léčbu křečových žil

Křečové žíly se objevují kvůli zánětu v žilách. Mají ventily, které fungují pouze v jednom směru a podporují cirkulaci krve do srdce. Pokud jsou oslabeny, krevní buňky se hromadí ve žílích a vytvářejí sraženiny, což vede k křečové žíly, které se obvykle objevují jako malé modré nebo fialové nitě. V tomto článku vysvětlíme některé cvičení pro prevenci a léčbu křečových žil.

(Krása)

Amazing krása Masážní

Amazing krása Masážní

Každý si je dobře vědom toho, že neexistuje žádný zázračný lék tsetsyulitu , takže někdy jediným řešením je chirurgický zákrok. Nicméně, ujišťujeme vás, že kvůli správnému cvičení, masáži a správné stravě, můžete snížit šance na získání zinku nebo částečně zbavit toho, co je již . Naučte se, jak udělat dobrou masáž proti celulitidě.

(Krása)