Problémy s kostmi, jak zabránit


Problémy s kostmi, jak zabránit

Natural znamená, že vaše tělo se zoufale snaží využít vápník obsažený v mléce pro jejich potřeby. Stále existují některé potraviny, které jsou velmi bohaté na vápník, takže je můžete konzumovat a nikdy se nemusíte starat o denní hladinu vápníku.

Kostní onemocnění jsou často způsobeny genetickými faktory, infekcí, špatným vývojem kostí nebo špatnou výživou. Nejčastějším projevem nemocí kostí je osteoporóza. Jsme si vědomi, že je nemožné, aby se zabránilo první případy, ale můžeme alespoň postarat o své zdraví, aby se zabránilo problémům zkostí v budoucnosti.

V tomto článku chceme podělit, jak by měly být zahrnuty ve stravěněkteré dodatky, v budoucnu vaše kosti byly vždy silná. A také o tom, co se má vyhnout a co potřebujete omezit na to, abyste nejlépe zabránili problémům s kostí . ◊ Navzdory významu vápníku pro zdraví kostí jsou pro tělo i další důležité živiny. Ve skutečnostipotřebujete vyvážené dávky všech

minerálů, aby tělo mělo silné a zdravé kosti. produkty Remineralizuyuchi Navzdory tomu, že mléko a jeho deriváty, jsou bohaté na vápník, některé studie ukázaly, že dospělý organismus je špatně stravitelné. Z tohoto důvodu

doporučujeme jiné výrobky bohaté na vápník.

 • Například sezamová semínka obsahující více vápníku než mléko a snadné trávení.Řasy: řasy jsou jedním z nejbohatších zdrojů minerálních výrobků (spirulina, komba, mořské špagety, nori, wakame, agar-agar, atd). Mohou být přidány ke gulášu, rýži, polévce, těstovinám, zelenině a jakémukoli pokrmu, který je třeba vařit.
 • Vařená mrkva: obsahuje nejvyšší množství vápníku, když je konzumován syrový.
 • peruánský ženšen: obsahuje hodně vápníku a železa. Je to také skvělý hormonový regulátor. Ideální pro ty, kteří trpí nekontrolovanou hypertenzí nebo hyperaktivním imunitním systémem. Je třeba dbát na to, aby se objevila ve vaší stravě. ★ Přeslička: bohatá na křemík. Jedná se o minerál, který podporuje strukturu kostní tkáně. Vypijte dvě nebo tři šálky infuze přesličky denně.
 • Mořská voda: Jedná se o přírodní a vyvážený doplněk, který najdete v obchodech se zdravou výživou. Před každým jídlem doporučujeme dát lžíci mořské vody. Můžete je použít pro použití se sezónními produkty nebo místo mořské nebo kuchyňské soli.
 • strava bohatá na bílkoviny Bílkoviny jsou potřebné pro zdraví kostí, aleneměli byste prostě dostat z

maso, ryby nebo vejce. Ve skutečnosti může přebytek živočišných proteinů dokonce zhoršit nebo zrychlit projevy osteoporózy. Doporučujeme některé zdrojerostlinné bílkoviny, který je snadno absorbován v těle: výhonky vojtěška

 • vysuší avokádo, syrové ovoce Spirulina
 • Význam vitaminu D Vitamin D je nezbytný pro vstřebávání vápníku a hořčíku v kostech.
 • Tělo produkuje přirozeně

při vystavení slunečnímu záření. Proto doporučujeme, abyste zůstali na slunci každé ráno nebo večer (samozřejmě pomocí slunečního záření). Pokud žijete v oblasti, která není příliš jasný, výměna opalování, můžete jíst jeden den vejce a tučné ryby (sardinky, sleď, losos, tuňák). Doporučuje se také používat vitamínové doplňky v lékárnách a ve zdravotnických obchodech. Vždy zdůrazňujeme, že než začnete užívat i přírodní přísady, měli byste se poradit s lékařem.

produkty demineralizace Také musíme jíst potraviny, které nám dodávají minerály.Musíme se omezit nebo vyhnout se těm produktům, které odstraňují živiny z kostí

. Tady jsou: Alkohol

Tobacco Bílý cukr Coffee

 • sycených nealkoholických nápojů a zpracované potraviny
 • Předvařené potraviny smažené potraviny
 • Salty otruby. Sníží rychlost absorpce vápníku. To je nejlepší jíst celozrnné potraviny a vyvarovat se potravin, které doplňují vlákninu (sušenky, chléb), nebo použít odděleně od výrobků bohatých na vápník.
 • Zelenina z oxalátu (špenát, řepa). Můžete je také jíst odděleně od potravin obsahujících vápník.
 • Obraz s laskavým svolením ccharmon a já věřím, že mohu Fry


Jak omlazení těla s přírodní prostředky celer

Jak omlazení těla s přírodní prostředky celer

Pokud jde o pořadí zeleninu hodnoty a zdravotní výhody výživy, celer je v horní části seznamu. V létě se osvěží a perfektně padne. Může být použit v surových salátech, je ideální pro hladování. Ale kromě toho víte, že můžete ozdravit své tělo s celer ? Přečtěte si další informace. Proč je celer užitečný?

(Lidových opravné)

6 Přírodních způsobů čištění močového měchýře

6 Přírodních způsobů čištění močového měchýře

Váš močový měchýř hraje v těle nesmírně důležitou roli a nese odpovědnost za skladování a další produkci moči. Je to jeden z nejcitlivějších orgánů. Může reagovat na viry nebo bakterie přítomné v kapalině, kterou ukládá. Každý den neustále pracuje na tom, aby včas odhalil toxické látky, které vaše tělo nepotřebuje.

(Lidových opravné)